Jiří Ledvinka

p>https://www.nadejecloveka.cz

Kniha: Od počátku k prvopočátku (lidé se dostávají od svého počátku k prvopočátku - božství)

Sedíš se mnou v božím řádu a prostřednictvím toho se uzdravuješ...

 • komunikuje s Bohem pomocí intuice cca od roku 2006
 • přišel pokyn od boha, že mám léčit tímto způsobem
 • věřím v boha, ale není to bůh žádného náboženství
 • on jen přeje, není trestající, je láska, pokud je potřeba rozhodnout, tak rozhodně, ale vždy ve prospěch lidstva nebo jednotlivého člověka
 • hodně věcí mě řekl, ale ještě se nestali a říkal, že o to budou mít lidi velký zájem, ať se na připravím (ať se toho nebojím, to se upraví)
 • když se vyčerpají dotazy, tak se právě děje léčení s tím s kým komunikuji
 • plusy (posílám někomu lásku, někomu pomáhám) a minusová (kritizuji, hodnotím, stěžuji si) odebírají energii
 • kouří doutníky
 • božství  = proudí boží řád v nás, opak nebo protipól je ego, strach atd.

Jiří ledvinka, názory, odpovědi, poselství:

26.12.2020 Jiří Ledvinka, Dobré rady pro všechny časy + Meditace

 • Důležité je, abychom byli v klidu, v sobě a uměli využívat svoje vedení a božskou moc (nikoliv z ega), abychom se nebáli a dovolili si věřili, že pro nás je tady vše k dispozici (když jdeme cestou božství). Pokud se ztotožníte s jakoukoliv negativitou, strach, výhružky (pustíte si je do svého života), tak se vám budou pravděpodobně dít, protože jsme to dovolili (ztotožnili jste se s tím). Záleží na našem přístupu k dění, které se kolem nás a v nás odehrává.
 • Strachů se nemůžeme zbavovat, ale drží se nás jako klíště. Důležité je naučit se s tím nežít (jako když jsem v jiné místnosti, sice to slyším, ale už se mě to netýká), současně je potřeba to nahradit - moje božství se postará a ukáže mě kudy mám jít a vždy to poznám podle toho, že mě je to příjemně (pokud to není příjemné, bude to z mysli, musíš udělat to a to a to, aby jsi se z toho dostal, jiné řešení není, jak tam je musíš, tak to není ono). Když vnímám svůj vnitřní hlas je to v lásce, není tam překážka, pokud je tam panika nebo strach, tak to není ono. Když něco prošvihnete, dostanete další možnost, nikdy to nekončí. Otevření této cestě za vás nikdo neudělá (pokud si sami budete tvořit, tak to budeme mít, pokud to budete házet pouze na boha, tak on to za vás dělat nebude a božství nebude fungovat, je tam nutná naše součinnost). Důležité je si také zvyknout, že se nějakou dobu nic neděje, aby jsme si zvykli být v klidu (aby se uklidnila mysl, pracovat se svými strachy, myšlenkami a emocemi, které když se nenecháte jimi ovládat, tak vás budou postupně opouštět, protože jim nebudeme věnovat pozornost). Pokud se budeme vracet zpět do problémů a budete je chtít řešit (proto se bude čekat, až je vyřešíte) a božství bude čekat a nebude nic nabízet (protože tudy neproudí tvůrčí energie a naše pozornost). Božství (proudí boží řád) v nás funguje přesně opačně než mysl (musíš něco udělat, abys něco měl), božství řekne počkej, já ti ukážu kam máš vkročit a vy to jen přijmeme, vždy to poznáme, protože to cítím srdcem, ano to mám udělat. Jak tam je cokoliv jiného, tak už víte, že to není ono, božské. Takže když to nevím, necítím v sobě, tak to není nikdy. Když se naladím v božství, tak to proudí v synchronicitách. 
 • Vůbec nevyužívejte dobro a zlo, ale to, že to božství je láskyplné (dobré je něco jiného), to je třetí princip k dualitě. Božství vám nikdy nedá, aby jste si prožili něco zlého, je to pouze na vašem výběru. Nejsou to zkoušky, když vám přijde něco, co je vám nepříjemné, tak se pouze rozhodnete to nemít, ukáže se to pouze proto, aby jste to mohli odmítnout, aby jste věděli co nedělat. Je tady vždy plus a mínus a my nemáme využívat všechno, my máme využívat pouze to božské a láskyplné. Pokud budeme využívat obojí i to negativní a to víme, že nechceme a nebudeme tomu věnovat pozornost, protože to nepotřebujeme. Díky negativnímu se dá rychleji vyvíjet, kdyby vše kolem nás bylo láskyplné, tak se lidské bytosti nikam neposunou.
