Predikce na rok 2025

Predikce na rok 2025

Rok 2025 je rokem ohnivého Hada.

Velké sluneční minimum 2020 - 2053, sluneční cyklus 25 (2020 - 2031) začal 29. května 2020, sluneční cyklus 26 (2031 - 2042), sluneční cyklus 27 (2042 - 2053). Naplní se tak De Vriesův (Suessův) cyklus (Mauderovo, Daltonovo minimum a nyní 2020 -2053) sluneční aktivity má 190 - 210 letou periodu a tzv. Velké solární cykly s dobou trvání 350 - 400 let (Wolfovo, Maunderovo a Modern minimum 2020 -2053). V tomto, nebo příštím desetiletí můžeme očekávat výrazné zpomalení nebo zastavení Golfského proudu a výrazné tání ledovců.

Známé a předpokládané trendy a události v roce 2025:

 • Pokud nedojde k zásadní změně v trajektorii směřování lidstva, bude probíhat válka o ovládnutí Měsíce a Vesmírů mezi mocnostmi.
 • Většina především rutinních dovedností bude nahrazena technologiemi, UI a roboty u 1,3 milionu českých zaměstnanců, důchodový systém se bude potýkat s vážnými problémy od roku 2024 (nedostatek zdrojů).
 • 2025 - 2026 drsné roky (může být nějaká diktatura) - projeví se ekonomické dopady roku 2020 (Jiří Kubík, 2020), říjen 2024 (situace z hlediska konstelací bude stejná jako před 2. světovou válkou). 
 • Tající permafrost může přinést i návrat starých bakterií, virů atd., které byli zamrzlé po tisíciletí a během tohoto desetiletí může očekávat návrat nebo vznik nových nemocí a tím i pandemií. 
 • Sid Smutný, začne nový svět: celosvětově bude dobře na světě duben 2026, v Čechách a Slovensku už od března 2025. V Roce 2025 přijdou moudří a laskaví lídři (Čechy a Slovensko). 
 • V letech 2025 až 2030 budou existovat samořízená auta připravená ke vstupu do reálného provozu. Do roku 2025 dojde k zásadnímu otřesu a proměně v oblasti prodeje automobilů - plná pětina nových vozů bude prodávána online.
 • První model elektrického vozu od Applu by se měl začít prodávat v roce 2025. Sériová výroba by pak mohla začít už v roce 2024, aby byl na zahájení prodeje připravený dostatek vozů a zároveň aby měl Apple dost času na odstranění případných problémů s inteligentní částí vozů, která má zahrnovat prvky strojového učení a asistovaného či autonomního řízení. 
 • Bude dokončena futuristická skleněná budova The Helix ve tvaru lastury, jež spirálovitě stoupá až do výšky 107 metrů pro centrálu Amazonu.
 • V červnu 2025 by mělo dojít k tzv. solárnímu maximu v rámci solárního cyklu (v roce 2020 bylo sluneční minimum).
 • Bude zahájena první vlna výstavby VRT (vysokorychlostní tratě) v Česku: úsek Praha-Běchovice-Poříčany, dalším je Moravská brána, tedy Svinov-Prosenice a potom je to na jižní Moravě úsek Modřice-Šakvice.
 • 2025 - 2026, predikce (maximum 25. slunečního cyklu, cyklus započal v roce 2020, epidemie koronaviru).
 • Za průjezd Prahou si od roku 2025 (2030) zaplatí každý. Základní sazba má činit 120 korun, více si naopak připlatí lidé s auty vyrobenými před rokem 2014, soukromé autobusy nebo velká nákladní auta. https://cnn.iprima.cz/myto-v-praze-kolik-zaplatite-za-vjezd-do-metropole-a-kde-bude-cestovani-zdarma-25965?
 • Začne platit norma Euro 7 (výroba aut se spalovacím motorem), která je tak ostrá, že podle ní vlastně už nikdo pro Evropu nemůže vyrábět žádné konvenční motory, jen hybridy. 
 • 29.9.2020 Světová válka 2011-2038 už dávno začala. Ostrá fáze vypukne v roce 2025 tureckým útokem na zrazenou a nebráněnou Evropu povstáním evropských muslimů. Podle plánů Moskvy má být Evropa zničena v občanské válce mezi satanskou koalicí marxistů a muslimů, vedených dobře zakonspirovanou agenturou ruského GRU a koalicí křesťanů a evropských vlastenců, vedených dobře zakonspirovanou agenturou ruského KGB. Zemře 1/3 Lidstva. Až zde nebude stát kámen na kameni, Brusel požádá Moskvu o bratrskou internacionální pomoc. Petr Cibulka, www.cibulka.net.

