Projekt TOTAL CONTROL (totální kontrola)

p>Projekt TOTAL CONTROL (digitální globální řízení, digitální diktátor) by se dal přirovnat ke stavebnici, která se skládá z 11 částí (konceptuálních procesů řízení, koncepty davo-elitářského a vládního řízení) skládačky, která do sebe zapadá jako puzzle, kde tedy o logicky provázaný komplexní systém. Projekt Total control (varianta Technokracie pro západní populaci, východní model Technokracie se realizuje v Číně) je v podstatě reálné naplnění Technokracie, kontrolovaná společnost se sociálním bonusem v prostředí digitálních virtuálních států.

Systém totální kontroly obyvatelstva (TOTAL CONTOL, nebo Kontrolovaná společnost se sociálním bonusem), stavebnice má jedenáct dílů (22 je symbol dvou zmijí - rok 2020, který byl rokem destrukce starého systému), číslo 11 je symbol nedokonalosti, nedokončené dílo, nedostavěná pyramida (pyramida s okem), práce nikdy nesmí skončit (12 je komplet, tucet), protože nikdy k tomu plánu získáte 100 % obyvatel, vždy bude někdo v opozici (koncepce vychází z principu JIN a JANG, neexistuje absolutní tma ani světlo (kromě stvořitele), i když svítí slunce na obloze v pravé poledne, je vždy někde stín). Projekt TOTAL CONTROL je realizován různými společnostmi (které používání zejména moderní technologie a UI) a jednotlivé jejich projekty se budou postupně slučovat. Stavba (projekt) nebude nikdy dokončena, je nedokonalá a tím zranitelná (na počátku byl virus a ten může způsobit i její konec - Herakleitův zákon).

11 částí systému TOTAL CONTROL

Rok 2021 je rokem počátku postupného budování a propojování dílčích projektů v jeden celek. Totální kontrola jedince, celé populace v globalizované společnosti (Digitální virtuální státy, DVS). V roce 2020 (rok destrukcí a rozbíjení systémů) se již naplnily či začínají realizovat některé části, například 1, 2, 3, 4, 5, 8.

 • 1. Vakcíny a očkování
 • 2. Stěrové, antigenní a všechny možné testy, které si dokážete představit
 • 3. ROUŠKY, dezinfekce, respirátory, virové štíty
 • 4. Systém sociálních odstupů (a také izolace člověka doma)
 • 5. Lockdowny malých a středních podniků, živnostníků, divadel, kin, cestování, kadeřnictví a jiných služeb, ale ponechání digitálních služeb a podnikání velkých nadnárodních korporací (digitální ekonomika), současně omezení pohybu, zákaz vycházení (to vše pod pláštíkem ochrany zdraví a lidských životů) - důsledkem je zchudnutí většinové populace a zadlužení národních států
 • 6. Lokální 5G sítě (před plnou funkčností musí být zajištěna digitální ekonomika, alespoň její základy a principy), pozemní stanice 
 • 7. Satelitní monitoring a satelitní internetové systémy (Starlink, internet můžete mít po celém světě a nebudete muset mít lokálního poskytovatele) na bázi 5G sítí (škálovatelná, vrstvená síť), satelitní síť bude poskytovat zastřešení 5G sítí
 • 8. Přechod k Elektromobilitě (také autonomní a sdílená doprava), vodíku a plynu (konec fosilních paliv) a také digitální ekonomice a k průmyslu 4.0 (dělník a další profese budou zbytečné), vytvoření zábavy ve virtuální realitě a na sociálních sítích
 • 9. Bankovní identita (např. v mobilu), Covidový pas a kamery na rozlišování obličejů
 • 10. Digitální nepodmíněný příjem, bezkontaktní styk (s nikým se nemůžete osobně stýkat, vše bude na dálku) a bezkontaktní společnost (on-line), bezhotovostní platby (zruší se papírové peníze a nahradí je digitální měny) - umožní kontrolu vaší spotřeby, udržení pořádku a bude platit technologickým firmám za jejich kybernetickou ochranu před zločinci
 • 11. Sociální kredit (klíčová zastřešovací část, zlatý rybník - digitální mozek s cloudem) a jeho menší odvozené derivace, sledování populace, trasování - eroušky 

Realizace projektu TOTAL CONTROL má důležité mezníky 2020, 2030, 2040, 2050. Elon Musk je klíčovým průkopníkem tohoto procesu společně s dalšími technologickými giganty (GAFA atd.). Kalifornie je testovací laboratoří.