 • Modlení (pokud se modlím někam nahoru, kdoví s kým mluvím) nám božství (proudí boží řád) nepřinese, pokud si neuvědomíme, že to božství máme v sobě, tak se dít nic nebude. Pokud to přijmou a připustí či dovolí si tady mít ty nejlepší výsledky pro sebe, tak se to bude dít.
 • Lidé nepotřebují znát svou minulost a stvořitel to po nich ani nechce. 
 • Ke svým bližním požíváme lásku, pokud je tam závislost tak nás jejich odchod bolí (my žijeme v určité iluzi, duše ke svému odchodu mají důvod, musíme se na to podívat z vyššího principu lásky), prožíváme extrémy a jsme v nerovnováze. Na zemřelého myslím v lásce a jsem si vědom jeho svobodné vůle, že může odejít kam potřebuje (svoboda, nikoliv připoutání a role oběti či viníka). Naše ego využívá určité smyčky (vymaníme se tak, že odmítneme nasávat do sebe utrpení druhých), aby nás udrželo na dně při odchodu našich nejbližších. Tím že se dostaneme do vlastní rovnováhy v souladu s božstvím pomůžeme ostatním svou tvůrčí energií a rovnováhou, tím je narovnáme (litováním jim nepomůžeme, jen podpoříme negativní energie oběti, strachu, trápení - tím jdete do negativity, ovládá vás ego a vzdalujete se božství, ztrácíme vlastní energie). NEBE a PEKLO JE ILUZE, duše odchází do svého domova, ale některé duše neodchází, ale nakonec každá duše najde cestu, všechny duše se nakonec vrátí domů. Duch cestu nepotřebuje, protože je vyspělý a vždy najde cestu domů. Duchové, kteří tady uvázli nejsou božskou složkou a nemají své nebe, ale mají tu různé dimenze, tam mohou spočinout a jsou spokojení.
 • Zbloudilé duše (entity) a zbloudilé energie (není to ani duše ani duch, jde o energetické shluky, které jdou rozložit a které na Zemi člověk zanechal po svém odchodu), negativní zóny jsou myšlenkové formy (harmonizuje se to božím pořádkem, který vzejde z boží jiskry a který si ustanovím)
 • Já si ustanovím (znamená to, že to bude trvale) božské síly (rovnováhy) ve svém domě včetně pozemku, mám zde čisto a procítím si to a nezpochybňuji to. Do svého obydlí si negativní energie zanášíme sami, důležité je se ve svém domově cítit spokojené a vytvářet zde pozitivní energie. Ustanovuji zde boží pořádek a už o tom nepřemýšlím (podobně jako když stisknu tlačítko) a ono se to děje. Takto se pracuje s božím principem, prostě ho zasadím (procítím si tu čistotu božství), protože tady je a hotovo, nechám ho to dodělat. Zpochybňováním a analyzováním to zneplatním (vracím tam původní stav a to i myšlenkami).
 • Lidé boží pořádek mohou zavést všude. Lidé by měli svět kolem sebe vnímat tak, že boží pořádek je všude kolem nich a podporuje je. Podstatné není čistit vnější svět (pracovní kolektiv, spoluobčany atd.), ale sebe uvnitř (rozhoduji tak o tom, v jakých energiích se pohybuji). Pokud věci budeme brát tak, že musíme a jinak to nejde, tak to bude tak pokud tomu věříme. Pokud se nám to však nelíbí (a to kdykoliv) tak přijměte, že to existuje, ale mimo nás a my v tom nepojedeme (tím si vybíráme tuto cestu).
 • Při výkladu osudu (karet, horoskopu) odevzdávám veškerou svou moc někomu jinému (pokud věřím tomu, co mě říká). Můžeš si to nechat vyložit a můžeš to brát tak, že to není tvůj osud, někdo ti dal jen nabídku a buď s ní souhlasíš nebo ne. Děj tvoří já, nikoliv ten, kdo mě dal nabídku (může mě pomoci tím, že mě ukáže jinou alternativu a pokud to necítím ve svém srdci - není tam to božské, tak to nepřijmu). Důležité také je, jaký k tomu realizátor nabídky (karty, horoskop atd.) přijal přístup a i naše podvědomí má mnoho podob. Mohu si také nastavit, že podvědomí u mě neexistuje a je u mě pouze boží řád. Tím se napravují i minulé disharmonie v životě.
 • Pokud jedu v negativním scénáři (v minulém i současném životě, tak se mě vrací negativní věci (odpovídá to mým činům, ale není to karmou) a ustanovením a odevzdáním božího pořádku (rovnováhy) mohu negativní proces otočit v pozitivní.