Knihovna palmových listů, Česko, rok 2025 bude velmi příznivý

 • Nová vláda, nové vynálezy a rozvoj výroby, rozvoj vzdělanosti a jeho zrychlení.
 • Bude dostatek práce, obnoví se lékařská péče.
 • Rozvoj burzy a průmyslu, obchodu, poroste export bude vyšší než dovoz.
 • Dobré klimatické podmínky.
 • Dobrý respekt obecně, dojde ke snížení úmrtnosti, nebezpečí pomine.
 • Rozvoj turistiky plošně, ekonomická stabilita.
 • Speciální postavení v rámci v EU a ve světě.
 • Dobré životní podmínky pro život- přibude přistěhovalců.
 • Rozvoj spirituality, zvýší se životní náklady, dojde ke snížení daní.

Karta, ktorú vidíte v grafe, je karta dňa 15.11.2025 a zobrazuje kam smerujeme.
Pozrite sa (tí, ktorí poznajú astrológiu) na úžasné a skvelé aspekty, ktoré vytvoria túto "Davidovú hviezdu", nepochybne najlepší moment pre ľudstvo.
Prejdime si však súčasné astrologické aspekty, aby sme veci uviedli do kontextu.
Prežívame tie najtemnejšie momenty, astrálna energia v tomto roku 2020 je veľmi nízka, sme na dne studne.
Grafy, na ktorých sa zakladá svetová astrológia, ukazujú pokles energie (nedostatok harmónie medzi pomalými planétami), ktorý sa začal od roku 2000 až do roku 2020.
Všetci astrológovia vo všeobecnosti súhlasili, že rok 2020 bude katastrofálny rok.
Predpovedala to astrologička Liz Greene v 70. rokoch a tiež astrológ Vicente Cassanya v roku 89.
A to vďaka Veľkej vesmírnej mutácii, ktorá začala v januári tohto roku, ako som už niekoľkokrát spomínal.
Ale je to tak, že 21 decembra 2020 trojitá konjunkcia Saturna Jupitera a Pluta, nazývaná veľkou kozmickou mutáciou, otvára nový cyklus trvajúci 200 rokov, keď planéty menia živly a idú z pozemského prvku Kozorožca k vzdušnému živlu Vodnára.
Zmena paradigmy tlačí na to, aby umožnila príchod veku Vodnára, ktorý bude trvať 2150 rokov.
Končí sa doba materializmu.
Začalo sa to okolo roku 1802 priemyselnou revolúciou a dodnes trvajúcou materialistickou dobou, keď sa do pozornosti dostal kult tela, ekonomickej moci, politiky a kontroly.
Žijeme definitívny pád systému.
Kozorožec vo svete astrológie reprezentuje systém, kontrolu a autoritárstvo štátu voči ľudstvu.
To, čo príde od roku 2021, bude opak.
Viditeľná sila (Saturn) zmení astrologického vládcu.
Presunie sa z rúk jeho vládcov do rúk ľudstva. Stane sa tak v decembri so vstupom Saturna do Vodnára a prinesie bezprecedentnú zmenu hodnôt.
Prestaneme stavať budovy a začneme vytvárať nové paradigmy z roviny revolučných nápadov a vynálezov.
Technologický a vedecký pokrok bude slúžiť ľudstvu, pretože Vodnár je humanistické znamenie, kde prevládajú hodnoty slobody, rovnosti, solidarity a bratstva.
Najvýraznejšie zmeny budú v polovici januára 2021, keď sa Urán (veľký budík) sa otočí do priameho smeru (teraz spí, je retrográdny).
Tento konkrétny mesiac bude začiatkom veľkej revolúcie a prebudenia kritickej masy bytostí.
Od 2021 do 2025 zaznamenáme veľmi dôležitý nárast energie

A viete čo ešte? Už žiadne napäté aspekty veľkých Titánov po dobu 30 rokov!!
Je to preto, lebo vesmír vždy všetko kompenzuje a všetky tie napäté aspekty, ktoré zažívame, keď začína nová éra, postupne prejdú do harmonických aspektov!
Nemôžem si pomôcť, ale cítim radosť a som šťastný, že môžem zažiť tento dôležitý bod zvratu v histórii ľudstva.
Tak strašne, že už chcem aby bolo 2025.
Čo sa stane v roku 2025 nevieme presne, ale určite to bude niečo veľmi dobré.
V tichu tvorím svoje špekulácie a rezervujem si ich, ale stať sa môže čokoľvek, pretože Vodnár je znakom PREKVAPENIA a so všetkými týchto harmonickými aspektami budú prekvapenia určite veľmi príjemné.
Tak neskladajte ruky do lona, pretože od 21. decembra tohto roku začína vzostupná krivka nahor smerom k 5. dimenzii.
Ďakujem ďakujem, ďakujem.
láska je...
Článok napísal RICARDO OVIE 

zobrazit více..
Loading...