 • Celosvětový sociální kredit se spustí s globálním spuštěním satelitního internetu Starlink (cca rok 2022), může se urychlit a dokončit realizace globálních digitálních koncentračních táborů s digitálním diktátorem.
 • Dalším mezníkem, který ovlivní přerozdělení světa a koncentraci moci je rok 2024 - kolonizace vesmíru

Projekt TOTAL CONTROL je spojen i se vznikem nové digitální konvertibilní měny kWh "Digitální TESLA" (kryptografické měna na bázi blockchainu), 1kWh zelené elektrické energie (zelený vodík) nebo 1Gbite přenesených dat (satelitní internet - "digitální WIFI - nová digitální měna) nahradí současný dominantní USD.

Zdroj: pan VK

Zprávy z trhu:

29.12.2020 Vlády po celém světě začínají v těchto dnech s očkovací kampaní, která má pomoci vrátit svět do normálu. Celá řada lidí už proto začíná spřádat plány na to, jak začnou opět cestovat, navštěvovat koncerty, veletrhy apod. Často skloňovanou otázkou přitom je, zda a jak se bude rozlišovat mezi očkovanými a neočkovanými. Některé země trvají na tom, že neočkované osoby nebudou nikterak diskriminovány (např. v podobě zákazu vstupu na vnitřní hromadné akce apod.), jiné chtějí být v tomto ohledu přísnější a předpokládají, že očkování bude minimálně po nějaký čas spojeno s širšími možnostmi. Skutečnost bude asi jako obvykle někde uprostřed. Existuje ale jedna oblast, kde se s potvrzením o očkování bude pracovat zcela určitě, touto oblastí je mezinárodní cestování.

DO LETADLA JEN S OČKOVÁNÍM

Australská letecká společnost Qantas již oznámila, že plánuje na svých zahraničních linkách povinnost předložení potvrzení o proočkování proti covid-19 a je více než pravděpodobné, že nebude jediná. Na druhé straně stojí Lufthansa, která tento postup odmítá a předpokládá, že jednotlivé země si určí svá vlastní pravidla, podle kterých se budou dopravci muset řídit.

Nejpravděpodobnější podoba očkovacího pasu je aplikace v mobilním telefonu. Ta bude muset být schopná jednak uložit potřebné informace v jednoznačném formátu, který bude důvěryhodný pro autority v Česku stejně jako třeba v Argentině, současně pak bude muset splňovat maximální bezpečnostní standardy i ty nejpřísnější požadavky na zajištění soukromí.

Jednu takovou aplikaci vyvíjí iniciativa Common Trust Network se zapojením Světového ekonomického fóra stejně jako řady leteckých společností včetně již zmíněné Lufthansy, Swissu, Cathay Pacific, United Airlines či Virgin Atlantic. Aplikace CommonPass by měla být schopná ukládat a poskytnou informaci o citlivých medicínských datech včetně výsledky covid testů a samozřejmě také potvrzení o očkování.

https://www.epenize.eu/pri-cestovani-se-bez-ockovaciho-pasu-neobejdeme/?

28.12.2020 Prakticky bez povšimnutí veřejnosti vstoupilo v platnost pravidlo, které umožňuje sledovat konkrétní spotřebu jakéhokoli nového auta v provozu. Data jsou ukládána už nyní, od 1. ledna si je EU bude moci nárokovat.