 • Existují zákony akce a reakce? Jak které, můžeme to tak mít (kdo to uzná, tak se mu bude ukazovat, že to tak je), ale nemusíme. Jakému systému v tomto životě uvěřím, tak takový tady budu mít, nemusím věřit žádnému a mohu mít pouze boží princip. Pokud dělám nějakou negativní věc a uvědomím si to, tak není důvod, aby se mě to tzv. "vracelo" - tzv. zákon karmy se nenaplní (napravil jsem se a není důvod, abych za to dostal facku). Pokud si to však jedinec neuvědomuje a drží se v negativním nastavení, tak se nemůže divit, že se mu v životě děje také něco negativního a přímo se to něj lepí.
 • V tomto lidském životě (neohlížejte se na minulé životy, nechte je na pokoji) se nám bude odrážet to, co se děláte teď.
 • Časem zjistíme, že i když budeme dostávat spoustu odpovědi od jiných (všechno nemůžete vědět), že to nefunguje (neposouvá nás to), je potřeba se dostat k jinému způsobu komunikace, který je tím otiskem vědomí, klidem a přesně si prožijete jak to je, aniž by jste museli mluvit (slova jsou na vyjádření krátká, využíváte tu energii otisku, který vám ve vteřině přijde). Proto se stále nesnažte zjišťovat informace, ale zůstaňte v božském pořádku a všechno k vám chodí samo (sem tam se k vám dostane nějaká informace), budete v klidu a nebudete divočit, že potřebujete něco zjišťovat, vše k vám půjde postupně, pomalu v klidu a budete to vědět vždy v čas. Nemusíte do předu ptát, co mám ještě vědět, nebo udělat. Pokud máte v mysli otázky tohoto typu, tak je téměř jisté, že vůbec nic, protože to se ptá mysl a máme tento způsob opustit a čekat co přijde místo toho a potom přijde to správné a budete to cítit zahřátím srdce.
 • Kdy máme používat mysl? Nejlépe nijak, nebo když potřebuji spočítat příklad, ale ne aby ti radila mysl kam a kudy jít (cítíš to jinak, srdcem, ne přes mysl). Mysl řekne, tam musíš, protože nic lepšího neseženeš. Ale pod tam cítíš, zahřálo mě to u srdce, tak to je ono, tam jdu.
 • Mysl je nástroj, např. spočítat, řídit auto atd., ale nikoliv, aby nás měla vézt. Člověk se musí tzv. přehrabat přes mysl (rozum, ego, kontrola) a pak už to jde samo.
 • Poznatek: když se něčemu naše mysl hodně brání (to si nemůžete dovolit, to není reálné), tak většinou jste kápli na to správné. Nebo je divná odpověď, tak to je odpověď vašeho vědomí z božství. Jak to mám udělat? Už je to dáno (dostanu to nejlepší a to očekávám, pokud dostanu to, s čím nejsem spokojen, odmítnu tuto nabídku a čekám na lepší, která nás osloví a zahřeje) a nemám se řídit myslí, která to vymýšlí. Potom uvidíte úplně jiný svět, než se vám nyní zdá.
 • Pokud se mají přitahovat protiklady, tak musí být správné. Když mě přitahuje nesprávný protiklad, tak to nikdy nesrovnám do kupy a nebude tam harmonie, kterou očekávám. V první řadě bych měl já sám vědět, co od života chci a co si tam pustím, že nic jiného než ideálního partnera tam nechci (nesmím se poohlížet a hledat jinde, ale spoléhat na božský řád) a toho poznám. Pokud si tam dám, ať někdo přijde, tak se tam "někdo" objeví a může jich být více a já nebudu vědět, kdo to je. Ale v zadání musí být "ten správný v harmonii a božském řádu ke mně" a tak přijde partner duše, o to by měl každý požádat (každý ho musí mít a může to být i v jiném pohlaví nebo může být výrazně starší nebo mladší). Důležité vyslat myšlenku a mít jistotu, že přijde a těšit se na to (pokud si nepočkám na toho pravého, tak to mohu zhatit a přijde problém). Neberte ničeho jen půlku a to platí ve všem, chtějte srdce vždy 100 %, není to žádná výsada, ale máme to mít.
 • Nemohu násilím nikoho přetvořit, aby se ke mně hodil a nemám také důvod si zvykat, že je jiný (musím přijít na to, že mě v tom není dobře). Někdy bývá přitažlivost z povrchnější emocí (emoce rychle přijde i odejde) a to nebývá hluboké.
