Ing. Richard Stříbrný (1956), Stříbný

Ing. Richard Stříbrný (1956), Stříbný

(Slunce ve Vodnáři v 5 domě, s ascendentem v Panně, Vodnář s Lunou v býku, Uran ve znamení Raka, ve Lvu má Jupitera s Plutonem) astrolog,  Nerudova 39, 118 00 Praha 1, tel: 604 506 098, 241 441 141, od 51 roků je poprvé ženatý, žije v Praze, původem ze Slezska.

mail: richard@stribrny.cz

https://www.youtube.com/channel/UCqqR7ilIeItTmey90qRGIrg 

Přednášky: chrono ekonomie (propojení cyklů času s ekonomickými cykly)

Stříbrný vnímá planety jsou duchovní působení v UNIVERZU

Astrologie není potřeba pro ty, co jsou mravně silní a čistí (např. Ježíš) 

 • Jan Kefer základy astrologie

Mars

 • Mars působí války, vraždy

Neptun

Merkur

Saturn (nejtvrdší zkoušející)

 • Přechod Saturna přes citlivé vody (dusí duše, hrozí nemoci, kdy s ním bude zle, hladomor)

Osudový je okamžik prvního nadechnutí, je důležitý pro určování karmy (rozložení karet).

400 leté výročí bitvy na Bílé hoře neděle 8. listopadu 1620

Richard Stříbrný, Nejvýznamnější konstelace - Červenec 2021

 • 3. a 4. července je nebezpečná konstelace, mohli by řádit teroristé nebo by mohla být nějaká katastrofa ne konflikty.
 • V druhé polovině července by mělo panovat příjemné klima.
 • 11.-13. července může být velké horko.
 • 19. a 20. července na našem území hrozí karamboly ve vztazích i na cestách (kolaps rozvodných či počítačových sítí - prudká bouře).

2.12.2020 Pozoruhodný sen astrologa Richarda Stříbrného

 • Jupiter se Saturnem se ocitnou mimořádně blízko od sebe (konjunkce 21.12.2020), je přehnané si myslet, že přijde nějaká konstelace, která nás spasí. Přijde jiná kvalita času, než jsme byli zvyklí doposud. Nyní jsou v Kozorohu (zákazy, omezení, příkazy) a přejdou do liberálnějšího vodnáře (volnost, rovnost, bratrství, žít a nechat žít). Bude to pozitivní impulz pro celou planetu.
 • Při této konjunkci (tzv. královská konjunkce) se narodil člověk, Ježíš Nazaretský nar. 29. května roku 7 př.n.l. v 1 hodinu 20 min. místního času v Betlémě (už Johannes Kepler vypočítal, že Betlémská hvězda byla konjunkce Jupiteru se Saturnem ve znamení Ryb, kdy svítili jako jeden bod)
 • Podle mého úsudku se narodí nový mesiáš a pokud by tomu mělo dojít, by to v Praze v 9:54 21.12.2020 v tu chvíli bude Jupiter se Saturnem přesně vycházet na 0° na znamení Vodnáře, Slunce bude ve Střelci a je tu šance, že světlo světa spatří nový mesiáš (klidně by se mohl narodit v Praze, měl jsem věštecký sen), který bude mesiášem internetové doby (bude využívat roboty a UI) a bude podobně výmluvný, silný, oduševnělý a odvážný jako Ježíš (konstelace pro mimořádného průzkumníka). Při této přesné konjunkci se může na planetě narodit stovky možná tisíce lidí.
 • Hlavní téma roku 2021 bude napětí mezi Jupiterem a Saturnem ve Vodnáři a Uranem v Býku (Vodnář - vzdušné znamení, být, sdílet  a Býk - zemské, mít a vlastnit)
 • Igor Chaun: nový příchod Krista nemusí proběhnout do jednoho těla (před cca 2000 roky), ale že to může být příchod jeho vědomí a může se zrodit a pracovat ve více lidech, nebo to může být v metafyzické rovině příchod do otevřených srdcí každého, kdo tu sílu pozve nebo vyzve do vyčištěného prostoru svého srdce, nyní je to na rozdíl od zrození Ježíše, společná možnost všech pro to pozvednutí
 • Mozek je nástrojem ducha a nikoliv aby generoval to co jsme
 • Dnes preferuji evoluci (neteče krev) před revolucí

1.7.2020

 • dojde k polostínovému zatmění Luny a to 5. července se středem v 6.44 hod SELČ, přičemž jeho účinky se projeví zejména v Africe a Americe, kde bude viditelné. V následujících měsících tak zde mohou očekávat živlové pohromy, přijít mohou extrémy vodních srážek, prudké zvraty horka, mokra a sucha, což může vést k poškození úrody a k destabilizaci některých režimů. ( Slunce s Merkurem ve znamení Raka v opozici na Lunu, Jupitera, Saturna a Plutona ve znamení Kozoroha, kvadratury na Marse ve znamení Berana ). Jinak by však tento červenec měl být z astrologického hlediska vcelku vlhký přející zemědělcům. 
 • Zajímavá bude v tomto měsíci pozice posla Bohů - Merkura, který se bude až do 12. července pohybovat znamením Raka z pohledu geocentrického retrográdně a pak se dá do přímého pohybu, nicméně prakticky po celý měsíc bude v napětí s Marsem ve znamení Berana. Výsledkem pak mohou být dramatické děje v přírodě i ve společnosti, může panovat bouřlivé klima. V napětí je voda ( Merkur v Raku ) a oheň ( Mars v Beranu ), takže pokusy o oživení cestovního ruchu a světové ekonomiky nemusí být zrovna nejúspěšnější...
 • Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou v první půli tohoto měsíce vcelku harmonické přející turistice i návštěvám příbuzných. Druhou půli července a první půli srpna bohužel nepříliš příjemně ovlivní kvadrát retrográdního Saturna pohybujícího se koncem znamení Kozoroha na Venuši republiky ve znamení Vah. Díky této konstelaci nemusí u nás panovat ve společnosti i v přírodě pohodové klima, lidí se může zmocňovat obava o budoucnost svou a svých dětí, přijít může utahování opasků. 
 • 25. - 28. červenec - pro svět a zejména pro naši republiku to jsou z pohledu astrologického mimořádně náročné dny Merkur kvadrát Mars a kvadrát tranzitujícího Marse na Jupitera republiky - technika se může vymykat zpod kontroly své obsluhy, četné karamboly v mezilidských vztazích i na cestách. Náš stát se může dostat do mezinárodních politických a obchodních sporů, může nám být vyhrožováno arbitrážemi.

22.4.2020

 • U zrodu Československa (1918) byla pandemie Španělské chřipky (Uran v opozici na Saturn), podobná situace je v těchto letech, utvářela se nová struktura světa
 • po 102 letech přichází nová vlna změn, které povedou k útlumu a recesi
 • zásadní rok pro celou planetu a desítky roků je rok 2021 (Saturn ve Vodnáři s Jupiterem v napětí s Uranem v býku) změní se rovnováha sil starého (Evropa) a nového světa (USA) - změní se globální rovnováha sil geopoliticky, ekonomicky
 • víc škody, než kovid sám, způsobuje strach z kovidu
zobrazit více..
Loading...