Historie

Historie, změna hydrologických poměrů

Voda se na naši planetu dostala pravděpodobně z Vesmírů prostřednictvím komet.

Planeta Země dýchá pulsuje a nasává vodu v souladu s precesním rokem, kterou následně vypustí a dojde k potopě světa (pokaždé v polovině precesního cyklu v den rovnodennosti jednou za 13 000 roků dojde k apokalypse - potopě). Voda nad a pod zemí (symbol Vodnáře) cyklicky pulsuje a řídí ji cyklický kyvadlový proces (mezi souhvězdím Draka a Orionu) v průběhu precese, který je propojen s precesními cykly rovnodennosti (nástup věku Lva a Vodnáře). Nyní se voda z oceánů ztrácí, jako před Tsunami a následně dojde k jejím zmnožení (Viktor Schauberger). Minerál, který akumuluje vodu pod povrchem se jmenuje Ringwoodit - v přechodové zóně pláště v hloubce 410 do 660 km je jeden až třikrát ekvivalent vody ve světě. Tento proces je provázán se "solární zábleskem" a transformací člověka (Vědomý člověk), který dokáže tento proces harmonizovat.

Klimatické změny, zejména hydrologické mají zásadní vliv na stěhování obyvatel a národů za vodou, které provázení obyvatele naší planety od nepaměti. Sucho a povodně jsou jen lícem a rubem jedné mince..., které se promítají do historie civilizací.

Budiž voda (Seth M. Siegel), 

Kniha je inspirací jak zabránit stěhování národů za vodou, Izrael stabilizuje okolní situaci dodáváním vody do okolních států, může spojovat národy.....hydrodiplomacie.

  • Podle prognóz americké vlády bude čtyřicet z padesáti států USA, společně s 60 % celého povrchu zeměkoule, brzy čelit alarmujícím rozdílům mezi množstvím dostupné vody a rostoucí poptávkou po ní.  
  • Izrael dodává vodu sousedním zemím - každodenně jí zásobuje palestinská území a Jordánsko. Izrael se stal absolutní špičkou v oblasti vodohospodářství a ve vývoji potřebných technologií.

Izrael a jeho technologie se také používají v Iránu, kde ztráty vody ve vodovodní síti činní až 80% a proto mají nedostatek vody pro zavlažování v zemědělství.

zobrazit více..
Loading...