 • Jak poznám partnera duše? Když ho nepoznám není to on. Někdy to vypadá, že je to 100 % duchovního partnera (cítíme velké pouto a souznění, ale současně dostáváme signál jak to má vypadat, to si v srdci máme ponechat a očekávat, že přijde ještě někdo další, kdo bude mít toto a ještě něco navíc a díky tomu navíc to do sebe zapadne) - partner duše, ale realita je jiná a vztah se rozpadá, přijdou jiní. Partner duše již nemusí dozrávat (vztahy předtím se museli rozpadnout a to pochopíme později za nějakou dobu - dozrání vývoje duše). Klam jsme museli zažít, abychom pochopili co je láska.
 • Vztah dětí a rodičů? Rodiče by měli být autoritou i dávat dětem volnost (rovnováha). Ale je to volba rodičů, jak si to nastaví. Důležité je také nenutit, děti co nechtějí (kroužky, sport atd.), dítě si také potřebuje dozrát a pochopit, co chce. Stručný a obecný návod pro všechny, jak vychovávat děti není. Důležité je se chtít chápat, ne odsuzovat. Matka a otec by měli nastolit (stanovit) v dítěti boží pořádek (rodiče si za tím musí stát, není jiné řešení, neposuzuji to atd., mám v sobě jistotu, nemám pochybnosti), pokud je tam disharmonie (aby z něho bylo odebráno to, co k němu nepatří), dítě to samo neudělá, protože to nezná a neumí. Dospělé však nemůžeme měnit podle svého, to nejde, pokud ustavíme boží pořádek, tak se vztah rozpadne rychleji. Ve vztahu nehraje roli jestli má člověk děti (nebo jinou překážku) nebo ne, rozhodnutí musí udělat stejné, jinak se tam uvězní. Platí to i pro partnerský vztah, zaměstnání atd.
 • Když mám firmu, zadám si, že konkurence, která je kolem, mě nezajímá, nesrovnávám se s ní (to je jejich svět, tvůj ne, já jsem v jiné realitě), neřeším jak to udělat, řídím to a nechám proudit božství - boží řád (jdeš si svou cestou, je to pro tebe stvořeno, nepochybuješ o tom)
 • Materiální hojnost je nekonečná, pokud přepneme do božího řádu (rozhodnutí, že to tak chceme, ať to znamená cokoliv, nesmíme řešit proč to nejde - tím si tam zaneseme vir neúspěchu) přichází automaticky (důležité je nemít očekávání, to je vliv rozumu, který to zpochybňuje), ale nějaká činnost tam, je nemůžeme být pasivní - reagujeme na nabídky
 • Tady je zažitý odpor k penězům (nevěřím si, nemůžu si vzít tolik, dělám to zadarmo, kamarádům dělám zdarma), vždy se najde někdo, kdo vám peníze dá rád. Když na člověku cítíme upřímně, že na to nemá, tak mu to můžeme dát i zadarmo (člověk to musí v sobě cítit, nesmí se z toho stát zvyk, opakující se oběť, nebo že když máš dar, že jsi povinný to vykonávat zdarma, výjimečně ano, když chci nebo mohu doporučit někoho jiného, jiné řešení, ale nesmí se z toho stát rutina). Když si lidé nevěří v hojnosti, tak nepřichází lidé, kteří by byli ochotni platit. Důležité je v té hojnosti žít a těšit se na to, ustavit si v hojnosti boží pořádek a také, že to nechci rozhodovat z ega (ano v tom procesu postupně vymizí).
 • Sobě je důležité odpustit vždy, není dobré to stále opakovat (já si to odpustím, ale emoce mě ukazují opak, to ego zkouší pastičku, aby se dostalo k moci a nemohl proudit boží řád), ale v tom stále být. Při odpuštění je důležité mít na paměti, že se člověk nesmí dostat do odpouštějící smyčky, pak se nebude schopen posunout.
 • Zrychlování času neplatí obecně, pro každého z pohledu jeho vývoje je to jinak, důležité je se vrátit k sobě, kde čas plyne jinak (my si ho můžeme nastavit tak, jak chceme a bude si přát, že to bude lepší, delší atd. - pokud děláme korektury, tak budou přicházet další potřeby korektur a to nechceme, proto musíme ustavit to nejlepší a počkat na to) a nejsme na něm závislí.
 • Člověk je tady za sebe a chyby napravuje u sebe a druhým může ukázat, jak se to dělá, ale nedělá to za ně, aby se mohli také oni posunout ve vývoji.
 • To co si přejeme, už máme, aby to k nám mohlo proudit (to co vysíláme, to můžeme očekávat) a naladíme se do toho. Přání je takový začátek, ale dát si to rovnou, to je ono. Dáme si to, nebudeme si to přát a krásně to proudí.

