Predikce na rok 2021

Predikce na rok 2021

2020 - někdo vidí dvě dvojky, které se točí k sobě a vytváří srdce (transformují lež a závislost na lásku), někdo vidí dvě kobry (dobro a zlo, černá a bílá), které spolu bojují, a někteří vidí dvě němky v čele chřadnoucí Evropy (L + M), někdo vidí 2 hemisféry mozku, které se postupně propojují v jednotu v souladu se zákony Stvořitele v roce 2021. 

 • 2021 - dva tábory se perou a třetí se směje, kdo to bude (technologické a farmaceutické firmy)?

Rok kovového Buvola (od 12. února 2021 a potrvá až do 31. ledna 2022): roky Buvola v čínském horoskopu jsou 1913, 1925, 1937, 1949, 1961, 1973, 1985, 1997, 2009 a právě také 2021. Vládne planeta Saturn (čas, chronos).

 • Hesly roku 2021 jsou "DŮVĚRA" (v politiku, politiky, ve vládu, prezidenty, demokracii, finanční systém, peníze, ekonomiku, vakcínu, ve vztahy mezi lidmi atd.), nebo "NEDŮVĚRA"? Svoboda, nebo nesvoboda, strach, nebo resilience (vnitřní integrita, odolnost, imunita)?
 • Působení Saturnu a Uranu bude ovlivňovat dění v letech 2021 a 2022.
 • Na konci roku 2020 (21.prosince) nastala mutační konjunkce (mění se element vody na vzduch, který je nestabilní a stále v pohybu), kdy se mění pohled a paradigma jedinců i celé společnosti. Důsledkem je i Covid, vzdušná nákaza, která mutuje (vakcíny mají podmínečné schválení).

Rok 2021 je volební rok v České republice (8. a 9. října) a nastupuje nový prezidenta v USA do úřadu (20. ledna 2021) po volbách dne 3. listopadu 2020. Rok 2021 lze popsat slovy: pohybujeme se po minovém poli (výbuch jedné miny uvádí v činnost miny v jejím okolí, ale současně na místech, na které nedokážeme dohlédnout - superpozice v kvantové fyzice), které je po celé planetě, jen si to nechceme ještě připustit a cítíme pouze narůstající strach, boj a závislosti. Cestou je víra v sebe, radost, důvěra a láska.

Úvaha: smyslem uváděných informací není vyvolat strach u jedinců či společnosti, ale ukázat možnosti a potenciál, kterou mohou jedinci a civilizace projít. Člověk se nemusí bát, cestu může hledat v poznání sebe a zklidnění, které mu umožní vnímat svůj vnitřní hlas, který ho propojí s vědomím. Svou energii již nemusíme věnovat vnějšímu světu, kde probíhá souboj duality (pravda a lež, černá a bílá) a který odebírá energii a poznání (blokuje vývoj). Ale naopak energii dáváme tomu, co nás naplňuje a posouvá k vědomí a lásce k sobě samému (tvoření, které dodává energii, nás naplňuje a děláme to s radostí). Stáváme se vědomým člověkem, který je svou rezonancí příkladem pro ostatní. Tam, kde dávám svou energii (svůj zájem, to si přitahuji do života) a pozornost, to podporuji a naopak, co nemá energii to zaniká....

Nacházíme se v precesním cyklu v období podzimní rovnodennosti - sklizeň (2000-2032, přechod z věku Ryb do Vodnáře, dokončení duchovního vývoje člověka spojením s Kolektivním vědomím, Universem), kdy dochází k "digitální potopě světa" a vzniku Homo technologicusnásleduje očista, zánik starého a počátek nových časů ZEP TEPI II - HOMO AquariusV precesním cyklu v období jarní rovnodennosti - setba (před cca 12 500 roky, věk Lva - opozice, dualita - symbol Sfingy -nedokončený vývoj člověka, potopa světa a vymírání lidí, nový počátek Noe a jeho archa). 

Všechny viry jsou dobré, špatný je náš přístup k životu (Rudolf Steiner) a totéž platí o člověku, přírodě atd., protože také k nim máme špatný přístup (příroda a koronaviry nám to pouze zrcadlí). Neviditelné viry mohou způsobit zásadní evoluci i revoluci v naší civilizaci.

Známé a předpokládané trendy a události  v roce 2021, které se nemusí naplnit:

Toto desetiletí bude velmi turbulentní (velké extrémy, náhlé zvraty, kolapsy) - desetiletí metamorfózy, kdy vývojové procesy se mohou zrychlovat (exponenciální růst), zpomalovat nebo transformovat. Klíčová událost pro rok 2021 a další roky jsou volby v USA (3.11.2020), jde o Transformační bod zlomu se souběhem (řetězením - provázané minové pole) následných událostí.

Cyklické měny: v roce 2020 jsme v tzv. bod zlomu (počátek 25. slunečního cyklu - ekonomická krize) a stejný bod zlomu byl v roce 2008 (počátek 24. slunečního cyklu - ekonomická krize), podobně jako v roce 1997, kdy začínal 23. cyklus - Asijská a Ruská finanční krize. Situace se opakuje a je provázaná s aktivitou Slunce, Měsíce a frekvencí Země (Schumannova rezonance). De Vriesův (Suessův) cyklus sluneční aktivity má 190 - 210 letou periodu, sluneční aktivita letos klesne na nejnižší úroveň za posledních 200 let (2020), což může vést k anomáliím v počasí či jiný projevům (obdoba Malé doby ledové - náhlé ochlazení). Procesy, cykly a děje vytvořené člověkem jsou předvídatelné. Přírodní cykly se pravidelně opakují, ale děje v průběhu cyklu jsou nepředvídatelné. Během posledních 20 let mělo zlato sklon pohybovat se jak v předvečer, tak po skončení amerických prezidentských voleb, jak investoři zvažovali možný dopad na dolar, dluhopisové výnosy a globální politické riziko, nebo jeho roli převezme BITCOIN (digitální zlato)Pohybujeme se po minovém poli. Listopadové volby v USA byly asi nejnapjatějšími za poslední desítky let a vyvolají nejistotu, kterou si zlato bude určitě užívat a nebo to bude naopak? Stanou se volby novou černou labutí pro USA a celý svět v tomto desetiletí? Jasnější odpověď dostaneme v druhé polovině roku 2021 a letech následujících.

Řada astrologů připisovala KONJUNKCI JUPITERU SATURNU - 21.12.2020 epochální význam, který můžeme zjednodušeně nazvat: konec vlády starého krále, kterou přebírá mladý princ JUPITER. A už máme jedno z vysvětlení, co je touto konstelací myšleno, VELKÝ RESET (Bohatí kapitalisté směřují společnost k Imperialismu).

 • V třetí dekádě prosince 2020 až do března 2021 můžeme očekávat zvýšené riziko vzniku vojenského konfliktu (občanské války, lokální války, demonstrace nespokojených menšin atd.).

 • 1.1.2021 vystoupí Velké Británie z EU (Brexit) bez dohody. (NEPOTVRDILO SE, dohoda byla uzavřena). Může hrozit postupný rozpad celistvosti Velké Británie - proces započne.

 • 25. - 29.1.2021 DAVOS

 • Rok 2021 lze popsat slovy: pohybujeme se po minovém poli (výbuch jedné miny uvádí v činnost miny v jejím okolí, ale současně na místech, na které nedokážeme dohlédnout - superpozice v kvantové fyzice), které je po celé planetě, jen si to nechceme ještě připustit a cítíme narůstající napětí, strach a paniku (lidé jsou unavení a frustrovaní z koronaviru). Exponenciální růst (v různých podobách) v pozitivní i negativní podobě bude stále více viditelně ovlivňovat náš život. 