Krom pár znalců evropských předpisů si toho bude málokdo vědom, Evropská si ale normou přijatou už v listopadu roku 2018 vymínila právo sledovat reálnou spotřebu každého nového auta v provozu. Od 1. ledna 2020 se povinnost evidovat reálnou spotřebu auta během každé jízdy dotýká všech nově homologovaných vozů a v ten samý moment začalo platit dvanáctiměsíční přechodné období pro auta, která se na trh dostala dříve. Od 1. ledna 2021, tedy už za čtyři dny, budou muset tuto povinnost plnit všechny nově registrované vozy bez ohledu na moment, kdy poprvé přišly na trh.

https://www.autoforum.cz/zajimavosti/eu-zacala-tise-sledovat-spotrebu-kazdeho-noveho-auta-za-par-dnu-dostane-data/?<br>

Od 1. září 2020 musí být data o spotřebě ukládána a znovu od 1. ledna 2021 k nim EU bude mít přístup. Jde o vskutku rozsáhlý systém dohledu nad nově prodanými vozy, který Brusel stvořil téměř bez povšimnutí veřejností. Upozorňuje na něj německý magazín Focus, který zveřejnil i desetistránkovou zprávu tamního Bundestagu varující před jeho možnými dalekosáhlými dopady.

Jak už to bývá, EU si nedělala hlavu s konkrétní proveditelností a docela vágně stanovila nutnost vybavení každého vozu zařízením, které dovoluje monitorovat spotřebu paliva a/nebo elektrické energie a zajistí "standardizovaný a neomezený" přístup k získaným datům, a to v jakýkoli moment.

26.12.2020 Vedení Prahy chce v budoucnu kontrolovat dění ve městě prostřednictvím dronů. Počítá s tím takzvaný Akční plán Smart Prague 2030, který magistrát nedávno představil. Snadno a rychle ale letouny nad Pražany nevzlétnou. "Využití moderních technologií umožňuje nasazení dronů, které s pomocí pokročilé analýzy obrazu či senzoriky mohou přispět k řešení aktuálního problému v městském prostředí," píše se v dokumentu. Ten vyhotovila městská společnost Operátor ICT. Zmiňuje, že by drony mohly sloužit například ke sledování kvality ovzduší, revizi mostů a dopravních staveb, včasnému identifikování škůdců v porostu, vytváření 3D snímků pomocí laserového skenování a k dalším činnostem.

Městské organizace již dokončily úvodní debaty o zapojení dronů. Operátor ICT, jenž plán koordinuje, nicméně přiznává, že je projekt zatím teprve na začátku. "Panuje obecná shoda na tom, že využití dronů v městském prostředí má velký potenciál. Před spuštěním letů je ale potřeba vyřešit spoustu dílčích věcí - povolení, výcvik a další

https://www.e15.cz/byznys/doprava-a-logistika/praha-chce-kontrolovat-mesto-drony-nevi-ale-ani-kolik-jich-ma-1376494?

25.12.2020 Čínská lidová banka (PBOC) zahájila v říjnu 2020 pokročilý experiment s digitální měnou. DCEP (Digital Currency Electronic Payment) má být digitální verze jüanu (resp. renminbi - pozn. red.) na bázi blockchainu. V roce 2019 bylo 80 % všech plateb v Číně realizováno prostřednictvím služeb WeChat Pay a AliPay. PBOC chce zajít ještě dál a prostřednictvím postupného přechodu na bezhotovostní společnost zvýšit účinnost monetární a fiskální politiky s cílem prohloubit finanční inkluzi.

Dalším přirozeným krokem bude využít novou digitální měnu jako nástroj k otevírání čínského kapitálového účtu, který je v současnosti značně omezený, takže je jüan pro všechny mimo pevninskou Čínu v zásadě nedostupný. Povolení plného přístupu cizinců na čínské kapitálové trhy do značné míry odstraní hlavní překážku, která brání zahraničním investorům používat čínský jüan v obchodě a investicích - zajistí jeho likviditu a přímý přístup k investicím na čínském území. Stabilita čínské měny a automatická sledovatelnost a dohled, který blockchainová technologie umožní, mezitím v podstatě eliminují riziko úniku kapitálu nebo nezákonných převodů mimo Čínu.

Tato myšlenka je v naprostém souladu s čínskou strategií "Dvojího oběhu", zlepšuje transparentnost uvnitř Číny a zároveň rozšiřuje využití jüanu v externích transakcích coby přitažlivé alternativy k americkému dolaru. Navíc znemožní Spojeným státům využívat dolar jako zbraň. Jelikož jde o centralizovanou měnu pod záštitou státu, bude DCEP i nadále vnímána jako "fiat měna" a nebude tak atraktivní jako decentralizované blockchainové měny, např. Bitcoin.