19.12.2020 Duše K - tentokrát s Jiřím Ledvinkou

 • ze systému vystoupíš tak, že uchopíš, že systémem nejsi (i když bude vypadat, že ho používám, tak ho nepoužívám), past je, že dostáváme negativní signály (a ten negativní signál nemusí být důkazem, ale signálem, že jsi mimo božství)
 • zvířata nemají karmu, ale lidé jim mohou ubližovat 
 • Ježíš nepřijde (máme vzorec, že musí někdo přijít, abychom přestali trpět), Ježíš tu něco nechal a lidé se musí naučit rozpustit ego (ego je součást temnoty, která vznikla při tvorbě člověka ze světla) a pak k tomu budou mít přístup
 • Zastavení není o současné pandemii, duchovnost povede lidi jinak a bude to vidět (nebude dávat rady, udělá to a je to)
 • Čas? My si tam vrstvíme stárnutí a máme toho hodně za sebou, proč si nevezmeme, že to už bylo a že jsme tady znovu (stárneme, protože je tady ta iluze toho máme hodně za sebou, je potřeba vše sebrat vyhodit a říci si, že dnes začínám znovu, vyloženě brát tak, že to včera už není a i v případě, že se to vrací, tak to ignorovat a absolutně se nehlásit k tomu), jak můžeš být božství, když stále řešíš, božství předkládá řešení
 • Lhaní už se rozpadá, důležité je, aby se odloučili ti, co tady nemají zůstat, pak budou všichni vnímat realitu (někteří ji již vnímají nyní)
 • Tady na Zemi to má být jiné, aby to bylo umožněno (spousta lidí myslí, že bude nějaký vzestup a všichni budou osvícení a navýší se jim kapacita, ale ona se nenavýší, už se navýšila a kdo to zvládnul, tak to zvládnul a naopak a půjde jinam - lidé chtějí, aby je zase někdo pozvedl, proč když mají vše co mají mít) proto se neděje, ty energie, oni jsou každou chvíli. Kdyby to opravdu mělo fungovat jak my cítíme, že by mělo, tak se to stane. Proto se to neděje, protože tímto způsobem to nebude určeno. Čím se ti lidé nechali opět ošálit? Zase mě ovládá nějaká energie, proč bych si to měl nechat líbit, kde jsem já, kde mám svoje božství, ovládám něco úplněk, hvězdy, cokoliv....proč? Proč svěřuji svůj osud do rukou druhých. Spousta lidí dokáže do vašeho života nahlédnout (i já), ale to je chyba, pokud tomu uvěříme, tak přestaneme být sami sebou, tobě se splní to co já ti řeknu se stane, ale proto, že ty jsi to nechal sem dojít, ty to máš držet sám. Ty mě tady říkáš, že se stane nějaká katastrofa, ale já to nechci a já si tam dál, že mě se to stát nemůže, protože jsem to božství a protože to mám ve svých rukou, tak se to nestane. Lidé si vše vedou sami, zvládnou to, protože jsou na to uzpůsobení.

