David Icke

David Icke

Britský nezávislý novinář David Icke (1952) je Britský nezávislý novinář, autor desítek knih, ve kterých odhaluje praktiky různých tajných společností a těmto tématům se věnuje přes třicet let. 

David Icke názor, komentáře, vize:

  • Podle Davida Icke je koronavirus uměle vytvořená epidemie, navíc značně zveličenou, s cílem vyvolávat mezi lidmi strach, svést na koronavirus hospodářskou krizi, která by přišla tak jako tak, a pod záminkou boje proti epidemii zavést omezení občanských práv a svobod, sledování lidí, zrušení peněz v hotovosti ve prospěch bankovních převodů a podobně. Konečným cílem je zavedení systému, jaký předpověděl George Orwel ve známém románu 1984, to je supertotalitní stát . (31.3.2020)
  • Cílem je vytvořit takzvanou technokracii, což bude totalitní společnost, nikoliv klasický fašismus nebo klasický komunismus, ale vláda samozvaných elit opírající se o nejmodernější techniku a umělou inteligenci, internet věcí a podobné vymoženosti moderní techniky. Už dlouho mluví různí šílenci ze Silicon valley o propojení mozku s umělou inteligencí, což by mělo nastat už kolem roku 2030 a ti, kteří budou umělou inteligenci ovládat, budou spojovat a řídit vnímání lidstva a myšlení všech lidí. Budou mít tedy moc tak absolutní a neomezenou o jaké dřívější absolutističtí monarchové či diktátoři mohli jenom snít. Ekonomika bude kompletně bezhotovostní nebudou existovat mince a bankovky ale pouze digitální peníze a bude jediná svět celosvětová měna. Veškerou ekonomiku bude ovládat několik obřích korporací vlastněných těmito elitami. (31.3.202)

3.5.2020 Bývalý fotbalista a konspirační teoretik David Icke, který tvrdil, že 5G sítě souvisí s šířením nového typu koronaviru, označil sociální síť Facebook za "fašistickou". Byla mu totiž smazána stránka, kde měl 800 tisíc sledujících, důvodem bylo podle Facebooku šíření nepodložených příběhů o nemoci covid-19. O odstranění jeho uživatelského účtu rozhodla stejně i platforma YouTube.

  • Facebook se ke smazání největší stránky, kde měl Icke přes 800 tisíc sledujících, vyjádřil se slovy, že opakovaně "porušoval zásady týkající se škodlivých dezinformací"
  • Po odstranění stránky označil konspirační teoretik sociální síť za "fašistickou" a na Twitteru sdílel fotografii zakladatele Facebooku Marka Zuckerberga. "Malý chlapec je holkou pro všechno v globální tyranii,
  • V otevřeném dopise jsou uváděna rovněž tvrdá data. Již zmíněné video o tom, že za plánováním pandemie stojí rodina Rotschildů, která má za cíl vytvořit takzvaný Orwellovský globální stát (nejspíše odkazuje na dílo novináře George Orwella - 1984, pozn. red), bylo 27. nejsledovanějším videem o koronaviru na YouTube. Na Facebooku pak bylo sdíleno a "lajkováno" zhruba 370 tisíckrát. Celkově byly Ickeho konspirace o koronaviru zhlédnuty více než 30 miliony uživatelů.

Zdroj: https://www.lidovky.cz/svet/fasisticka-stranka-pise-konspirator-icke-o-facebooku-ten-mu-za-dezinformace-o-koronaviru-smazal-ucet.A200503_134501_ln_zahranici_ele

31.3.2020 David Icke: Koronavirus je monstrózní podvod elit. Existují dva způsoby, jak těchto cílů dosáhnout: 

  • vytvořit problém a poté pomocí mainstreamových médií vytvořit paniku, tak že lidé sami budou požadovat, aby se něco s tím dělalo, a poté nabídnout veřejnosti řešení problémů které "oni" sami úmyslně vytvořili. 
  • Druhý způsob je problém, který ani nemusí existovat, prostě vymyslet, jako například byly zbraně hromadného ničení v Iráku nebo dokonce i klimatická změny. Příkladem uměle vytvořeného problému je epidemie koronaviru. Vlastně nezáleží na tom, jestli koronavirus byl vytvořen uměle v laboratořích, nebo jestli vznikl náhodou v přírodě a tyto elity jen využily situace, je však pravděpodobnější že je uměle vytvořen.
  • https://ceskoaktualne.cz/2020/03/zpravy-k-zamysleni/david-icke-koronavirus-je-monstrozni-podvod-elit/?fbclid=IwAR1ACo0MbYnWxDN7YBWDc3QvARZtDg_Cy6O72QNe93YW6jfA2m0HdyhpwUs
zobrazit více..
Loading...