Bc. Antonín Baudyš

Bc. Antonín Baudyš

astrolog, narozen ve střelci v roce 1. prosince 1972 (Jupiter v Kozorohu), dostal bludný balvan v roce 2005. V letech 1998 až 2007 přednášel v Kurzu tradiční astrologie společně s Antonínem Baudyšem st., Zdeňkem Bohuslavem a Richardem Stříbným. Je tvůrcem audiokurzu astrologie a zakladatelem astrologického serveru Astrolab.cz. V regresní terapii je žákem Andreje Dragomireckého a Patrika Balinta. Je členem hnutí Cesta odpovědné společnosti. 

1.8.2021 Kdy se zhroutí Babylonská věž?

 • Aby se v České republice něco dělo, musí se nejdříve dít v zahraničí a moje domněnka je, rok 2024 bude rokem určitého kolapsu EU, západoevropské společnosti. Svou roli tam mohou hrát i noví Evropané vázaní na islám.
 • Nejpozději do půl roku, roku se tento proces propíše do střední a východní Evropy. A Česká společnost na tento stav zatím připravena není a nemůže docházet ke změně (vládne mainstream, pohodlí, strach a spokojenost).
 • Není to o tom, aby nám někdo vládnul, ale jde o pochopení, které lidé mají, nebo nemají. Když to pochopení nemají, tak stejně nemůžeš nic dělat. Až to pochopení budou mít, tak to poběží samo. 
 • Díky brutálně zfalšovaným volbám (2020) se proces rozpadu Spojených států urychlil. Vývoj země jede v setrvačnosti, ale současně se propadá. 
 • Svět stojí před určitou proměnou, v rukou ji má zatím ta temná strana síly, důvěřuji tomu, že procesy končí dobře i když začínají špatně. Důležité je, že spolu potřebujeme mluvit. 
 • Systém se brání i prostředky, které jsme si nedokázali představit (mazání videí atd.), nás to donutí opustit platformy systému. Je to padlé na hlavu, když chceme systému čelit jeho vlastními prostředky, je vidět, že si musíme postavit své vlastní prostředky. 
 • Koncipuje se iniciativa ROD, jakožto paralelní společnost.
 • Diskuze o našem vystoupení z EU se začne objevovat až v roce 2028, je to otevřené a neví se, jak to bude (predikce z karet jedné ženy, která mě zaujala).
 • Moje představa, kterou do určité míry sdílí hnutí Cesta je, že pokud se Evropa rozjela do dvou bloků, budeme potřebovat nadále volný pohyb osob a kapitálu, bude to o hledání kompromisů. Sledujeme nyní snahu USA, mít tady svůj prostor (projekt Trojmoří). 
 • Domnívám, že Babiš bude spíše usilovat o prezidentskou funkci a bude chtít ministra Havlíčka jako předsedu vlády. Na hnutí Cesta není ještě společnost úplně připravená a ani my nejsme úplně připravení na společnost.
 • https://www.youtube.com/watch?v=TmWHENzJ0t8

9.7.2021 Pavlis A. Baudyš I. Cunninghamová, Středa-Debaty je třeba

 • Astrologicky se rok 2022 jeví být kritický pro Rusko a USA. Lze očekávat, že státní představitelé budou mít plno problémů. Na EU přijde řada v červnu 2024, do Česka se problémy EU dostanou po prázdninách 2024. Od září 2024 do června 2025 dojde k radikalizaci České veřejnosti. 

https://www.youtube.com/watch?v=N-ES23LIg3A

13.3.2021 Zda to někdy skončí.

Demokratický kapitalismus se rozhodl ukončit sám sebe. Proč se opatření dějí, do jakého výsledku nás vedou a proč je to celé opět špatně.

