Deutsche bank

p>Deutsche Bank byla založena v roce 1870 a je považována za jednu z nejdůležitějších bank pro globální finanční systém, spolu s americkými bankami JPMorgan Chase & Co, Bank of America a Citigroup. 

Hodnota banky klesla z 60 EUR v roce 2010 na nynějších 6,7 EUR ( 26. listopad 2019)

11.8.2020 Dvě věže, někdy přezdívané Soll und Haben, se pyšně tyčí proti frankfurtskému nebi. Německý výraz pro má dáti - dal ukrývá koncept, na kterém stojí finanční sektor odpradávna. Ve věžích ale sídlí finanční instituce, která toho podle dosavadních indicií ukrývá daleko víc.

Když se člověk pustí do rozplétání sítě podezřelých machinací kolem Deutsche Bank, záhy ho dovedou do Oválné pracovny, kde úřaduje prezident Donald Trump, ale stejně tak do Kremlu nebo do cely, ve které se oběsil finančník a sexuální predátor Jeffrey Epstein.

https://www.forbes.cz/podivne-sebevrazdy-a-klienti-z-rad-prezidentu-jak-rozplest-temnou-pavucinu-kolem-deutsche-bank/ 

7.7.2020 Deutsche Bank zaplatí newyorskému bankovnímu regulátorovi 150 mil. USD za sérii pochybení, včetně nedbalého dohledu nad finančními obchody Jeffreyho Epsteina (Bloomberg) 

12.5.2020 Chcete vědět, jak je na tom jedna z největších německých bank Deutsche Bank? Když bych to měl shrnout, tak je to tak trochu jako ve stavu klinické smrti. Od počátku finanční krize z roku 2007 akcie této instituce soustavně klesají a klesají. Z historického maxima cca 86 EUR je to aktuálně 6,4 EUR. Cena akcií Deutsche Bank od historického maxima po ATL klesla skoro o 95 %. V našem případě je tedy DB spíše zombie 


30.1.2020 Za posledních pět let už má Deutsche Bank úhrnnou ztrátu 15 miliard eur, zatímco v předchozím pětiletém období vykázala zisk devět miliard eur. Akcie Deutsche Bank pak za posledních deset let odepsaly zhruba 82 procent hodnoty.

27.11.2019 Deutsche Bank prodává portfolio aktiv navázaný na dluhopisy z rozvojových zemí o hodnotě 50 miliard USD americké investiční bance Goldman Sachs (Bloomberg) 

Loading...