 • Rok 2021 začíná válkou vakcín, lidé se budou polarizovat na různých mediálních platformách (budou řešit témata: svoboda, zdravotní škodlivost, sociální kontrola, cenzura, manipulace, osobní odpovědnost, občanská práva atd.) (Teal Swan).
 • Rok 2021 bude celosvětově ve znamení vyšších výdajů, než příjmů na úrovni států, firem a lidí, období ledna a února 2021 bude na hmotné úrovni velmi dramatické a dynamické, nemusí se naplnit očekávání vkladná do očkovaní a z toho plynoucích důsledků (nárůst strachu, frustrace a agresivity ve společnosti), demokracie se bude otřásat ve svých základech. V roce 2021 bude přibývat lidí, kteří budou trpět psychickými poruchami (deprese, úzkost, panické ataky atd.), které budou způsobené děním ve společnosti, omezeným kontaktem lidí, současnou pandemií a ekonomickými potížemi lidí (lidé jsou unavení z celého dění v roce 2020 a svět na konci tunelu stále není nadohled i když bude vakcína).

 • Epidemie Česko: do ledna to bude vypjaté a konec epidemie se může objevit po 17. - 18. únoru 2021, začátkem března může přijít pozitivní obrat, dobré zprávy a v průběhu dubna se budeme vracet do normálu (Jiří Kubík). 

 • Pokud naše civilizace nepřejde na udržitelnější životní styl, bude pandemií přibývat, upozorňuje zpráva expertů. Čeká nás budoucnost plná pandemií, které zabijí víc lidí a způsobí větší škody v ekonomice než současný covid-19. Takovou chmurnou prognózu předkládá ve své nové zprávě Mezivládní panel OSN pro biodiverzitu a ekosystémové služby (IPBES 5.11.2020).

 • Hrozí vypovězení podpory KSČM současné vládě (listopad 2020 až únor 2021) ještě před volbami a to výrazně zamíchá polickou situací. Pokud se volební sjezd neuskuteční koncem 2020, nebo začátkem 2021, může to znamenat konec KSČ na politické scéně. Může být urychlena volba prezidenta (zdravotní problémy) a nebo můžeme přijít o premiéra, rozpadne se vláda, nastane chaos ve vládní straně ANO, může dojít k velkému znehodnocení CZK a dalších měn, předseda senátu Vystrčil může vypisovat předčasné volby, nebo bude úřednická vláda pod taktovkou prezidenta, nebo budou předčasné zásadní změny ve vládě v Česku (klesne autorita a kompetentnost vlády). Existuje také možnost, že díky Lockdownu mohou být odsunuty říjnové volby do PS.

 • Volby v USA (3. listopadu 2020) zásadním způsobem ovlivní dění na globální úrovni (civilizaci, geopolitiku, demokracii, právo, finanční a ekonomický systém, ceny zlata, dluhopisů, akcií, měn atd.) - den po volbách nastává počátek rozkladu USA, v západní demokracii vládne totální nedůvěra. Mohou být 2 prezidenti, kteří se nebudou uznávat, nebo bude atentát na prezidenta. Může se opakovat (během několika měsíců do konce rok 2020) situace z roku 1963 (atentát na JFK, kdy byla stejná konstelace na nebi v USA jako 5. července 2020 polostínové zatmění Měsíce - symbolika), prezident může být nenadále nahrazen jinou osobou z jeho okolí. USA se mohou rozpadnout na dva bloky - státy ovládané republikány a demokraty. Může se tak opakovat rok 1861 - 1865 a následně občanská válka "Sever proti Jihu" mezi státy Unie a státy Konfederace. V roce 1860 se nacházelo v USA 4 miliony otroků a zvítězil v prezidentských volbách Abraham Lincoln - listopadové volby budou asi nejnapjatějšími za poslední desítky let a vyvolají globální nejistotu do 14. prosince, kdy snad bude jasno o novém prezidentovi. Ať vyhraje kdokoliv, bude pravděpodobně vládnout krátkou dobu.

 • Pokud volby vyhraje Donald Trump a USA se rozdělí na dvě části, tak podobným způsobem se bude dělit svět - na dva tábory, jde o nástup Technokracie (Velký reset) východního a západního typu. Globální civilizace a ekonomika se rozdělí na dva tábory (západ, východ) a jejich spojence. Tyto dva tábory budou propojovat pouze moderní technologie prostřednictvím lidí a globálních firem. Součástí tohoto procesu bude viditelné působení přírodních živlů.

 • Od konce listopadu 2020 do ledna 2021 (konjunkce Uranu a Černé luny v býku) může dojít ke klimatickým extrémům díky působení vodního živlu ve všech skupenstvích (klimatický zlom). I v průběhu roku se zvýší aktivita zejména vodního živlu, můžeme očekávat růst hurikánů, intenzívních dešťů, povodní, přívalů sněhu atd. po celé planetě (Petra Nel Smolová)

 • Do konce roku 2020 (listopad) hrozí atentát na běloruského prezidenta (tento proces je propojen i s výsledkem voleb v USA) a s tím je spojen počátek lokálních občanských válek, které se budou šířit po planetě a mohou přerůst v mezinárodní konflikt mezi starým a nastupujícím systémem - NENAPLNILO SE, pokus byl plánovaný až na květen 2021.

 • Budou přibývat protivládní protesty v Evropě i ve světě, nespokojenost lidí se zvýší na globální úrovni. Bude se globálně šířit vlna nespokojenosti obyvatel (kterou vidíme v USA, Evropě, Bělorusku i Hongkongu), která může přerůst v občanské válkyZačne nový lokální zástupný konflikt (Indie x Čína, Čína x Taiwan, Turecko x Řecko, Izrael  (USA) x Irán, Palestina, Bělorusko - nový Majdan, Jihočínské moře atd.), který může přerůst v něco většího.

 • Hrozí riziko blackoutu v červenci, nebo v září a říjnu.

 • Další vysoké zadlužování států (Exponenciální růst dluhů a pokles HDP), firem a obyvatel, kolaps demokracie, nestabilní a omezené zdroje energie a dalších zdrojů při současném propadu globální ekonomiky dochází k nárůstu sociálního napětí a agrese, to umožňuje nástup kontrolované společnosti, nové přerozdělení světa, to vše vytváří ideální podmínky pro realizaci nejenom digitální měnové reformy díky pádu světového měnového systému. Výsledkem bude ještě věcí koncentrace moci a bohatství "pánů za oponou" a začne postupný proces rozpadu, paralýzy národních států.

 • Čína "uzbrojí USA" a stane se nejsilnější vojenskou silou na planetě (viditelné to může být v roce 2022 2024).

 • Bude se zvyšovat počet zástupných konfliktů nebo vznik nových ohnisek napětí mezi globálními a lokálními mocnostmi. Platnost smlouvy START vyprší 5. února 2021 (Smlouva byla obnovena).

 • Digitalizace, Digitální myšlení a UI se stanou nástroji (opakovanou mantrou), které mají vyřešit problémy "nemocné západní civilizace", ale nakonec přinesou rozčarování pro většinovou populaci.

 • Zlato, stříbro a Bitcoin dosáhnou nových cenových vrcholu (i díky fenoménu FOMO), následovat bude pád FIAT měn, ale později i jejich pád (během 2021-2024), můžeme očekávat příchod nových digitálních měn (Digitální EURO, YUAN, USD, Libra leden 2021), které urychlí pád světového měnového systému, postupně nastane konec papírových peněz a současných měn, který může proběhnout  v letech 2021 - 2032 a bude součástí postupné, nebo paralelní transformace ekonomiky "něco za něco" na nový model, který bude výsledkem po duchovní transformaci (změna paradigmatu myšlení v souladu se zákony Stvořitele), tento proces však může trvat podstatně déle.

 • Na burze se zopakuje dot-com horečka z konce 90. let a následovat může pád (květen až červen, nebo počátkem roku 2022).

 • Pokud lidé budou ztrácet důvěru v peníze a peníze jsou postavené na důvěře, bude to znamenat sražení jejich hodnoty a to včetně kryptoměn a dalších aktiv (Jiří Lexa).  