 • Žába se vaří. Kdy skočí současná situace? Já se domnívám, že toto jen tak neskončí, to je ještě na roky. To co se odehraje během těch roků tak dalekosáhle mění situaci. Nechci živit energií to co se děje, ale sám pro sebe to potřebuji mít nějak popsané, zodpovězené, nějak tomu rozumět. Mnohým z vás, to co se děje nedává smysl. Tvoříte si domněnku, že nám vládnou psychopaté a ten hlavní problém je ve špatné a nekompetentní vládě. Ne, tady máme děj, který je orchestrovaný celosvětově elitami, které nejsou vidět a jsou dokonale nenápadní a nevíme o koho se jedná. 
 • Nejsou psychopaté a mají důvod, proč tuto operaci rozjeli. Ještě bych vzal názor Patrika Balinta, který říká, že toto co se děje je výkon kolektivního lidského nevědomí. 
 • V uplynulých 20ti letech planetu opustilo 40 % zvířat (ne živočišných druhů, ale jejich počet, o 40% se snížil jejich stav) a to je důvod (domnívám se), proč se elity rozhodli zatáhnout za brzdu za jakoukoliv cenu. Děje se tak násilným způsobem, protože fungování lidské společnosti je ořezáváno na kost. Zůstane tu jen biologický život lidí, bez smyslu. Zmizela kultura (zůstali jen programovací a destruktivní seriály), sport, gastronomie (budeme jíst pouze červi kobylky a syntetické potraviny), vzdělání, tak takové vizi nyní čelíme. 
 • Když ministr Havlíček při dávaní rozhovoru, měl v záběru knihu (stála na poličce) od Klause Schwaba Velký reset, byl to signál veřejnosti, kdo tu rozhoduje. TVOŘÍ SE ZDE SVĚT BEZ SMYSLU.
 • Podle Viktora Frankla a jeho pozorování koncentrační tábor přežili ti, kteří měli výjimečnou fyzickou dispozici a nebo spíše ti, kterým život v koncentračním táboře dával smysl navzdory tomu, že to byl život v koncentračním táboře. Osobně mě vyhovuje koncepce, že si udržím duševní jas a čistotu i kdybych procházel samotným peklem. Ale nemohu něco podobného chtít po svých blízkých, nebo po vás divácích. 
 • Dejme tomu, že se elity rozhodli zachránit přírodu, protože bez přírody bychom nepřežili ani den. Nehájím elity, ale snažím se to pochopit. Největší zátěž pro přírodní prostředí a biodiverzitu se zdá být zemědělství, tak jak je doposud praktikované (chemie, monokultury atd.). Druhým největším znečišťovatelem se zdá být doprava, kvůli tomu mají být odděleny kontinenty. Potraviny se mají pěstovat pouze lokálně, prodraží je, ale odpadne zátěž dopravy. 
 • Něco uvnitř mě říká, že bylo opět zvoleno stupidní racionální řešení, které neskončí dobře (podobně jako vakcinace). Domnívám se, že pravdu má Milan Calábek, když říká, že stojíme nepříliš daleko od okamžiku, kdy na další mutace koronaviru nebude zabírat žádná vakcína. To zkompromituje vlády, které tvrdí, že vakcíny jsou jediné řešení. 
 • Zdraví, odolnost a imunita spočívají v něčem úplně jiném, než v tom co je nám nabízeno. 
 • Zatím se mě zdá, že elity nás tady chtějí nechat, ale úplně jistý si tím nejsem. Život a perspektiva, které se před námi ukazují (do které padáme volným pádem) jsou mimořádně destruktivní a nepřitažlivá (likviduje lidskou tvořivost). 
 • V roce 2018 jsem se cítil v Istanbulu svobodně.
 • Gréta T. nás tlačila do myšlení, že máme vinu za to, že žijeme a dýcháme kyslík. Podsouvají nám, že by bylo lepší skočit z Nuselského mostu. 
 • Nejhlubší lidskou potřebou není láska, Bůh a nebo bezpečí a peníze. Nejhlubší lidskou potřebou jsou podněty. My se nyní necháváme vést do světa, kde žádné podněty nebudou.  
 • Lidé nemohou spolupracovat (ztotožnit se) na lživém projektu. My máme být čestní, vůči systému a vládě, když s námi vláda nehraje fér. 
 • Smyslem tohoto videa nebylo někoho potěšit, chtěl jsem vás nechat nahlédnout do svých úvah. 
 • Tvoření nekonečného lockdownu je proto, aby byla dosažena plná kontrola nad lidmi. V bezhotovostním světě se rozhoduje (povoluje a zakazuje) o tom, za co mohou lidé vynakládat své finanční prostředky, které si nemají ani jak vydělat, ale paušálně je dostávají od tvůrce hry (základní nepodmíněný příjem atd.). 

