Craig Hamilton-Parker

Craig Hamilton-Parker

Britský mystik, médium a autor mnoha knižních titulů Craig Hamilton-Parker (1954), nazývaný jako nový Nostradamus současnosti. Médium ze Southamptonu Craig Hamilton-Parker už v minulosti varoval před globální pandemií chřipky, konkrétně v roce 2017, a jeho vidina budoucnosti ukazuje na některé věci, které vyžadují pozornost.

Predikce na rok 2021 

Budoucnost je především v rukou lidstva a vše závisí na tom, jak ji uchopí. Přes negativní vizi roku 2021 se může podařit některé věci zvrátit. 

  • Evropská unie čelí velmi nejisté budoucnosti a hrozí, že hned několik členských států vystoupí, protože některá související řešení v průběhu epidemie koronaviru by mohla vést k nespokojenosti členských zemí.
  • Americká a evropská ekonomika jsou na vážkách a stáhnou s sebou i ostatní ekonomiky z celého světa. Už jsem zmiňoval rozpad Evropy v době po brexitu. Ty první projevy uvidíme v roce 2021.
  • Jeden z nejnebezpečnějších konfliktů, které se stanou v roce 2021, bude právě mezi Izraelem a Íránem. Spojené státy zastaví sankce, aby se pokusily znovuobnovit diplomacii. Od konfliktu by se měla distancovat Saúdská Arábie a její zásah považuje Hamilton-Parker za velmi nepravděpodobný.
  • Můžeme vidět budoucnost. Ale je také možné tu budoucnost změnit. Takže cokoli řeknu, je něco jako pohled na to, co je na obzoru, nicméně každý může mít vliv na to, že se situace změní.
  • https://zivotvcesku.cz/novy-nostradamus-soucasnosti-predpovida-co-nastane-v-roce-2021-predikuje-dramaticky-vyvoj-zivota/
zobrazit více..
Loading...