 • Může se realizovat MMT (nové pojetí peněz a dluhu), který se již částečně nyní aplikuje tištěním peněz a provádí se experimenty s nepodmíněným příjmem. Dochází k rozvoj tokenů, které jsou způsobem investic v decentralizovaném systému, který bude součástí nové digitální ekonomiky .

 • Vstoupili jsme do globální recese, která je mnohovrstevná a stane se spouštěčem dalších globálních procesů, které způsobí hromadnou transformaci jedinců i společnosti. Budou krachovat kamenné obchody i díky digitální konkurenci (vytlačí je eshopy a globální virtuální on-line galerie) a změnami zvyklostí obyvatel na globální úrovni. Může nastat zvýšená inflace nebo hyperinflace - tedy procesy, které pomohou snížit a "vyřešit" vysoké dluhy států na úkor většinové populace.

 • Čeká nás utahování opasků, restrikcí, růst nezaměstnanosti, zvyšování cen, daní a restrikcí státu, zvýší se ještě více napětí a agresivita ve společnosti i ve světě (bude pokračovat proces vykořenění - rozklad "rodiny", státu a morálních zásad), vysoké dluhy se obvykle splácí vyššími daněmi nebo inflací, v krajním případě válkou.

 • Bude zablokováno, nebo ztíženo dokončení plynovodu Nord Stream 2, západní Evropa bude pod tlakem nedostatku levných zdrojů energie, na jakou stranu se přikloní Evropa, bude to na západ (USA) nebo východ (Čína)? Ruský plyn se může stát díky hrozícím pokutám (v rozsahu jednotek až desítek miliard USD) cenově nekonkurenceschopný. Tento proces bude ovlivněn výsledkem voleb v USA.

 • Zvýší se dominance globálních technologických gigantů ve všech sférách společnosti - pochopíme a uvidíme, co znamená "Kontrolovaná společnost" (Technokracie - realizace Velkého resetu) v každodenním životě. Jednotlivé státy budou postupně aplikovat tento digitální model řízení společnosti (digitální diktátor s UI), protože budou ztrácet důvěru lidí. Celková hodnota pěti největších společností S&P 500 (Apple, Amazon.com, Microsoft, Facebook a Alphabet) dosáhne více než 10 bilionů dolarů, nebo budou tvořit více jak 30 % tržní kapitalizace indexu, zvýší se koncentrace majetku a moci (naroste nerovnováha a polarizace společnosti). Napětí mezi technologickými firmami (např. Gafa) a národními státy bude eskalovat v otevřený konflikt (regulace těchto gigantů se vymkla kontrole a mají větší moc než národní státy, stali se z nich otesánci, kteří postupně vše pohltí včetně národních států).

 • Libra, digitální měna firmy Facebook, je připravena na spuštění v lednu 2021 ve formě stablecoinu, to je další milník k realizaci a vzniku Digitálních virtuálních států.

 • USA odstartují nejen otevřenou technologickou válku s Čínou, která je součástí nového globálního přerozdělení sfér vlivu. Některé evropské státy budou "vládnout" (ovládat) opět svým původním koloniím (Francie, Británie, Německo atd.), USA odříznou Čínu od všech západních technologií, aby Číně zabránili v dalším technologickém vývoji (podobně jako za studené války Sovětské svazu a její bloku), může se postupně rozpadat akciový trh, nuceným odchodem Čínských firem z USA a ještě větší globální vliv získá 7 dominantních technologických firem Microsoft, Tesla a skupina FAANG (Facebook, Apple, Amazon.com, Netflix a Google) - akciová burza může mít jinou podobu.

 • Naplno bude probíhat globální souboj technologických lídrů (model Otesánek, co mě přijde do cesty to spolknu), digitální kolonizace a dělení sfér vlivu (digitální kolonizace), Evropa je mimo hru, stane se digitální kolonií a může si vybrat mezi západem nebo východem.

 • Tesla představí elektrický kamion Semi s plánovaným dojezdem až 800 kilometrů. Gigafactory 4 v Berlíně která by měl zahájit výrobu koncem roku 2021, nebo až v roce 2022 mohla by zaměstnat až 10 tisíc lidí, bude narážet na administrativní problémy.

 • Uvidíme projevy nastupující transformace Homo sapiens v nový vývojový druh (Homo technologicus, život ve virtuální realitě), vývoj bude probíhat i v duchovní oblasti (vznik HOMO Aquarius, 2020 -2034, možná později), po velkém odklonu vědomí (uvíznutí ve hmotě) a návrat zpět (na základě poznání) v souladu se zákony Stvořitele.

 • Čekají nás volby do parlamentu, pokud se nic zásadního nestane (riziko nezvládnutí epidemie a ekonomické krize), vítězem bude ANO, vlastenecké strany budou rozhádané. Pokud se však rozpadne vláda ještě do ledna či února 2021, vše může být jinak a vítězem voleb mohou být nečitelní Piráti.

 • Evropa si bude vynucovat soudržnost a loajalitu EU vršením nesplatitelných dluhů a "nelogických koncepcí" (elektromobilita, změny v energetice, migrační politika, bezemisní ekonomika, dotační politika, recyklace, ekologie atd. - vše je koncipováno pouze z pohledu peněz a jde to proti selskému rozumu), které jsou odtrženy od reálného života a od možností obyčejných obyvatel, oddalují přirozené řešení a problémy hrnou před sebou "až se to zadrhne". Ve vzduchu visí nabourání jednoty 27 členů EU (nějaký Exit, nebo rozkol).

 • Očekává se další vlna virových pandemií a strachů (MVDr. Josef Staněk, Prof. Jaroslav Flégr). Zejména globální firmy budou vyžadovat povinné očkování proti koronaviru, které bude nutnou podmínku pro přijetí do zaměstnání či pro jeho trvání.

 • Tající permafrost může přinést i návrat starých bakterií, virů atd., které byli zamrzlé po tisíciletí a během tohoto desetiletí může očekávat návrat nebo vznik nových nemocí a tím i pandemií.

 • Díky nastupující krizi, klimatickým změnám, suchu, zemětřesení a povodním hrozí globální nedostatek základních potravin a růst nemocí (zejména v Asii, Africe), které jsou odrazem našeho myšlení.

 • Může dojít k znovuobjevení (uvolnění pro populaci) volné a tachyonové energie (2021-2032), kterou využíval Tesla a předchozí civilizace před potopou světa, ale může být zpoplatněna (akumulátory ztratí svůj současný význam). N. Tesla tak může zastavit v rozletu Teslu Elona Muska do konce roku 2030.

 • Mohou být (zveřejní se většinové populaci) zveřejněny utajované informace o mimozemských civilizacích a jejich spolupráci s globálními Elitami.

 • Jeanette Epps bude první ženou černé pleti, která se zúčastní šestiměsíční expedice na palubě Mezinárodní vesmírné stanice v roce 2021  (Program Artemis).

 • Pravděpodobně koncem roku 2020 (alternativně 2021-2022) můžeme očekávat solární záblesk (změna paradigmatu), který bude mít pozitivní i negativní důsledky pro vývoj jedinců, ekonomiky i civilizace.

 • Realizuje se projekt digitálních k. t., jsou to naše domy a velkoměsta s rychlým internetem, virtuální realitou a závislostí, kde nový systém Technokracie zajistí naši totální kontrolu, omezí pohyb v případě potřeby, zajistí lidem aplikaci látky do těla proti jejich vůli, budou prováděny genetické experimenty s lidmi, naučí lidi žít bez svobody, utlumí jejich kreativitu, již se přepisuje historie, zavírají se školy, probíhá technologická válka o ovládnutí člověka a jeho vědomí, budoucnost je naplánovaná minimálně od konce války a původní nedokončený proces se transformoval od devadesátých roků minulého století do digitální formy.

 • PhDr. Petr Hampl Dr., roky 2021 a 2022 budou ještě horší než rok 2020, společensko-ekonomický systém je odsouzen ke zhroucení a politický život je čekání na to, až se to rozsype.