19.12.2020 Antoním Baudyš komentuje rok 2021

 • peníze jsou krev společnosti, je to co obíhá mezi lidmi
 • peníze jsou nejvyšší formou vyjádření Boha ve hmotě (pozn. nemůžeš sloužit dvěma pánům Bohu a penězům, prodej vše co máš, rozdej to chudým, pak přijď a následuj mě. Pravím vám: spíš projde velbloud okem jehly, než vejde bohatý do království božího), protože jsou dokonale variabilní (Bůh řekl, staň se a stalo se), peníze jsou dokonalý vyrovnávač všeho (pozn. bohužel je vymysleli lidé, nikoliv Bůh, nejvyšší formou vyjádření Boha ve hmotě je člověk, zde pan Baudyš v přímém přenosu předvedl Taktiku mrtvé kočky v praxi, kdy strhl pozornost od tématu predikce jinam), oni nám pomáhají, aby nebyla ve světě nerovnost, budou se objevovat decentralizovaná platidla (jak bude klesat nebo upadat autorita státu)
 • Současný systém je postavený na zdaňování práce a spotřeby (nemá jiný způsob, kde je brát, těžba surovin, ryb, pěstování plodin, zvířat atd.), díky situaci ve které se nacházíme, nám hrozí nám redukce veřejných služeb
 • Únor, červen a prosinec 2021 je možné, že tam bude více napětí a my budeme muset pomoci tou lehkostí (vše je v hlavě), konstelace znamená patovou situaci, vůbec nevím, co mám udělat
 • Mým úkolem na planetě je, napomáhání tomu, aby lidé netrpěli
 • Nepodmíněný příjem je také iluze, každý člověk by měl společnosti ničím přispívat, je úplně scestná představa, že lidé budou dostávat jen tak něco za nic..., jenom za to, že žijí a proto mají nárok na nějaké benefity ze strany státu (tak to není v přírodě a nikde). Představa, že každý z nás ve společnosti nějak přispívá je prostě nádherná. V tom spočívá i nalezení vlastní hodnoty, v tom je ta seberealizace a užitečnost (to je široký pojem)
 • Aby změna měla smysl, musí stát před námi něco lepšího.
 • My věci nevyřešíme myšlením, my je potřebujeme nejprve navnímat (intuicí, srdce, tělem), za tím účelem musí dojít k určitému zpomalení, paradoxně ten covid tomu nahrává. Čím více covidu (možná i restrikcí), tím lépe já se cítím. Covid nám zastavením ukázal, jak člověk opravdu žije, pokud není zaměstnaný nesmysly okolo sebe.
 • Vše slouží k dobrému těm, co milují boha. Moje představa je taková, abychom covid nechali protéct (jako, že se nezblázníme z této vaší hry) a budeme si muset počkat (ale hrozí, že nám sem hodí ještě jiný covid, další a další očkování a domnívám se, že takto je to nakoncipovaný)
 • Věřím že Česká republika a snad i celá ta střední Evropy (dál nedohlédnu) se těší určité formy ochrany, nezbyde nám nic jiného než spolupracovat a komunikovat, to nemá žádné jiné řešení.
 • Nemohu divákům dávat návod, co se má dělat, co je správný postup, nebo lidi něco dělejte.. My jsme přistiženi v určité koncepční bezradnosti (celá alternativa nepředvedla během covidového roku o moc víc než, že si pouze přeposíláme různá videa)
 • pan VK (Aeronet): v dohledné době může mít velký problém EU nebo NATO, protože s Tureckem (klesá jim 4 roky měna a Turkům se žije špatně) na obzoru není žádné rozumné řešení