10.10.2020

 • tlak se ještě zvýší do konce roku 2020 a přesto mohou ještě ty tlaky v příštím roce pokračovat, protože dodělávat a dokončovat (tak aby to bylo stejné v jak v nebi tak na zemi).
 • kolem 21 - 22.12. 2020 se chystá nejvyšší prozřetelnost uzavřít karmu lidstva (nebo to zacyklení ve staré časové smyčce)? On to už udělal, proto se lidi nemohou tzv. trefit do toho svého, proto ji to nefunguje (nemohou jet ve starých vzorcích). Očistit se lidé ale musí sami. I když se v roce 2020 něco částečně uzavře, není to vše.
 • Jak se dostanu do "božství"? Prostě si sedni, seď a nech to vyvstávat (projevit) ať se to děje -nic (a mysl se zarazí co se děje, a nic) a když si v tom, tak je to ono. A i kdy se to nepodaří jste na správné cestě a postupně se to bude měnit (ego mě bude říkat co má dělat, atd.), budu to jen pozorovat. Člověk opustí své ego i ego opustí člověka (nastane obojí) - nemá živnou půdu a zanikne.
 • Lidé by se neměli lekat strachů, které stejně nejsou jejich. Kdy člověk něco pokazí, vždy dostane od bytí novou příležitost.
 • Strach, který máme v sobě není z koronaviru, ale z Boha, neví co je čeká (strach z nejistoty, protože to již nebude ovládat ego - rozum). Bůh vzkazuje, ať lidé nevěří všem, co se děje kolem nich a zůstávají v klidu, objeví se v nich to božské otevření srdce a nebude možné to dále popírat a začnou vnímat novou realitu (o dalším vývoji rozhodují lidé).
 • Pokud se srovnají lidé tak to v přírodě nebude vypadat jako dnes (kdy jsou extrémy, které odráží stav myslí lidí), když všichni lidé zůstanou v klidu a v to, e se tady realizuje "božství" a lidé jsou toho součástí a v souladu s tím, tak se to začne dít (to je cílem)
 • Lidstvo bude napojeno (kojit) a jiný druh výživy (podobně jako když matka kojí dítě), lidstvo bude napojeno na jiný druh systému (výživu) a planeta se kterou jsme propojení bude mít také jinou energii. Planeta a lidé bude jinak fungovat a spolupracovat, lidé cítí své dary a nebudou se snažit něco vydrancovat (násilnit).
 • Lidé řeší 5G zbytečně (když žiješ v božím, tak na tebe to nebude působit a platí to obecně) a měli by se starat o jiné sítě, a to jsou ty co mají mezi sebou 
 • Kdyby na světě bylo otrávené, voda, vzduch, potraviny atd. (podle výzkumů), tak bychom tu žily nejdéle do 15 roků, ale ono to funguje jinak, je to o vnitřním nastavení člověka
 • Technologie? Lidé s volnými energiemi neumí zacházet, takže se to zneužívá pro opačné účely (nedovolí rozvoj pro tyto účely). Lidstvo se bude měnit, tito lidé (např. Elon Musk) nestačí vše dokončit a rozvrátit, nepřejde to určitou mez.
 • Vzestup tentokrát nebude (vzestupy a pády, to už to bylo), protože už nebude pád - evoluce (zlatý věk lidstva i Boha)
 • Peníze nejsou špinavý prostředek, prostě tady jsou potřeba
 • To co cítím a přeji si a mám mít, očekávám od Boha a budu to tvořit já (souhlasím s tou energií od Boha) a tím to dělám v součinnosti s ním (mám tam jeho i sebe). Pokud nevím co mám dělat, tak je důležité si to od boha vyžádat a až to přijde, tak to poznám (a když, ne tak to není ono a čekám dále) a jednám v souladu s Bohem
 • Tvůrčí dílo je souladu a v interakci (komunikaci) jedince a Boha, tvoří společně.
 • Říjen a listopad budou ve znamení nejhlubšího pádu (ne všechny to ale čeká), buďme v klidu a nedejme na tu paniku, lidé ucítí, že je Bůh miluje, to projede (kdo to dovolí, bude mě tam mít) a pomůže některým u toho pádu, aby se vzpamatovali
 • Začne se měnit čas? Není to o čase, ale o energiích (vyšší či nižší intenzita), které potřebujeme na změnu. Není to lineární, jsou různé vibrační vrstvy, není to o čase, je to složitější vzájemně provázaný proces - každý bude mít svůj pohyb
 • Ti kteří bojkotují to "božské", tady nebudou fyzicky, bude pro ně vytvořeno jiné místo, a ti nerozhodní (nedozrálí) dozrají. Plány jsou dané, bůh je nemění, pouze reagují lidé (malé osudy jsou proměnlivé, podle svobodné vůle lidí) podle své vůle (pro božství nebo proti něm, ale božství je tu pro všechny a bez Boha nelze existovat)