Z čínského pohledu nejde o chybu, ale záměr - digitální jüan umožní záporné sazby pro "hotovost", a také cílení nominálního HDP bude mnohem jednodušší. Otevření čínského kapitálového účtu a vytvoření rezervní měny konkurující americkému dolaru pomůže posílit čínskou spotřebu, financovat zbrusu nový čínský důchodový systém a prohloubit tamní kapitálové trhy.

https://faei.cz/ctvrta-sokujici-predpoved-pro-rok-2021-nova-cinska-digitalni-mena-prinese-zasadni-zmenu/<br>

21.12.2020 Bankovní identita výrazně zvýší konkurenci na trhu, lidé si budou moci půjčit z kterékoliv banky na pár kliknutí. Od ledna 2021 odpadnout povinnost navštěvovat stavební úřad při vyřizování převodu nemovitosti. Podobně nebudou muset chodit ani na kamennou pobočku dodavatele energie, se kterým se rozhodnou uzavřít smlouvu. Postačí, když na webu daného subjektu - v případě státních služeb pak na takzvaném Portálu občana - ověří svou totožnost on-line pomocí takzvané bankovní identity. Úkon pak udělají v podstatě odkudkoliv. K tomu jim budou stačit jen přihlašovací údaje do digitálního bankovnictví, případně metoda, jejímž prostřednictvím běžně potvrzují platby na internetu - otisk prstu či snímek obličeje.

Podle odborníka na internetové bankovnictví poradenské společnosti Deloitte Štěpána Húska bankovní identita výrazně zjednoduší přístup klientů bank k digitálním službám státu, které dnes využívá jen minimum Čechů. Kromě zjednodušení státní správy je tato služba klíčová i pro samotné finanční domy.

 • banky budou moci digitálním způsobem prodat své produkty a služby milionům klientů, a to nejen svým, ale především i těm z jiných bank 
 • Bankovní identita výrazně zvýší konkurenci na trhu. A to proto, že klient si nově bude moci sjednat například spotřebitelský úvěr za pár minut on-line i u banky, u které si nevede účet.
 • Kromě napojení na digitální služby státu budou službu za určitý poplatek využívat také soukromé firmy. Kromě dodavatelů plynu či elektřiny a mobilních operátorů, se kterými klienti budou moci podepisovat smlouvy on-line, bude ověřování totožnosti pomocí bankovní identity využitelné i pro internetové obchody.
 • V praxi by to znamenalo, že pokud by si klient chtěl na e-shopu koupit dražší zboží, na které v tu danou chvíli nemá peníze, banky mu přímo na webových stránkách poskytnou možnost okamžité půjčky. "Na webu by mohl být i jakýsi srovnávač, který by tyto nabídky klientovi porovnal 
 • Kdyby si člověk v podobné modelové situaci musel jít vyřídit úvěr na kamennou pobočku banky, cestou by si to rozmyslel. Pokud to bude tímto způsobem fungovat on-line, dojde ke kultivaci celého digitálního prostředí
 • Kromě větší spotřeby by mohla mít bankovní identita pro internetové obchody ještě jeden přínos. Díky ní by mohli nakupující platit ve větším množství přes platební brány bank, a tudíž by se omezil počet kartových transakcí. 
 • Kartové společnosti si berou z každé transakce poplatek v průměru asi 0,3 procenta. Když si uvědomíte, kolik se na internetových obchodech utratí například v době Vánoc miliard korun, mohly by takto obchody ušetřit nemalé peníze 
 • A cena? mělo by to být pár stovek korun za prvotní transakci každého klienta. Každé další přihlášení by proběhlo zdarma. 
 • https://archiv.ihned.cz/c1-66860820-bankovni-identita-vyrazne-zvysi-konkurenci-na-trhu-lide-si-budou-moci-pujcit-z-kterekoliv-banky-na-par-kliknuti
zobrazit více..
Loading...