1.12.2020 Prosinec 2020

Mám samé dobré zprávy

 • Dostatek energie (Slunce prochází střelcem a Mars prochází Beranem), zejména muži chtějí dělat, řešit problémy, a kolem 9. prosince tato energie bude téměř na vrcholu
 • Hlavním tématem prosince - KONJUNKCE JUPITER SATURN - 21.12.2020, přináší určité zastavení (Saturn Jupitera jakoby blokuje, Jupiter Saturna naopak nadzvedává), aspekt nemá jednoznačný význam, ta konstelace nastává každých 20 roků, konjunkce nepřinese něco velkého ani viditelného, jejich spojením se věci dávají do pořádku (harmonizují)
 • letos nám největší práci dala konjunkce Pluto a Saturn
 • Saturn a Jupiter ve Vodnáři souvisí hlavně se světovými organizacemi
 • Vánoce budou přátelské a tolerantní, mohou tam být i různé tlaky, proč něco nejde

24.9.2020 Covid, Greta (uskromění, nespotřeba) a migrace (od 2015), společný jmenovatel.

 • záměrem je zachránit planetu, to je téma příštích 50 roků - je možná i redukce populace (máme omezené zdroje)?
 • Rýsuje se vláda autoritativního režimu. Nic, na co bych se těšil. Věřím, že existují i lepší řešení, je však třeba o nich začít mluvit. Namísto manipulování s veřejností.  

John Fitzgerald Kennedy JFK (29. května 1917 - 22. listopadu 1963)

 • Prezidentské nařízení č. 11 110 (anglicky Executive Order 11110) bylo vydáno 4. června 1963 prezidentem Spojených států Johnem F. Kennedym. umožňujícího Ministerstvu financí vydávat stříbrné certifikáty během přechodného období.
 • Dne 28. listopadu 1961 zastavil prezident Kennedy prodej stříbra ze strany Ministerstva financí. Zvýšená poptávka po tomto kovu využívaném v průmyslu vedla k nárůstu jeho tržní ceny a americká vláda mimoto stanovila jeho pevnou cenu. V průběhu roku 1961 tato situace vyústila ke snížení nadbytečných vládních rezerv stříbra více než o 80 %. Prezident Kennedy se také obrátil na Kongres, aby byly stříbrné certifikáty postupně stahovány ve prospěch bankovek emitovaných Federálním rezervním systémem (centrální bankou FED
 • https://cs.wikipedia.org/wiki/Prezidentsk%C3%A9_na%C5%99%C3%ADzen%C3%AD_%C4%8D._11_110 

Červen 2020

Proč probíhá revize výsledků 2. světové války?

Květen 2020

Duben 2020, dostáváme příležitost se změnit

 • vztek, frustrace
 • když člověk v sobě něco vaří, elektronice se to nelíbí
 • 13. duben (i okolní dny) a 21. dubna je jeden z nejkritičtějších dnů v roce 2020 (více kvadrátů), 26. dubna (spojení Slunce a Uranu)
 • spojení Jupiter a Pluto, megalomanské akce
 • koronavirus, v Evropě bude v dubnu vyvrcholení, v květnu bude dobíhat včetně některých nouzových opatření
 • budoucnost lidstva je veganská, tomu nahrává i současná pandemie

13.12.2019 Podle Antonína Baudyše astrologové už dlouho očekávají v Evropě velmi vážné konflikty. "Co v nás vzbuzuje obavy od prvního dne oficiálního zahájení Evropské unie 1. listopadu 1993, to je riziko občanských válek na území Unie," dodal syn slavného otce s tím, že s ohledem na odvážnou imigrační politiku se mohou s postupem času tyto obavy naplnit. více

Začala deinstalace Supervelmoci

8.1.2020 Po útoku na Kasima Sulejmáního (3.1.2020), udělal Trump vekou chybu, pravděpodobně se s USA a stane běžným státem. Preferuje scénář, že EU (plány globalistů, islamizace Evropy, která bude s Íránem tvořit určitý politický tandem) uzavře dohodu o dodávkách plynu a ropy s Íránem (energetická politika Evropy), protože bude probíhat Válka mezi USA, EU a Ruskem (zdá se, že Rusko je určeno k zániku) a EU by neměla čím topit.

