Priority konceptuálního řízení

Priority konceptuálního řízení

6 priorit zobecněných prostředků řízení lidstva 

Globální prediktor x korektor

 1. Světonázorová.
 2. Chronologická "Častěji se ohlížej zpět, abys se uchránil vážných chyb v budoucnosti"

  Kozma Prutkov.

 3. Ideologická, faktologická "Fakta neexistují - jsou pouze výklady.", Friedrich Wilhelm. Nietzsche, Třetí priorita - světonázor "Chceš-li porazit nepřítele - vychovejjeho děti".
 4. Ekonomická "Dejte mi kontrolu nad penězi v zemi a je mi fuk, kdo tam bude tvořit zákony"

  Michael Rothschild.

 5. Genocidní, zdraví, nástroj nepřímé likvidace (mikroorganismy, zbraň genecidy).
 6. Silová, ničivé zbraně.

https://outsidermedia.cz/co-vsechno-nas-ovlada-treti-priorita-rizeni/

Kdo dnes ovládá procesy řízení? No přece oni...

sionisté domu Rothschild financují George Sorose a jeho neziskovky, které prosazují migraci a islamizaci Evropy. 

První priorita - Světonázorová a vzdělávací

Židé dnes kompletně ovládli první prioritu. Ovládají vzdělávací procesy v celém západním světě. Ovládají nejprestižnější univerzity, implementovali multikulti, homoagendu a genderová studia do vysokého školství, tzn. plně prosadili do akademického prostředí tzv. Frankfurtskou školu globalizace. Sionisty sponzorované neziskovky a fondy ovládají školství na všech stupních, multikulturní programy na školách, Norské fondy, školní inkluze, odebírání dětí, Barnevernet, adopce dětí homosexuály. Na této prioritě sionismus již zvítězil, s výjimkou Ruska a jeho školství, i když i tam je vliv sionistického řízení zjevný.

Druhá priorita - Chronologická a historická

Přepisování historie jeden na plné obrátky, hlavně v médiích (3. priorita) a ve školství (1. priorita). Všude najednou slyšíte, jak zlí Češi vyháněli dobré a hodné Němce po válce. Ruský student v Bundestagu má projev [4] o tom, jak němečtí vojáci ve Stalingradu trpěli a byli to jenom vojáci, kteří poslouchali rozkazy zlých nacistů. Osvobození Československa Sovětskou armádou je zpochybňováno a vykreslováno jako okupace. Stejně tak v Polsku. Sionisté tak úspěšně přepisují historii, mění chronologii dějin, mění faktografické vymezení toho, kdo byl útočník a kdo oběť. Jediné, co se nemění, je příběh o holokaustu. Ten zůstává stejný a nedotknutelný.

Třetí priorita - Faktologická, propagandistická, mediální

Veškerá světová mainstreamová média ovládají židé. Naprosto veškerá. Na této prioritě zvítězili už velmi dávno a dnes je třetí priorita jejich nejsilnějším turfem, tedy spolu se čtvrtou prioritou. Veškeré tiskové agentury na západě jsou v rukách sionistických rodin. Není tam ani jedna rodina černošská, arabská, muslimská, křesťanská. Nic takového, veškerý mediální mainstream je v rukách židů. Jedinou výjimkou je alternativa, ovšem pouze některá, protože sionisté si ošetřili i mediální prostor mimo mainstream prostřednictvím tzv. fiat-alternativy. Obecně je třetí priorita nejsilnější zbraní domu Sion.

