Vojenský konflikt

p>Nyní probíhá hybridní válka mezi světovými mocnostmi a jejich spojenci na různých místech a v různých oblastech společnosti. Situace se však dále stupňuje a snižuje se prostor pro dohodu a mírové řešení vzniklých konfliktů.

Co je cílem budoucího vojenského konfliktu? 

Získání lidí, surovin? Ne. Cílem je vymazat protivníka z povrchu planety (kniha Války budoucnosti od Roberta H. Latiffa, 15 roků vedl NORAD, americký varovný systém) 30.10.2019 Prof. Ing. Peter Staněk, CSc. se sním shoduje v 90 % (v závěrech současného vývoje na planetě)

3.1.2020 Při raketovém útoku na letiště v Bagdádu byl v noci zabit velitel íránských elitních jednotek Al-Kuds Kásim Sulejmání. Oznámil to mluvčí iráckých Lidových mobilizačních sil (PMF), organizace zastřešující irácké milice podporované Íránem. Íránský duchovní vůdce ajatolláh Alí Chameneí v reakci na to prohlásil, že původce útoku čeká tvrdá odveta. USA vyzvaly k evakuaci amerických občanů z Iráku.

  • můžeme očekávat útoky v Evropě zejména na spojence USA a Izraele
  • Podle Mariána Kechlibara válka nehrozí (2020)
  • Válka není v zájmu nikoho. Írán nemůže otevřenou válku s Amerikou vyhrát, Amerika nedokáže a jistě ani nechce obsadit Írán. (Ondřej Kundra)
  • vzrostla cena ropy o cca 4 %

Co je příčinou?

Změna civilizačního modelu (nahrazení kapitalismu 21. století jiným systémem) a změna dominantního lídra na planetě. Bude to Čína nebo Digitální virtuální státy (DVS), nebo někdo jiný?

Proč? Na začátku i u vzestupu jakéhokoliv složitého systému (civilizačního modelu) je obvykle válka (Prof. Miroslav Bárta). Jaký to může být model? Technokracie s kontrolovanou společností, kterou nyní testuje Čína.

Rusko má podepsanou vojenskou smlouvu s Čínou, Iránem a dalšími státy v Asii a Africe.

zobrazit více..
Loading...