26.10.2019

 • vždy mě něco řekl intuicí (vnuknutí) dopředu a splnilo se to a tak to šlo dál, pak přišel pokyn od boha, že mám léčit tímto způsobem
 • nevěděl jsem jak se to dělá tak, přišel za kamarádem, řekl jsem mu: nevím jak se to dělá, tady si lehni a já na tebe dám ruku a zkusíme to, tak jsem asi 3-5 min. přiložil ruku (nic jsem necítil), bylo vidět že je dezorientovaný, mimo a úplně červený byl a říkám co ti je (nyní se mohl nadechnut, před tím nemohl, protože měl astma) - tak začalo moje léčení
 • hodně věcí mě řekl, ale ještě se nestali a říkal, že o to budou mít lidi velký zájem, ať se na připravím
 • jedná se hodně o zralost, co máte v sobě a jedno úplně kolik vám je, jde o bytí , co si vaše bytí přeje na jakou má kapacitu (co si nesete a jak rychle zrajete), ne každý to má dané (ale duše to nemá úplně hotové)
 • budu pozvedávat bytí i duše, energie, které jsou přes mě mají být léčivé
 • v Bohu je obojí (matka i otec - existence), lidstvo není ochuzeno o obě jádra
 • sedíme zde den poté co odešla duše Karla Gotta (1.10.2019) - já to beru tak, že věci plynou dál, ano i ve jménech je to někdy vidět jak to je
 • s partnerstvím jsem rychle hotov, říkám: pokud to nepasuje, úkolem není to napravovat, máte si počkat až k vám přijde ten pravý partner (pokud si nesedneš na zadek, tak to není ono)
 • když dozraješ k tomu, že chceš vztah, tak ho můžeš mít
 • budou velké změny, ale né v roce 2020, až ty další, ono to bude postupné a bude se to stupňovat, bude to k lepšímu i k horšímu, záleží kdo, jak z toho vyjde, hodně lidí se přidá "na dobrou stranu" (neměli bychom být v plusu nebo mínusu, měli bychom být nad tím v té lásce)
 • pokud by lidé zůstali v klidu s tím, že u nich pracuje jejich "bytí", právě bytí vyžaduje klid, nemusím nic dělat, věci přicházejí sami bez činnosti, v tom je rozdíl mezi polaritou (myslí a emocemi) a bytím (bytí čeká v klidu a věci ke mě chodí)
 • stačí to přehodit, netvoří se z chtění a mysli a z toho, že si něco představuji, ale z klidu a přeji si to nejlepší pro sebe (musí to být 100%, aby to byl božský plán, pokud to nepoznám - je to mysl a nemusím to řešit) a pak to zjistím co to je, já to ani nemusím vědět
 • lidstvo nemá problém, lidé by si měli uvědomit, že problémy pocházejí z mysli a tam je potřeba to vždy odstavit, "když problémy budou řešit, dostanou další a další" - největší problém lidstva je rozum (vědomí dokáže zastat stejné služby jako mysl, původní mysl vůbec nepotřebuji)
 • dávno už se rozhodlo, on už ví kdy to bude, to období, které má přijít lidstvo nemine, nebude to přímo jeho sestup (nebude to nějaká bytost v nějaké podobě), ale že to budou jeho energie a pomocníci, které budou schopny pozvednout lidstvo - tyto energie již působí, ale nemá to takovou intenzitu a bude se to navyšovat (tělo by to vydrželo, ale mysl s tím má problémy a mohla by se zbláznit)
 • co se bude dít s částmi planety, které jsou poškozené - nejsou nenávratně poškozené, je to nyní ponecháno proto, aby si mohli lidi něco uvědomit a čas si v sobě něco porovnat (když to jde "rychle stvořit, lze to i rychle obnovit" a jsou na to určené bytosti), všechno je plánováno tady vyčistit, když lidé budou na jiné úrovni, ani sami budou chtít vypomoct a mám vzkaz: lidé budou mít na to schopnosti, to už nebude bagrem, to může být i něčím jiným
