Helena Heclová

h2>Helena Heclová, názory, komentáře:

7.10.2020

 • když si otevíráme srdce (otevírají se jiné dimenze), neotevírá se nám vědomí, ale vědění (jak jsme často zranili jiné lidi, někdy to bylo součástí role, kterou jsme hráli v tom systému)
 • má začít nebo už začala epocha Slovanská
 • Karel Funk, Kultury: Indická -Peršanská - Chaldejskoegyptská - Řeckolatinská- Anglosaskogermánká - Slovanská - Laodicejská
 • Nejtěžší podzim mého života, probíhá fašizace světa, ale je to důležité pro naše probouzení

26.9.2020

 • Hodně to akceleruje, podzim, bude hodně horký (trojkonjunkce Saturn, Jupiter a Pluto), v průběhu několika roků dojde k naprosté změně života na Zemi - bude to velmi tvrdé.
 • Jsme ve válce, válečné nástroje jsou covid, genderová politika (samo-vymření lidstva) a migrace.
 • Spousta duchovních nauk a technik (kyvadlo, karty, new age) půjde pryč, jsou to infiltrované nauky, které nás odvádí od podstaty (světla, Boha).
 • Seberozvoj a pomoc druhým by měl být v rovnováze.
 • Astrologie je umění, statistika, duchovní nástroj a byla součástí filosofie.
 • Otevřené srdce znamená milovat z celého srdce ve smyslu jednoty (pozitivní i odvrácenou stránku člověka) a tu lásku stále zvětšovat, přijmout jej do srdce a cítit jej (vnímat ho a ctít ho, respektovat ho), milovat bez očekávání a představ čehokoliv (očekávání nám způsobuje zranění).
 • Neurální sítě kolem srdce jsou propojené s celým těle a rezonančními obvody v mozku, vnitřní sílu nám pomáhá budovat to, když cítíme sami sebe a tím i ostatní kolem nás prostřednictví otevřeného srdce (jsem vědomým člověkem). Cítění a bytí u někoho v srdci znamená, že vnímám sebe v cítění jiných lidí (cítíme blízkost a důvěrnost s jinými lidmi) - cítím, že jsem milován a naopak.
 • Již básníci věděli, že srdce je mocným zdrojem vědění (je to jiný zdroj, jak pojímat informace mimo mozek), kdy otevřeme někomu srdce, tak tok informací je daleko silnější. Když zvládneme vyléčení srdce (ze zranění, bloků, závislostí atd.), jeho otevření a neočekávání, tak získáme velké vědění, aniž bychom museli všechno přečíst a studovat.
 • Otevřené srdce (svobodná vůle, kterou máme) je zdrojem odvahy, věrnosti, odhodlání - můžeme někoho vpustit dovnitř a cítit ho, jsme na to mnohem lépe než ten, kdo o lásku usiluje a hledá i kolem sebe. Jak otevřít srdce? zklidníme se - modlitba beze slov a otevřeme se vnímání (myslíme a bytost, Ježíše, Buddhu atd. a necháme ho vstoupit do svého srdce jako svoji krev a budete cítit, jak se vnitřně proměňujeme) a nic neočekáváme, zvětšujeme srdce, pojímáme dotyčného člověka do sebe. Meditace na srdeční čakru není potřeba.
 • Srdce je orgánem a sídlem lásky, centrem krevního oběhu, dodává našemu životu rytmus, city, energii. Srdce je veliký energetický vír, který udržuje naši životní energii a čím víc je otevřené, tím více energie proudí. Láska (stav, kdy jsme otevření, nic si nemyslíme, nehodnotíme, přijímáme, nasloucháme - není blok v proudění energie božské lásky srze nás k i lidem) nás udržuje v proudu a naživu. Otevřené srdce a láska je plynutí, přijímání a zajišťování dalšího proudu, předávání dalších impulsů. Reálné srdce se musí nestále otevírat přicházející krvi, kterou musí i přijmout a pustit dovnitř. Stejně otevíráme láskyplně svoje srdce pouštíme do něj jiné lidi kolem nás. Srdce má přijímat vše, ať je to cokoliv a nic v sobě nemá zadržovat a nechat zase proudit dál. A když se to děje je srdce zdravé, pokud tam něco uvízne co chceme vlastnit, ovládat a bránit, aby si to žilo vlastním životem, protože si to chceme udržet. Tehdy můžeme ztrácet energii a chřadnout. Čím širší a otevřenější srdce, čím více milujeme, tím jsme zdravější a naše fyzické a duchovní srdce je v pořádku. Uzavřenost a stísněnost jsou známkou pravého opaku a probouzí se strach. A kde je strach, tam chybí zdraví a láska. Tam, kde je zdraví a láska, tam kde je otevřené srdce není strach, je tam energie i vědění. Kde není strach nemá matrix šanci.
 • Tam kde je otevřené srdce, tam není strach, je tam energie, vědění a intuitivní vědění. Kde není strach nemá temná síla šanci. Otevřené srdce je největší nebezpečí pro temné entity a "nejsilnějším transformační nástrojem"
 • Tam, kde je otevřené srdce, ta je cítění
 • Otevřené srdce neznamená, že tomu komu otevíráme srdce, tak ho milujeme - nejsme však do něho zamilovaní. Ale více ho vnímáme, věnujeme mu pozornost, nechceme ho manipulovat, měnit, využít nebo vytěžit. Uděláme mu prostor a necháme ho projevit se v celé jeho šíři. Tak se můžeme propojit s kýmkoliv, ale také ho propustit. Když nemáme očekávání (iluze), tak nás nemůže nikdo zranit - proudí jako krev srdcem.
 • Trauma vězí v těle a buňkách a nejde zpracovat přes rozum, ale přes komunikaci a zvědomění, jak se stalo a kdy se stalo. Trauma se nechává odreagovat přes tělo, pokud ne tak to ta stále vězí.
 • Když nás bolí srdce máme si lehnout a zem tváří k zemi (energie Země zklidní srdce)
 • Jdeme do nové doby (epochy, kdy se budeme moci rozvíjet, končí kaliyuga a začíná zlatý věk), která na nás bude mít velké nároky, čistou mysl a otevřené srdce budeme hodně potřebovat, v předešlém období se hodně rozvíjel mozek (levou hemisféru)
 • Astrolog Popelka popsal, že v roce 2011 se vstoupili do věk Vodnáře
zobrazit více..
Loading...