 • Po roce 2020 vstupujeme do fáze zkázy 2020 - 2032 Calhounova experimentu (všechny sociální role jsou ve společnosti obsazeny), rezignovali jsme na "společenské a rodinné funkce", spíme, jíme a staráme se pouze o sebe (někteří jsou egoisti, sebestřední sobci), část populace nemá zájem o opačné pohlaví, někteří se věnují kultu svého těla atd., jsme psychicky rozložení, nechceme se přizpůsobovat a směřujeme do Technokracie s kontrolovanou společností - klíčové budou právě blahobyt a závislost na virtuální realitě pro fázi zkázy ve městech, kde žije více 60 % světové populace a navíc jsou součástí DKT. A právě láska k sobě (pouze já ovlivňuji svou realitu tím, čemu věnuji vědomě svoji pozornost a otevírám nebo zavírám své srdce - vědomý člověk) a tvůrčí činnost je lékem na fázi zkázy.

 • Transformace spočívá ve vědomém otevírání a zavírání srdce (soulad se zákony Stvořitele), tím ovlivňuji to, co si vědomě pouštím do své reality, tomu věnuji pozornost a energii lásky. Ostatní jen pozoruji a nevpouštím si to vědomě do své reality - tím se stávám vědomým člověkem, tomto proces se rozhoduje od listopadu až do ledna 2021.

 • Šéf Světového potravinového programu OSN: je potřeba varovat před rokem 2021. K problémům s covidem se přidá "hladomor biblických rozměrů", a rok 2021 tak bude horší, než rok 2020.  

 • Klíčový představitel americké Citibank, Tom Fitzpatrick, který šéfuje produktům Citifxtechnicals, tak míní, že do konce roku 2021 se cena bitcoinu vyhoupne až na bezmála 320 tisíc dolarů, tedy takřka dvacetkrát výše, než kde je právě teď (16.11.2020).

 • Pavol LuptákČeká nás obrovský náhlý pokles akciových trhů o 66 - 75 % a následovat bude řetězový kolaps bank (2021 -2022)Současný stav globální ekonomiky (koronavirová krize bezprecedentně brzdí ekonomiku) může skočit jen třemi možnostmi: inflace řízená, inflace neřízená nebo světová válka (nebo velký vojenský konflikt), jako cesta odstranění dluhů.

 • V roce 2021 se ve Finsku předpokládá komerční start výrobku Solein (Solar Foods , elektrické jídlo)

 • Volby do Poslanecké sněmovny ČR se příští rok budou konat 8. a 9. října 2021.

 • Čeká nás kolaps v dopravě z Brna do Prahy v roce 2021? To bude jen drobnost ve srovnání s celosvětový děním...

Knihovna palmových listů - Česko:

Rok 2021 bude velmi příznivý pro lidi, budou příznivé klimatické podmínky, nebude zde hrozba od jiných zemí, mezi lidmi bude více lásky, sounáležitosti a pospolitosti v rámci ČR i zahraničí.

 • Dojde ke zlepšení ve vztahové oblasti (manželství, mezi lidmi atd.), zvýší se porodnost a sníží se úmrtnost.
 • Dojde k rozvoji turistiky (nová místa), kultury, umění, jazyků, vědy, spirituality a medicíny, dojde k ekonomickému rozvoji a rozvoji moderních technologií ve všech oblastech.
 • Bude dobrá spolupráce např. Polskem, Ukrajinou, Rakouskem, Maďarskem, Slovenskem, Německem, Čínou i USA, bude větší export než import.
 • Dojde k rozvoji zemědělství, ale bude potřeba stále dovážet potraviny.
 • Muži a ženy budou ve společnosti zastávat významné funkce, zvýší se vzdělanost u žen.
 • Vláda zajistí lepší ochranu lidí, bude dobrá vláda, bude silnější armáda.
 • Budou otevřeny nové školy, univerzity a nová turistická místa.
 • Vzdělaní lidé budou cestovat do zahraničí a budou vytvářet spolupráci se zahraničím.
 • Přírodní medicína bude více využívána lidmi.
 • Dojde k rozvoji velkých měst Praha, Olomouc, Ostrava, Plzeň a Brno (nové průmyslové zóny a rozvoj turistiky).

MVDr. Josef Staněk:

 • Koronavir se v říjnu začne oživovat do listopadu, přes Vánoce bude klid, v lednu, únoru a březnu 2021 nastane exploze po celém světě (nastane finanční kolaps zdravotního systému), jeho projevy však budou jiné (nespecifické příznaky), než v roce 2020, bude se snižovat věková hranice rizikové skupiny obyvatel včetně mladých, přijdou kromě koronaviru také rota viry, reo viry, ebola viry, herpes viry, které máme v těle a zvrhnou se. 
 • Koronavirus je kouřová clona (jsou nesplatitelné dluhy, devalvují se měny a tím dluhy - to je záměr) vymkne se jim z ruky celé zdravotnictví (nebudou peníze, léky ani lékaři) - zdravotnictví bude ochromeno.
 • Pozvolna situace směřuje ke zhroucení státu (všude je to rozděleno na dvě poloviny, jedna polovina neuznává vítězství druhé poloviny) a státních struktur řízení a jak se budou hroutit, tak se vynoří diktátoři, a kdyby nebyl ten "neviditelný rozměr", na který já spoléhám a doufám, že přijde ještě nějaký zvláštní mimořádný zásah, "který současný vývoj a směřování změní", zejména přes psychiku a zdraví lidí (ti co zůstanou se domluví a vytvoří daleko lepší společnost) .

Petra Nel Smolová - praskne vřed. Od druhé poloviny listopadu 2020 do ledna 2021 (konjunkce Uranu a Černé luny v býku) může dojít ke klimatickým extrémům a různým zvratům v ekonomice i společnosti.

Ondřej Habr, predikce na rok 2021

Předpověď uskutečněna červenec 2020

 • Od 20. prosince (Saturn a Jupiter vejde do znamení Vodnáře atd.) - začátek nových pořádků (od jistot do změny pravidel a podmínek), výrazný předěl, zpochybnění významu hodnot (řebříčku), kolektivní iracionální jednání. 
 • Konec leden a února 2021 (první třetina roku) - střet nového se starým, konflikt myšlenek (globální změny). 

Predikce na rok 2021, Jiří Kubík

 • Trojitá konjunkce Saturn, Pluto, Jupiter v kvadratuře na Mars působící od srpna 2020 do ledna 2021 pravděpodobně bude souviset s ekonomickou krizí, do které míříme a přichází větší krize sociálních systémů v Evropě. USA čeká těžká recese.
 • Česko čeká krize sociálního systému. Asi nás v krizi doběhne to, že nebyly v uplynulých 20 letech realizovány potřebné reformy zejména důchodového systému. Již se veřejně mluví o tom, že tento podzim přijde vlna nezaměstnanosti.
 • Nejkritičtější vlivy budou probíhat v říjnu. Stále se ale domnívám, že hlavní poselství konstelací na obloze spočívá v tom, že koronavirus je pouze jakýsi spouštěč hlubokých ekonomických a mocenských proměn ve světě.  

Nostradamus, proroctví pro rok 2021:

Pravdu asi budeme hledat těžko. Je to na posouzení každého, co si o Nostradamovi a jeho proroctvích myslí a jak na ně nahlíží. Ale v některých z nich se dají nalézt minimálně zajímavé myšlenky. 

Prohloubení ekonomické krize

Finanční situaci popsal jako něco, co zůstává nadále neukotveno a propadá se volným pádem. Na tom se podepisuje také stále rostoucí panika a konec krize zatím nemá svůj konec. Amerika čelí mnohaleté stagnaci ekonomiky a ztrácí základy ekonomické půdy pod nohama. 

