Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki

Robert Kiyosaki, uznávaný spisovatel a také podporovatel a milovník Bitcoinu, americký podnikatel, učitel a autor knihy o finanční gramotnosti "Bohatý táta, chudý táta", slavný investor v oblasti nemovitostí, drahých kovů a také Bitcoinu.

Robert Kiyosaki, názory, pohledy, komentáře:

15.11.2020 Robert Kiyosaki: USD se hroutí, Bitcoin poráží zlato a stříbro. Podporovatel a milovník Bitcoinu se na Twitteru vyjádřil, že současný boom bitcoinů nechává daleko za sebou i zlato a stříbro a americký dolar umírá.

  • USD "umírá" kvůli několika hlavním faktorům. Jedná se o čínskou pandemii COVID-19, lockdown, která poté následoval a samozřejmě také ekonomická stimulační opatření, kterými americká vláda reagovala na celkovou situaci.
  • Během bitcoinového boomu v letošním 3. až 4. čtvrtletí byl svědkem toho, že Bitcoin rostl daleko rychleji než ostatní aktiva, která se používají jako zajištění proti inflaci (hlavně zlato a stříbro). 
  • Připomínáme, že během této pomoci bylo vytištěno více než 6 bilionů amerických dolarů. Část z nich byla použita pro americké občany, neboť bez práce bylo ještě více lidí než během Velké hospodářské krize v letech 1929 - 1930.
  • https://kryptomagazin.cz/robert-kiyosaki-usd-se-hrouti-bitcoin-porazi-zlato-a-stribro/?

9.4.2020

  • "Důvod, proč podporuji bitcoiny, je pouze jeden jediný: nejsou součástí systému," je to oddělení vlády a mých peněz,"  
  • "Fed není banka, je to kartel vlastněný nejbohatšími lidmi na planetě, které nikdy neuvidíme," řekl s odkazem na knihy nazvané The Creature From Jekyll Island a Grunch of Giants. "Chlapi, kteří vlastní Fed, ovládají svět,"

  • zlato, stříbro a bitcoin je způsob, jak uniknout inflaci a údajnému kontrolovanému systému, který v současné době čelí obtížím. "Důvodem je, že jste mimo systém centrálního bankovnictví - jste mimo systém,""Proto říkám, že zlato a stříbro jsou božími penězi a bitcoiny jsou peníze lidí s otevřeným zdrojovým kódem

zobrazit více..
Loading...