 • může být varianta, že D. Trump chce skutečně válku s Íránem, ale ten je neporazitelný z hlediska pozemní války, kdyby ji Tramp skutečně chtěl, tak již běží
 • proč válka není, jediné vysvětlení je, že jde o deinstalaci USA (díky atentátu se dostali do mezinárodní izolace)

Předpověď na rok 2020 

 • kolem roku 2026-28 se EU rozpadne na 2 bloky

Brexit, šetření a úspora energie, klimatické změny a války (Sýrie a Turecko je hlavní riziková geopolitická oblast) budou ovlivňovat dění v roce 2020

 • 5 planet (Jupiter, Saturn, Uran, Neptun, Pluto) se nachází v ženských znameních, to znamená zpomalení (zvnitřnění), planety brzdí rychlost nebo tok) ekonomiky, atd. (nebude možné držet stejné tempo jako dříve), pro stejnou rychlost se musíme namáhat ještě více
 • všichni lidé co mají planety ve Třetím dekanu 20-29° (berana, raka, vah, kozoroha) dostávají zabrat (Saturn a Pluto 20-21°, tyto planety dokáží člověka unavit a donutit člověka aby objevil pro sebe jiný přístup, nastavení)
 • Leden 2020 možný válečný konflikt (konjunce Saturn a Pluta) - 
 • Saturn a Pluto se bude rozcházet (historicky: rok 1965 Američani ve Vietnamu, 11. září 2001)
 • od 22.3. do 2.7.. vstoupí Saturn do vodnáře (zatopí organizacím, protože vodnář je znamení organizací), nastanou velké problémy v NATO a EU
 • Jupiter s Neptun (planety idealismu a spirituality) se 3 x potkají v harmonickém sextilu (úhel 60°), zvětší se naděje, může dojít ke spirituálnímu růstu(druhá půlka února, v půlce prázdnin, v říjnu)
 • konjunkce Jupiter a Saturn ve Vodnáři 21.12.2020 (celoplanetární dopad) výstup ze zemských do vzdušných znamení , cyklus 5- 7 roků, čeká nás pokrok v průběhu následujících 200 roků(před tím bylo 200 roků techniky a hmoty)

Vodnář: je vystaven tlaku Uranu (musí měnit rozhodnutí, plány, mít plán B), od 19. prosince 2020 vstoupí Jupiter a bude tam se Saturnem , bude to velká výzva v roce 2021

Klíčová postava roku 2020 Donald Trump 14. června 1946 10:50 New York (Brexit, oslabila Merkelová, posílil Erdogan a Rusko)

Andrej Babiš 2. září 1954 6:30 Bratislava má před sebou nejtěžší období svého života

Vladimír Putin, 7.10.1952 9:35:52 Petrohrad (Leningrad) čeká ho těžký rok , leden kritický měsíc 

Česko 28. října 18:58 Praha

nejsme vystaveni žádným zásadním problémům, předpověď je pozitivní, ale protože je sám proti všem, postupně se rozkládá, nastává úpadek státní moci (Pavel Novotný, Lavrov)

 • v druhé polovině června ve střední Evropě (Německo, Rakousko a V4) bude nějaká forma chaosu, bude to nenadálé , nebude zřejmé co je pravda
 • mohou proběhnout změny v nejvyšších patrech (předseda vlády, prezident) kolem jarní rovnodennosti

EU 

posílí, díky odchodu Británie, EURO se bude dostávat do zátěžových situací (pád hodnoty EURA)

zobrazit více..
Loading...