5G sítě

Každý přístroj bude přijímač a vysílač, přenos informace bude možné bez jakékoliv sítě (mezi přístroji bude "neurální síť", která bude bezdrátová, komunikovat se bude přímo přes nejbližší 5G modul)

Spuštění 5G sítě znamená úplně novou technologickou digitální realitu, nejde jen o přechod na rychlejší internet s rychlejší odezvou. Čeká nás zásadní změna celé společnosti (automatizace každodenních činností, internet věcí a virtuální realita), změny, které způsobí uvidíme v doprava (autonomní řízení), energetika, komunikace (holografické telefonáty a virtuální realita), zemědělství zdravotnictví (operace na dálku), obrana atd. V Česku se realizace očekávat zhruba do roku 2024.

5G síť by měla být "SUPERSKALÁRNÍ", to znamená, že přidáváním zařízení (zákazníků do sítě) se přenosová soustava nezahlcuje (na rozdíl od současné sítě, kdy s rostoucím počtem zákazníků, klesá přenosová rychlost a stabilita), ale naopak se zvyšuje rychlost a kvalita propojení sítě (čím více zařízení je k síti připojeno, tím se samoregulační propustnost a stabilita sítě zvyšuje). 5G sítě pro nás znamenají, prostřednictvím technologické revoluce, "BOD ZLOMU", tím se spustí zásadní a komplexní změny, které budou provázané do všech sfér lidské civilizace a Přírody. Nové super vlastnosti 5G sítě přinesou na jedné straně nové možnosti, rozvoj a na druhé straně budou mít negativní vliv na lidské zdraví (elektro-magnetické záření, vlnění a smog) a ještě se zvýší sofistikovaný (on-line propojený) monitoring a kontrola lidské populace na celém světě.

více o souvislostech v knize: Cesta v desetiletí metamorfózy z pohledu laika

více o souvislostech v knize: Zamyšlení a cesta z pohledu vědce a laika

zobrazit více..
Loading...