Klimatické změny

Vzhledem k současným klimatickým změnám a globálnímu oteplování, je minimálně zajímavé, že Nostradamus neopomenul ve svých vizích i tento problém, který bude mít podle něj narůstající tendenci. Moře údajně převýší svou normální hladinu a stoupající voda se stane ohrožením, kterému budeme muset čelit

Průlom ve vědě

Ne všechna proroctví francouzského lékaře ale vyvolávají strach nebo důvod k panice. Jsou i taková, která nám dávají optimistický náhled na budoucnost. Podle jeho slov nastane velký průlom ve vědě a lidé budou mít možnost dosáhnout konkrétnějších znalostí o vesmíru. Díky jeho hlubšímu pochopení se pak stane kosmonautika a obecně cestování do vesmíru a jeho objevování dostupnější.

https://zivotvcesku.cz/proroctvi-pro-rok-2021-ocima-nostradama-prohloubeni-ekonomicke-krize-nove-objevy-a-odhaleni-vesmiru/

Jitka Bártová: Co nás čeká dle astrologie v roce 2021


Taisha TAUMA, predikce na rok 2021

židovský kalendář

 • zakončuje se velký cyklus a můžeme vstoupit do jednoty, zhmotňování, Temnota, která září do nitra, čeká nás výrazná energie, transformace stínu (zrcadlení)
 • mužská autorita v popředí, která strhne pozornost (Trump), čas duchovních bojovníků (pracuje sám se sebou) - ovládání bez tlaku
 • budou sílit energie sopky (také výbuch sopky a boje), výbuch emocí
 • energie ztrát a krádeží, stoupne zločinnost, nejistota a otravná minulost
 • syndrom bohů (šamanská smrt) - projev transformace, bude vnitřní a vnější boj (uvnitř sebe)
 • energie nových objevů a zjednodušení života, vnímat podobnost protikladů
 • zvýší se nehodovost, nevěry a rozvody
 • naslouchání srdce a ne hlavě, otevřenost

Kabala

 • vzestup planety Země, zhmotnění nové reality
 • odkrývání tajemství
 • větší vztah s Gaiou, jak používat přírodní síly
 • mučedníci
 • osvětlení potenciálu, pochopení smyslu života

Orákula

 • Česko: klam, rafinované subjektivní působení, spodní proudy, zamlžené věci, budeme moci tvořit
 • EU: symbol děti ve světě, budeme běhat s maskami na spojení norem světa (omezení jiných názorů, schování za masku), model viníka a oběti
 • Rusko: nese důležité a závažné břímě (někomu řeknou, co je pravda)
 • Čína: podnětná vitalita z východu, velké myšlenky a ideály, budou bojovat za svou vizi
 • Severní Korea: karma nevinnosti a nestrannosti, odmítání příležitostí

Lidstvo: v roce 2021 by mělo proběhnout to hlavní v transformaci, morfogenetické pole (kolektivní nevědomí) - spojení, přepis, duchovní síly nás budou řídit a dohlížet - důležité pro transformaci je komunikace se spirituálním světem a nesmí být přerušeno, finančně se budeme mít podle přístupu k vyšší silám (spirituálním), záleží na pokoře a úctě

Štítná žláza přikládat Larimar (kámen Atlantidy, delfínů)

Zpráva pro lidi, kteří pracují s jinými lidmi: duše má specifický úkol, nastavit dynamickou rovnováhu, sloužit světlu, nemocným vysvětle, že onemocněli, protože jdou proti svém osudu, hledejte vedení a odpovědi v astrologii, jsou tam skrytá překvapení, další odpovědi najdete v rodině. Čeká vás tajemná cesta na níž můžete zbořit své hranice ale i potkat svůj stín. Tento rok vyvrcholí přechodné stádium, klíčová fáze cyklu vývoje, jste součástí důležitého a naléhavého procesu transformace s vyhlídkou na znovuzrození, ale nepřikládejte dané situaci větší význam než má a z dramat nedělejte krize, čeká nás vrchol zkušenosti, který spěje ke svém konci. Po smrti je oživení, pozor na únik síly. Bez symbolické smrti (jako pták Fénix uhořel a ze svého popela povstal - šamanská smrt - transformace formou revoluce) bychom nemohli pokračovat (popřu sám sebe "Já", aby se mohlo zrodit "My" a vědomý člověk). Pozor na snahu zůstat na vrcholu, vedlo by to k deziluzi. Je nutný přepis osobního mýtu (změna svého paradigma vnímání světa uvnitř i vně) - náš stín, kdo jsem já, "skryté zranění, bloky a model ve kterém žijeme". Jsme na životní křižovatce, tvůrce jsem já ve své realitě.

Cti své předky. Zapněte světelná těla, to že léčíte neznamená, že jste je aktivovali, ctěte ženskou sílu, užívejte galaktický dar řeči, ctěte rovnováhu. Ať se šamanské kruhy se stanou symbolem rok 2021. Integrujte svou polaritu, zahojte v sobě otce (Boha, Stvořitele), tolik vás to nemá ještě vyřešené. Buďte spontánní a zjednodušte svůj život a pracujte se svým stromem života, umírá a je zanesený.

 • Hlava - poselství a moudrost, budou přicházet duchovní informace přes intuici a vnitřní hlas.
 • Srdce - emoční reakce na dění uvnitř i vně ovlivní váš růst nebo stagnaci.
 • Duše - musí jít svou cestou, je čas objevit své zvířecí spojence, zahojit vztah a navázat hlubokou spirituální spolupráci, toto téma jsme obcházeli, uvnitř sebe máte nepoznaný svět.

Taťjana Micic

 • Jupiter bude opakovaně ve spojení s Plutem (tato konjunkce znamená ptáka Fénixe) 3 x, na konci března a začátkem dubna, v červnu a listopadu (končí tranzit Jupitera v kozorohu), vždy na posledních stupních Kozoroha (naposledy to bylo v roce 2007) a na konci roku 2020 se potká Jupiter se Saturnem (symbol strachu), toto setkání označuje konec jednoho času, konec jedné vlády a příchod nové vlády (na úrovni jedince i kolektivu to může být změna profese, nastane nezvratná změna - duchovní transformace). Určité paradigma nezvratně skončí (nyní jsme odpovědní za budoucnost, končí konjunkce v zemitém znamení a další bude v roce 2021 ve Vodnáři). V této konstelaci vede Saturn (starý král) a Jupiter (mladý princ) mu pomáhá, tzn. vše bude podle zásluh, Jupiter (mladý princ) tomu přidá duchovnější dimenzi (prosvětluje). Končí 12 letý cyklus (byli náboženské války, které umožnili zbohatnutí - Jupiter a Pluto ve střelci 2007), nyní je tento aspekt v Kozorohu a je tu Saturn, který umí trestat podle zásluh (platit svoje dluhy). Vládnoucí struktury zkusí zase využít energie Jupitera a Pluta, aby zbohatli (stejně jako po krizi 2008), hlad po bohatství (energie je však kontrolovaná Saturnem). Můžeme se jako kolektiv zregenerovat (Fénix, z popele vytvořit nový život). Je zakázáno podvádět a nesmíme vsadit vše na jednu kartu.


Teze: lidstvo opakuje pravděpodobně stejný model blahobytu (jako myši v Calhounově experimentu) a hrozí zánik podobný "zániku a potopení Atlantidy" (pozůstatek Bermudský trojúhelník se svými anomáliemi), který byl pravděpodobně způsoben nesprávným použitím technologií a různými experimenty, které byli důsledkem odklonu od vědomí a skončilo to potopou světa. A nyní používáme také technologie a experimentujeme, proces se exponenciálně zrychluje, odklonili jsme se od Vědomí a také nesprávně chápeme důsledky našich činů z pohledu věčnosti, my žijeme pouze "tady a teď", důsledky našich  činů nevnímáme. Proto je zde určitá podobnost s minulostí v přítomnosti - "opakování zániku Atlantidy a potopy světa" - nebo nějaký ekvivalent živlu země a ohně (očistná síla na zemi prostřednictvím 4 živlů, které zajišťují dynamickou rovnováhu), pokud lidstvo neudělá zásadní změnu myšlení a i v duchovním vývoji, posunu k vědomému člověku.