 • se 4D nebo 5D se neztotožňuji, lidi by si neměli nic představovat
 • 5G sítě by lidi mohlo dostat na kolena, 5G sítě se nakonec nedotáhnou, nejsou v souladu se záměrem (je toho víc co není v souladu), budou rozhodovat jiné síly, ne ty co ovládají 5G
 • "temné síly" budou muset reagovat poctivě, bude odhaleno jak na tom jsou (budou vědět, že tak jak je to nyní to již nepůjde) - nenastoupí se jejich cesta (někteří odejdou a někteří se budou přidávat na boží stranu - ucítí boží paprsky, nejtemnější se budou rádi obracet - tím že jsou v jednom extrému, tak je to posune do jiného extrému), neměli bychom se ničeho obávat (v realitě se toho nemusím účastnit a přestanu chtít ty tlaky od sebe odstrkovat, vyřešit je, vyléčit je a tím si poskytnou obrovskou úlevu a začnou ty tlaky ustupovat) - pokud chci dělat něco pro sebe, tak je to právě toto, do klidu se dostanu tím, že ten tlak vnímám na sobě, to co se mnou dělá, ale nereaguji a pak mě přijde intuice (vnuknutí), mám dělat to a to, ale jsem stále v klidu
 • budou se hroutit i ti co chtějí tzv. "pomáhat", tohle není dobro (je to stále plus-mínus, to nás vyčerpává, když to přestanete řešit, přijde k vám přesně to co máte dělat, bude to v radosti a nebude to vyčerpávat) - nechat se vést svým bytím (vědomí koná v tichu a klidu)
 • strach přijmu, nahradím jeho otěže, které převezme vědomí (zůstanu v klidu a počkám až se to vyřeší) a nahradí to tím, co tam má byt místo strachu (strach se transformuje přes vědomí, kterému umožním, aby to vedlo, jak je to pro mě nejlepší a nemusím pro to nic dělat- mysl by s tím něco dělala, bojovala atd. a právě ta mysl ty strachy přivolává) - tou změnou dostávám do života jiné situace (vědomí se stará a dodá tam to nejlepší co je možné). chceme se zbavit strachů?
 • karmu má možná člověk, ale lidská bytost ne, pokud odsuzuji věci kolem, je to tady těžké, tak do sebe hrnu negativní energii i podvědomě a tím bojkotuji svoje léčení, záměr vědomí (bude nám to podrážet nohy), utrpení neřešit, vědět že tady je a otěže předat vědomí (nenechávám otevřenou možnost, že se může něco stát a nepřipouštím to)
 • nastala doba přestat vše kolem sebe hodnotit a stále si stěžovat si (nevěnovat tomu energii) - lidé vycítí kolem nás tuto energii a budou to chtít taky
 • důležité je odmítnout paradigma, že si musím něco zasloužit (něco si muším vypotit a pak to dostanu, bez práce nejsou koláče), takže já neléčím, jenom si takto s vámi sednu a povídám si s vámi a děje se to (neprožívám něčí nemoc), rád ho vyslechnu, ale nežiji to s ním
 • jsou tady různé metody jak postupovat, ale já jsem si vybral tu nejčistší, nejpřímější (vede mě božství, které mám v sobě), mysl vždy poznáte, protože je něco nedokonalé, nesprávně, nezasloužené atd. - to není bůh, to není moje vědomí, to mohu pustit, je mi to jedno a potom přijde to co je od vědomí (když se něco hroutí já se naopak těším, co přijde místo toho)
 • Otec by byl rád, aby byli lidé spokojení a šťastní, ale ne tak, aby vyhledávali štěstí a zaměřovali se na to, ale aby to bylo samovolně, ať pustí svoje problémy a nechají ho proniknout do svého života, věci se budou dít sami, ať si lidé zvyknou na jeho podporu tak, že to nemusí vymyslet, jenom to stačí

I tak lze vnímat realitu, přes svůj vlastní konstrukt myšlení...

zobrazit více..
Loading...