Nikola Tesla

p>Nikola Tesla (10. července 1856, Smiljan, Rakouské císařství - 7. ledna 1943, New York) byl vynálezce, fyzik a konstruktér elektrických strojů, zařízení a přístrojů srbského původu, dlouhodobě žijící v Americe. Mimo jiné vynalezl asynchronní motor a jeho práce formovaly základ moderních systémů na vícefázový střídavý proud. Po předvedení bezdrátové telekomunikace v roce 1893 a po vítězství v tzv. "válce proudů" proti Thomasi A. Edisonovi byl všeobecně respektován jako nejvýznamnější americký elektrotechnický inženýr. Jeho práce daly základ moderní elektrotechnice a mnoho jeho objevů mělo zásadní význam pro budoucnost.
  • rodiče Milutin Tesla a Đuka Tesla, Nikola se narodil " při půlnoci " během letní bouře a blesku. Porodní asistentka řekla: " Bude to dítě bouře, " na které Đuka odpověděl: " Ne, světla. "  

Přestože byl Tesla velmi plodný vynálezce, neměl výraznější podnikatelské schopnosti, či ambice, a často se kvůli svým experimentům a projektům zadlužoval. Měl také potíže s uznáváním svých patentů, přičemž se dostával do konfliktů s jinými vynálezci a podnikateli, především s Edisonem a s Marconim. Později se zabýval vizionářskými a v důsledku potenciálně převratnými, ale podle jeho sponzorů, především J. P. Morgana, málo výdělečnými projekty. Kvůli všem těmto faktorům se dostal do finančních problémů, uchýlil se do ústraní a zemřel poměrně chudý a zapomenutý.

Nikola Tesla, základem pro pochopení Vesmíru jsou čísla 3 - 6 - 9, od dne, kdy se věda začne učit nejen fyzické jevy, dosáhne velkého pokroku za jedno desetiletí, a tedy více než za všechny přecházející století své existence

Pokud chceme najít tajemství vesmíru, přemýšlejte z hlediska (je ukryto v pojmech): energie - frekvence - vibrace (9 - 6 -3) pochopení významu čísel 3 - 6- 9 je branou pro pochopení Vesmíru (Nikola Tesla) - zvukové frekvence a vibrace (možná 432  nebo 528) mají ohromnou sílu (nikoliv poskládaná písmenka a jejich význam) a může dojít k přeprogramování živé DNA bytosti, totéž platí o světelné frekvenci. Co můžeme udělat? Poslouchat hudbu o frekvenci 432 nebo 528Hz, cvičit jógu, Tai chi nebo meditovat, zpívat (mohou být rytmy beze slov) - tím vypustíme negativní frekvence a emoce, emoční blokáda způsobuje nemoci. magnetismus (ledové obklady, kompresní obvazy), vysoké vibrační objekty(krystaly, mandaly)

  • každý atom nebo molekula ve Vesmíru vibruje na konkrétní frekvenci (rezonanční frekvence)
  • pohyb je provázen dostředivým (imploze, tvořivá) a nebo odstředivým (exploze, destruktivní) pohybem, které se spojují v jeden celek (transformace exploze v implozi)
  • Nikola Tesla při své práci používal syntézu rozumu a meditace (ákáša, vesmírný informační zdroj), kde byl většinu času
  • Nikola Tesla je spojován s Tunguzským meteoritem (stromy a svědectví)

1 - 2 - 4 - 8 - 16 (7) - 32(5) - 64(1) - 128(2) - 256 - základní řada (šablona)

1 - 2 - 4 - 8 - 7 -5 , čísla  3 - 6 - 9 se nenachází v těchto šablonách

16 - 6+ 1 = 7, 3 +2 = 5, 6 + 4 = 10(1), 1 + 2 +8 = 11(2), 2 + 5 +6 = 4

1 - 2  4 - 8  7  -5,  1 - 2 - 4   8 - 7 -5

Nikola Tesla objevil systémy využívající střídavý proud, princip bezdrátové komunikace, neonová světla nebo moderní elektrické motory. 

Máme dostatek energie pro přetvoření celé planety. A to není jen teoretické tvrzení, je to doslovná pravda. Máme světovou hojnost!" tvrdí vynálezce Adam Trombly, který se snaží kráčet v Teslových stopách. V 80. letech minulého století sestrojil dynamo schopné získávat elektrickou energii z okolního vzduchu. Napodobil svým zařízením magnetické pole Země.

"Máme dostatek energie pro přetvoření celé planety. A to není jen teoretické tvrzení, je to doslovná pravda," tvrdí vynálezce Adam Trombly.

Stejně jako planeta, dynamo vytvořilo magnetické pole ve tvaru tzv. toru okolo rotujícího magnetu. Torus je vzorec proudění energie, v němž energie vstupuje jedním koncem, víří kolem středu a vystupuje druhým koncem. Dokonale vyvážené silové pole, samo sebe udržující a stabilní. Toto pole pulzuje a doslova nasává energii z okolí. Vnitřní "kostra" udržuje tuto unikátní stabilitu rovnováhou vektorů, o níž se můžete dozvědět například z práce slavného myslitele Buckminstera Fullera.

https://www.flowee.cz/civilizace/4231-muze-byt-elektrina-zadarmo-takzvanou-volnou-energii-znal-uz-nikola-tesla?<br>

Dva magnetické póly, severní a jižní

zobrazit více..
Loading...