Fáze vývojového procesu DE LUCE: (vývojový proces svobodné vůle jedince): "tunelové vidění" - tma (jsme v temnotě - slepá víra, závislost, ne-logika, strach), na konci tunelu se objevuje světlo - "černobílý svět" (černá a bílá, projevená dualita - rozum potlačuje víru, nezávislost, logika, překonám strach- porazím strach) a vycházím z tunelů, mám otevřené srdce a vnímám "Barevný svět" (protože jsem zvýšil svoje vibrace otevřením srdce, mění se moje matrice a dualita se transformuje v rezonanci s celkem) a vnímám hloubku a objem všemi smysly, který je vzájemně propojen do jednoty s vědomím (vědomý člověk přijímá a sdílí, odpouští, je vzájemně závislý, vědomý, dynamická rovnováha - je propojen rozum a víra ve vědomí a rodí se moudrost, přijímám strach, který je pomocník a je mou součástí). a mění se i lidská DNA, dokončí se vývojový cyklus člověka ve fyzickém těle na planetě. To je zjednodušené vyjádření cesty, jak se spojit se svým vědomím prostřednictví zvýšení svých vibrací - dualita se transformuje v rezonanci a duše dokončí svůj duchovní vývoj fyzickém těle a ukončí proces inkarnací na planetě. Pochopením a realizací, kdy "nevěnuji pozornost" věcem a událostem kolem nás, které polarizují společnost i jedince, mám čas pro pochopení sebe. Energii, kterou jsem věnoval vnějšímu okolí, nyní používám pro poznání sebe ("vypnutím mysli" se zvyšují vibrace a mohu naslouchat vědomí) a na spojení se svým vědomím. Tím zvyšuji svoje vibrace na úroveň lásky (odpoutal jsem se od závislostí, odpustil jsem, mám otevřené srdce) a jednou za precesní rok přichází "solární záblesk (změna paradigmatu)", který umožňuje hromadnou transformaci a také vznik nového vývojového druhu člověka v souladu se zákony Stvořitele.

Astroložka Adamsová: 

Velká Británie se může rozpadnout na 4 samostatné státy. Uvidíme zvláštní cyklus, kdy prezidenti, premiéři a senátoři prohrají u voleb, onemocní nebo rezignují. Změna přejde cca 3 dny před Vánocemi, Štědrým dnem-vrátí se tradiční hodnota vztahů a globálního bezpečí, vakcíny se pod stromečkem nedočkáme, nebude žádná vakcína s virem se budeme muset naučit žít. Právě se nacházíme v cyklu, připomínající druhou světovou válku, v našem případě naštěstí bez války. Toto období se zakončí v roce 2026, kdy se také úspěšně zakončí boj s klimatickými změnami. Rok 2021 se ponese ve znamení "rušného sociálního života".

8.11.2020 Poselství - světové dění - co nás všechny čeká?

 • Bída (zchudnutí) je součástí současného transformačního procesu čištění, nastavení a fungování, kdy se zbavujeme hmoty, hrozí i pád měny a jejich hodnoty (zhroucení komplet celého systému celosvětově). Nic nebude mít hodnotu, ale proti tomu přichází prozření (velké množství lidí si uvědomuje, co je správná hodnota života, tak to dále nejde a každý se nemůže hrabat na svém písku, je to neudržitelné) 
 • nejdůležitější je zachovat si čistotu duše a bytí, nepodlehnout svodům, touhám, pomoci, depresi, která se šíří. Mít sebe je největší hodnota (náš život a vnitřní světlo) bude to trvat ještě 2 roky
 • je tam někdo, kdo hraje a dvě strany, něco jiného říká a dělá, je tam faleš, něco se tajně kuje a není to tak, jak se zdá, nechávají nás žít v iluzi (matrix), abychom podlehli tomu, co je nám předkládáno
 • Něco se v zahraničí nepovedlo (velký zvrat, který nyní nastal, nebyl očekávaný), lišky podšité (zrada, chtějí zakrýt světlo), je to blamáž, lež a přetvářka, je tam skrytá v ženě zbroj, nechává odejít staré a ví, že přijde něco nového - je to rychlá silná energie. Je potřeba podpora, nás všech navzájem (rozhodnutí, zda se budu řídit hlavou nebo srdcem). Díky hmotě jsme opustilo pravá já, svoji duši (vytěsnili jsme ji), zaprodali jsme ji za úspěch, slávu, peníze
 • To co rychle přišlo se bude dlouho táhnout, ale důležité se na věci podívat z jiného úhlu, jaký by vás ani nenapadl a zapojit intuici a vnitřní já, uvidíte věci na první pohled neviděné (čistá duše vidí pravdu), nahlédnout pod povrch a nám se rozsvítí, to je cesta k záchraně života (spojení se sebou samým)
 • Odevzdání, neochota něco dělat, deprese a strach je živná půda pro zlo. Ale šíření dobré nálady a světla je dobře, má to obrovskou sílu (tvořte každý sám za sebe, svůj svět). Spousta žen je probuzených a čeká se na muže, kteří to trochu brzdí, ale brzy i u nich dojde k probuzení
 • Čekejte zradu tam, kde ji nečekáte (v globálním rozměru), jako kdyby ti nejvyšší nás jako lidi zradili, musíme spolupracovat, sladit se a harmonizovat (temná stránka nikdy nezmizí, najít rovnováhu), najít spojení sám v sobě.
 • Přijdou vojáci, jsou to jen pěšáci, jsou poslaní a dělají to co mají, jako kdyby měla nastat vláda vojska, střílení do vlastních řad (pozn. občanská válka?).
 • Kupčení s vírou (ve jménu boha), odvolávání se na něco, čemu já sám nevěřím, zaštiťování se něčím co není to, co se vykládá.
 • Síla Slunce (mužská energie), která se bude snažit řešit přes vojska, to slunce je umělé světlo, není pravé a je vytvářen dojem, že to tak je (vy to nevidíte?), to je moje světlo (je tam jedna velká obrovská lež). Přijdou konflikty, důležité je zachovat podstatu pravého světla, kterou máme každý v nás, to je ta cesta, udržet světlo, nepodléhat pouličním lampám (já ti posvítím na cestu pojď tudy). Ne klidně běžte temnotou a posviťte si vlastním světlem, protože vy ho máte a nemusíte se spoléhat na někoho jiného. Budou nepokoje, rozbroje, hádky - není to pěkné...
 • Přijde nějaká reálná informace ve správnou chvíli, vyjde napovrch pravda, moudrost a je na lidech aby poznali, co je opravdová pravda. Vidím reálnou pomoc, která planetě přijde. Je tu žena v pozici vůdce, není to jedna žena, ale ženskost, je to nastavení, které ta planeta potřebuje. Nyní je znásilňovaná, zotročovaná lidstvem a potřebuje ženský přístup (pozn. emoce, matka). Bytosti světla, kteří tuto planetu chrání, tvoří a nějakým způsobem ji ještě drží (ženská energie, GAIA, matka života a je schopna porodit neskutečné věci). Je potřeba proto, aby mohl být nový začátek, obětovat mužský princip (ti, kteří ovládají peníze, zdroje a moc, bude nutné, aby uvolnili místo životu). Až si lidstvo uvědomí, že síla není ve hmotě, ale v duších na planetě. Naše planeta je čarodějka a probudí opět v lidech lásku, porozumění, světlo a radost z čistého bytí (nyní jsou lidé špatnou cestou a věří tomu, co není pravda, nechávají se uplácet). Až toto nastane, potom je možná záchrana planety.
 • Padli některé světelné bytosti, aby si uvědomili, že jsou špatnou cestou a některým nemůže být pomoženo, až si to uvědomí sami - to je vyšší plán do kterého není možné ani se nesmí zasahovat. Nyní je to o každém jednotlivci, stojí před rozhodnutím: pravá nebo levá (blázen nebo ďábel). Spousta lidí bude porobena skrz závislosti (drogy, alkohol, mamon).
 • Úzká spolupráce více bytostí, které umí pomoci, je potřeb znova obnovit slib, který první bytosti planetě dali, když ji vytvořili (slíbili to sami sobě). Najít tu pravou podstatu lidství (nyní vládne na planetě, tma, lež...).
 • Cesta je voda (city, emoce, spojení s planetou), voda dává život, stejně jako země a vzduch (všechny živly). Bez vody to prostě nejde (modrá planeta).
 • Slyším padnout nepřátele, musí být odevzdáni před tribunál a odpovídat se ze svých lží a viny, každý měl nést svoji odpovědnost. Budou ztráty, budou osobní, ale i na globální úrovni. Jsou ztráty a zklamání, přijdeme o bytosti, které existovali v maskách a byli přesvědčení, že na ně nedojde. Naše planeta si zavolá na pomoc všechny svoje původní bytosti, je to na každém z nás. Spousta bytostí padne na dno, cítím hodně zklamání, neštěstí a zrady. Cesta k uzdravení je prozření. Přijde pomoc shora (nebude to pomoc bytostí planety), ale před tím se lidé musí oprostit od hmoty.
 • Ti co zatím neprozřeli a nepochopili, co se děje, budou mít těžké období, budou ve víru a bude souboj, čemu mají věřit.
 • Bude ještě boj, bohužel přišel zvrat, který se nečekal a celé se to protáhne. Ženská energie musí zabojovat proti mužské energii. Je tu zhroucení všech řádů a mocenských postavení. 
 • Přijde nový začátek (znovuzrození) a i v mužích se začne objevovat láska (bude změkčení a prozření).
 • Gaja (je neskutečně mnoho bytostí a je tvůrce) přestane být otrokářskou planetou, už budeme svobodní. Nebude už nikdo konat proti své vůli.

