Klaus Schwab

Prof. Klaus Martin Schwab (* 30. března 1938, Ravensburg) je německý ekonom. Je zakladatel a prezident Světového ekonomického fóra. Klaus Schwab se narodil jako syn švýcarského ředitele továrny v Ravensburgu a navštěvoval zdejší Spohngymnasium. Studoval strojní inženýrství na ETH v Zürichu a v roce 1965 promoval na doktora technických věd. Na univerzitě ve Freiburgu studoval od roku 1963 obchod a i zde získal doktorský titul. Absolvoval Harvard a obdržel titul MPA.

V letech 1971 až 2003 byl profesorem podnikové politiky na Ženevské univerzitě.

  • Novém průmyslovém věku - digitální ekonomika (průmysl 4.0) nebudou chodit lidé za prací, ale práce za nimi (Home office, Work office edufice - škola z domova)
  • Kniha: Covid 19 VELKÝ RESET (K původnímu stavu se již nevrátíme, Covid je globální problém, proto je potřeba jej řešit globálními prostředky, lze očekávat zánikem národních států a jejich kompetence budou přesunuty na vyšší úroveň. Čeká nás sdílená ekonomika, přechod na DIGITÁLNÍ FORMU PENĚZ - odbourání hotovosti, zavedení nepodmíněného základního příjmu, cílem je zotročená společnost)

22.10.2020 Globální plán Covid 19 - VELKÝ RESET nebo spíš KONEČNÉ ŘEŠENÍ?

Krize Covid 19 je prostředkem k zavedení desítky let plánovaných změn ve světové ekonomice a v lidské společnosti. Centrum mezinárodní světové vlády je de facto Světové ekonomické fórum a Světová banka. Ve skutečnosti nejde o veřejné zdraví ani o virus. Program Covid 19 je používán k provádění oficiální agendy Světového ekonomického fóra pod názvem VELKÝ RESET.

V knize je řečeno, že mnoho z nás si klade otázku, kdy se věci vrátí do normálu? Krátká odpověď zní: nikdy. Dále je řečeno, že ve srovnání s ostatními viry je covid 19 jen mírný, ale díky němu má být svět navždy změněn a že je považován za katalyzátor "čtvrté průmyslové revoluce". To souvisí s oficiálními plány s novou translidskou společností, která je odcizená a naprosto bezcitná, ale je podávána jako druh tzv. "progresivní vize". 

SEF, které se konalo v Davosu 24. ledna 2020, uspořádala společnost Billa Gatese pro epidemickou připravenost a inovaci (CEPI) tiskovou konferenci, kde oznámila "nové partnerství" proti viru, ačkoliv žádná pandemie v té době nebyla vyhlášena a svět neměl o covidu 19 tušení.

Šéf SEF Klaus Swab v červnu tohoto roku veřejně prohlásil: "Pandemie představuje vzácné, ale úzké okno příležitostí předělat a upravit celý svět." Od července propaguje SEF aplikaci covid 19 "Health Passport" - jako jedinou možnost cestování.

Zakládající partneři Centra pro čtvrtou průmyslovou revoluci v rámci SEF jsou firmy: Microsoft, Facebook, Netflix, GAVI - globální vakcinologická aliance, kterou založila nadace Billa Gatese. To znamená, že high-tech giganti a high-tech miliardáři zavádí globální společnost pod názvem "udělejte vše na internetu".

https://www.parlamentnilisty.cz/profily/PhDr-Vladimira-Vitova-Ph-D-119785/clanek/Globalni-plan-Covid-19-VELKY-RESET-nebo-spis-KONECNE-RESENI-108104

8.8.2019 Zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab nevylučuje, že by se každoroční zasedání obchodních, společenských a politických lídrů mohlo v příštích letech odstěhovat ze švýcarského Davosu. Důvodem jsou rostoucí náklady. Schwab je v rozhovoru pro švýcarský list Die Südostschweiz označil za "cenové vydírání".

Zdroj: https://www.idnes.cz/ekonomika/zahranicni/davos-svetove-ekonomicke-forum-svycarsko.A190708_161320_eko-zahranicni_mato

zobrazit více..
Loading...