Čtvrtá priorita - Ekonomická, finanční, bankovní

Veškeré banky (s výjimkou Íránu, Kuby, Venezuely a Severní Korei) ovládají židé. Spolu se třetí prioritou jde o nejsilnější proces řízení sionistického židovstva na této planetě. Nikde nenajdete žádnou arabskou, muslimskou nebo křesťanskou rodinu, která by ovládala nějakou banku globálního významu. Nikde! Jenže situace je mnohem horší. Velké banky zakládají malé banky, ty fungují samostatně, ale stojí za nimi velká bankovní matka. Všechny banky potřebují povolení k činnosti od národních bank, které jsou pod kontrolou sionistů, takže banka nemůže vzniknout, pokud není v systému sionistické bankovní moci. Uzavřený kruh. Veškeré zbrojení, schodkové rozpočty států a národů, to všechno financují sionistické banky. Nikde tam nefiguruje Arab, Muslim, Afričan nebo Křesťan. Svět bank je světem podle židů.

Pátá priorita - Chemická a biologická

Veškerý farmaceutický průmysl mají pod kontrolou židé a firmy v rukách židů. Stejně tak kontrolují obchod s hnojivy a GMO plodinami. Ovládají společnosti na výrobu vakcín, ovládají potravinářský globalizovaný průmysl, nejznámější světové značky potravin jsou v rukách sionistických organizací, od Coca-Coly až po sušenky Oreo, Nescafé a Nestlé. Profláknutou firmu na GMO plodiny Monsanto nedávno koupila židovská firma z Německa Bayer AG [5], bývalá válečná divize IG Farben. Na této prioritě probíhá genocida bílého muže a bílé ženy, nárůst homosexuality, deviací v západní civilizaci, vrozených vad a mentálních poruch atd. Proto si všimněte, že veškerý farmakologický průmysl po roce 1989 převzaly v ČR i na Slovensku cizí firmy v židovských rukách.

 • Aktuálně epidemie koronaviru. 
 • Konzumace sójových produktů.

Šestá priorita - Vojenská

Stát Izrael je jedním z největších výrobců a exportérů zbraní. Ovšem to je nic ve srovnání s tím, že sionisté ovládají nejsilnější ozbrojenou moc této planety, Severoatlantickou alianci s americkou armádou a Pentagonem v čele. Války americké armády v cizích zemích řídí dům Sion od generálů až po poslední slepou patronu, vše je ovládáno sionisty a kdykoliv se někdo otře o Izrael, americká ozbrojená loutková moc ihned přiběhne na pomoc. Americká ozbrojená moc rozvrátila Irák, Sýrii, Afghánistán, Libyi, Ukrajinu a všude to bylo na pokyn sionistů, nikde tyto procesy neřídili Arabové, černoši nebo Křesťané. Dům Sion ovládá i tuto prioritu.

Šachová koncovka sionistů na světovou vládu je na dosah

S hrůzou potom zjistíte, že židé a jejich budování Velkého Izraele pokračuje, a že dokončují svoji práci a nikoliv, že by oni sami měli končit, nebo že by měl někdo Izrael zlikvidovat. Izrael nikdo nezlikviduje do chvíle, než k tomu sami sionisté dají povel. Izrael má přinést sionistům ještě jednu úlohu a službu, zničením Izraele má být vyvolána "causa grata" pro židovskou odvetu a zničení všech nepřátel židů v největším globálním holokaustu v dějinách lidstva. Snaha o vykreslování židů jako obětí (palestinských mladíků vrhajících kameny a střílejících rakety dodávané saúdskoarabskými obchodníky napojenými ovšem na sionistické firmy) má vyvolat v západní civilizaci soucit s Izraelem a podporu pro židovskou otázku v Judei. A bohužel, na tuhle hru slabého a utlačovaného Izraele, který se musí bránit před těmi zlými Araby a džihádisty, naletí nejen leckterý politik v Evropě, ale i mnohý příznivec alternativy.

Vrstvy společnosti:

 • Většinová společnost.
 • Organizovaný zločin.
 • Tajné služby.
 • Zednáři a další tajné lóže.
 • Super bohatí (cca 8 000 lidí).
 • Supertřída (cca 1000 lidí).

František Nevařil, https://outsidermedia.cz/clanky-autora/s1715/

zobrazit více..
Loading...