Věra Várady, Předpověď na rok 2021

Alita Zaurak: Na co se můžeme těšit v roce 2021 ( rok Saturnu) a letech nadcházejících

 • Technologie by se měli řešit, strýc Saturn nám s tím pomůže (2021, rok Saturnu a Saturn je ve Vodnáři - cesta ke svobodě, atmosféra roku je přísnější, udělejte postupné kroky, které máme, jinak budete omezeni v tom co nemáme dělat), Saturn ukončuje co není dobré (brzda) a životaschopné (bere hračky - mobily, wifi), Saturn ve Vodnáři je jednou za 30 roků.
 • Rok 2022 bude hodně duchovní a mystický.

Lucie Alferi: Propojování a celistvost v roce 2021

Uvědomění, že jedinou jistotu, kterou máme je, že umřeme a to je velmi léčivé.

 • V březnu 2021 budou velmi silné vlny v politice (důsledky dějů v roce 2020) a bude vrcholit velkým boomem, třeskem.
 • Měli bychom se připravit na přírodní katastrofy, planeta si musí při té transformaci (jde současně s námi a prožívá to jako celek, to co prožíváme na osobní úrovni) trochu odfouknout (tak jako my vypouštíme a transformuje své strachy a emoce), budou lokální přírodní katastrofy, které jí v tom pomohou - měli bychom si přestat myslet, že jsme strůjci všeho, co se na planetě děje (my jsme ji zničili a teď máme pocit, že ji musíme zachraňovat), důležité je vnímat její procesy a cítit ji jako bytost, Co když je planeta ta, která podporuje a řídí transformaci lidské populace.
 • Budeme vybízeni, abychom se propojovali s procesy, kterými prochází Země. Není to já (my) versus planeta, ale jsme tu společně, planeta nám stále dává zpětnou vazbu, jak se cítí, jak se má a co prožívá - my to jen vyhodnocuje přes náš konstrukt myšlení (myšlenkové pochody) a logiku.
 • Celistvost se bude projevovat přes lokální konflikty (demonstrace, občanské spory atd.), protože se budou ozývat (budou chtít být slyšet) úplně všechny menšiny (v nás i ve společnosti, bude to hodně rozdrobené do mnoha úrovní). Aby byl celek celistvý, tak musí o všech svých částích vědět.

4.12.2020 Richard Stříbrný, Superpředpověď na rok 2021

 • Zima by měla být chladná a vlhká.
 • Nejvýznamnější okamžik roku 2021 je 20. března 2021 přichází nový rok, Česká republika by mohla vstávat z popela (platí to i pro Evropské státy), bude vlhký rok (větrné a deštivé počasí), lidé budou soucitnější, je tam méně ohně.
 • Letecká doprava dostane pozitivní impulsy (vstup Jupiteru do Vodnáře) a moderní technologie (převratné technologie)
 • Konec června a červenec bude náročné (pády letadel, blackout, atd).
 • 22. září 2021 podzimní rovnodennost, podzim bude stabilní, letecká doprava bude dostávat pozitivní impulzy.
 • 26. května - zatmění Luny, 10. června  - prstencové zatmění Slunce, 19. listopadu - částečné zatmění Luny, 4. prosince - úplné zatmění Slunce.

Soňa Sofi 5.12.2020 ROK 2021 Z POHLEDU NUMEROLOGIE

9.12.2020 Jitka Valentová: Jaký bude rok 2021 dle astrologie?

Saturn (opět po 7 letech se ujme vlády tento přísný učitel, pán karmy, času a omezení) se v roce 2021 bude nacházet ve znamení Vodnáře a jeho zkoušky budou zaměřeny hlavně na oblast našeho pocitu svobody (ve vztazích a politickém uspořádání). https://astroporadna.webgarden.cz 

 • Volnost, rovnost, bratrství a bezpodmínečná láska - hesla, která patří ke znamení Vodnáře, je také spojen s výskytem mimozemských civilizací a převratnými informacemi o jejich technologiích.
 • Mnoho lidí se bude držet starých dogmat a budou se bránit se novým myšlenkám, lze očekávat že běhen února, června a prosince budeme procházet zkouškami spojenými se lpěním na hmotných jistotách, budeme pociťovat určité omezení svobody, vzdor a strach ze změn.
 • Vstupem Jupitera do Vodnáře, kde bude až do 13. května můžeme očekávat spojování a budování nových přátelských vztahů, také by mohla vzniknout nová svobodná platforma sociálních sítích a komunit praktikující svobodný život mimo systém.
 • Lze očekávat zvýšenou aktivitu na politické scéně a náročnou předvolební kampaň.
 • Od 23. května do 11.10.2021 bude Saturn ve Vodnáři retrográdní a bude zesilovat staré energie a bude nám dávat prostor a čas, jak pochopit a nalézt strategii pro následné řešení.
 • 20-28. ledna 2021 budou působit negativní účinky černé Luny, bude stále kousek od Uranu - zesílené revoluční a napěťové energie v oblasti ekonomiky a financí, nehody, požáry, zemětřesení a následné tsunami, přetížené nemocnice a zvýšená úmrtnost.
 • 6.9.2021 může zaznít celospolečenská stabilizující informace a odhalení. 
 • 10. června -prstencové zatmění Slunce, 4. prosince úplné zatmění Slunce.
 • Rozvíjet trpělivost a duchovní poznání a vyvarovat se neuvážených změn pod tlakem.

8.12.2020 astroložka Martina Blažena Boháčová REVOLUČNÍ ROK 2021 - NEJDŮLEŽITĚJŠÍ UDÁLOSTI

Saturn ve VODNÁŘI - BUDOU SE HLEDAT ÚSPORNÁ OPATŘENÍ, protože BUDOU VYŠŠÍ VÝDAJE NEŽ PŘÍJMY NA ÚROVNI STÁTŮ, FIREM A LIDÍ

 • Černá Luna v býku - vztah k bydlení (družstevní vlastnictví, změna vlastnictví bytů, stavba bytů, vlastníci bytů) - toto téma se může přesunout do roku 2022-2023.
 • Téma nebytových prostor a kanceláří - ušetření nákladů - Home office (práce z domu).
 • Budeme si více vážit půdy.
 • Budeme se zabývat pitnou vodu (květen a červenec) - hlavní téma roku 2022 - 3 (ochutnávka roku 2022 - kde se to téma rozjede).
 • Budeme zaplaveny mnoha informacemi (slovo je velká zbraň), důležité je naučit se dělat kompromisy.
 • V lednu 2021 se odehraje konstelace, kdy Černá Luna v Býku (vztahy k půdě, majetku, ekonomice, hmotě) bude konjunkce s Marsem v Býku, Uranem (náhlé zvraty) v Býku a 20.1. bude ve hře i Luna (naše emoce) a potom se tam navíc ještě udělá konjunkce Jupiter, Saturn, Slunce, Pluto a za čas tam vstoupí i Venuše a bude to ve Vodnáři. Buďte opatrní, pozorujte, co se kolem vás děje, buďte disciplinovaní, řešte sami sebe, soustřeďte se na svůj život, buďte opatrní na svoje majetky.

12.12.2020 Robert Policar (narodil se 13. ledna), Superpředpověď na rok 2021

největší výzvou roku 2021 je materiální život, rychlé změny, nejistota - která zde nyní je. Duch bude silnější než hmota. Nyní dostáváme prostor více vzájemně spolupracovat.

 • Uran v Býku (Býk vládne hmotě) - budou velké výkyvy různých  měn (Zlato, Bitcoiny půjdou nahoru, ale budou velké výkyvy), doporučuji se vyhnout extrémům (přehnané šetření, přehnané utrácení, nebýt ustrašený a nebýt impulsivní), díky krizi nastane určitá možnost, jak rychle vydělat peníze, ale bude tam spousta úskalí - asi květen 2021.
 • Uran způsobuje náhlé zvraty, trhy budou nevyzpytatelné, vyžaduje to velkou flexibilitu.
 • Vodnář vládne vzduchu (éter), jsou s ním spojené mimozemské civilizace (můžeme následujících 20 roků očekávat větší kontakt s jinými entitami), vodnáře vládne budoucnosti, proto se nám hodně otevře věda, UI,. Stinnou stránkou vodnáře je určitá neuzemněnost, schopnost žít virtuálně. V době Vodnáře je velmi důležitá víra (hodně lidí neví, čemu má věřit, svět je přesycen velkou různorodostí a lidé si přestávají rozumět).
 • V životě je potřeba udržovat živlovou rovnováhu.
 • Dobrým signálem nastupujícího uvolnění byla i výhra Joe Bidena ve volbách (vyhrála vlastně demokracie) a Kamala Harris (míšenka, proto to má symbolickou sílu) může být do budoucna prezidentkou - může přinést do světa větší spravedlnost.
 • budoucnost je hodně o inovaci, ale současně se musí zachovat a chránit tradice určitou skupinou lidí, hrozí určité vykořenění, trendem je budování lidí ve skupinách.
 • Saturn vládne starému a Uran novému, čeká nás období cca 18 měsíců restrukturalizace (to bude vytvářet velký tlak v lidech) a změn.
 • Vstupem do Vodnáře, nelze jen usuzovat a předvídat budoucnost na základě toho co známe z minulosti - budeme muset opustit zvyky a zlozvyky, které nám dávali pocit bezpečí.
 • Důležité je nyní najít svůj kruh (svou vibrační rovinu) a potom se propojovat s jinými podobně jako kruhy v květu života - setkávat se spřízněnými lidmi a skupinami a vzájemně se obohacovat.
 • Věda je nyní náboženství, kterému kolektivně věříme a současně začíná být věda duchovnější (kvantová fyzika) a současně duchovno začíná být serióznější - tyto dva směry se budou dále sbližovat (Neptun a Uran, kladu velký důraz na ročníky 90té).
 • Padá nám iluze, že my ovládáme Zemi, ale ono je to naopak a díky inteligenci planety nás má dobře načtené a usměrňuje nás.

16.11.2020 astroložka Gabriela Šátková

https://gabrielasatkova.cz/

 • "Kdy půjdeme na pivo, to nevím. Možná koncem listopadu a na chvíli v prosinci, ale na bujaré oslavy nového roku to nevidím, poslední cca 10 dní v prosinci to nebude nic moc, začátek ledna taky ne, mohou se dít divné věci. 
 • Obzvláště kolem 10. - 15. ledna 2021 jsou extrémní konstelace, nevylučuji tedy extrémní záležitosti, ať už živelní či lidské, jako nehody, útoky, újmy na zdraví či majetku. Vůbec celé ty první dva měsíce roku 2021 budou zřejmě dost divoké, ojedinělé, unikátní, možná k nám přijde něco, o čem nemáme teď ještě tušení.
 • Významnou linkou celého roku bude závislost versus svoboda a systém. A to ve všech možných úhlech pohledu. Závislost lidí na systému, možná touha po nezávislosti na něm. Závislost státu na zbylé části světa versus svoboda, nezávislost, autonomie. Být součástí systémů (unií, aliancí či jiných spolků, součástí měnových systémů...), anebo nebýt? Je to svoboda, anebo naopak nesvoboda? Je život na samotě a obživa z toho, co vypěstuju, svoboda? Nebo naopak izolace? I rodina je systém, i tady mohou vznikat témata závislosti.
 • Mezilidské vztahy v aktuálním roce 2020, i díky covidu, procházejí očistcem a budou z velké míry proměněny. Stoupne hodnota, kvalita i cena mezilidských vztahů. A samozřejmě a především vztah sám k sobě. To hraje prim ve vztahu ke každému dalšímu člověku. Ať už je to partner, dítě, kolega z práce, šéf, klient, prodavačka, soused nebo třeba předseda vlády 
 • Práce - a i v této oblasti se mnohé mění a ještě i měnit bude. "I tady najdeme systémy, které se vlivem covidu mění a měnit ještě budou. Proměnou projdou takové oblasti, jako je školství nebo legislativa, IT dostane též naprosto nový rozměr, a to i v souvislosti s financemi a měnou.
 • Svoboda končí tam, kde začíná strach. Možná budeme toužit po rebelii, ale budeme se nejdříve muset podívat do očí strachu. Kdo zvítězí? Ten, který je sám sebou, ten autentický 
 • https://www.ctidoma.cz/zivotni-styl/hvezdy-predpovidaji-extremni-udalosti-na-zacatku-pristiho-roku-jak-se-bude-vyvijet-dal<br>

Aký bude rok 2021? Horoskop Ivana Dorothea Jelemenská

ttps://obradycary.webnode.sk/ 

17.12.2020 Samapat Toschi: Velký podrobný celosvětový horoskop pro rok 2021

https://astrologie-samapatt.webnode.cz

19.12.2020 Antoním Baudyš komentuje rok 2021

 • Peníze jsou krev společnosti, je to co obíhá mezi lidmi.
 • Peníze jsou nejvyšší formou vyjádření Boha ve hmotě, protože jsou dokonale variabilní (Bůh řekl, staň se a stalo se), peníze jsou dokonalý vyrovnávač všeho (pozn. bohužel je vymysleli lidé, nikoliv Bůh, nejvyšší formou vyjádření Boha ve hmotě je člověk (zde pan Baudyš v přímém přenosu předvedl Taktiku mrtvé kočky v praxi, kdy strhl pozornost od tématu predikce jinam), oni nám pomáhají, aby nebyla ve světě nerovnost, budou se objevovat decentralizovaná platidla (jak bude klesat nebo upadat autorita státu).
 • Současný systém je postavený na zdaňování práce a spotřeby (nemá jiný způsob, kde je brát, těžba surovin, ryb, pěstování plodin, zvířat atd.), díky situaci ve které se nacházíme, nám hrozí nám redukce veřejných služeb.
 • Únor, červen a prosinec 2021 je možné, že tam bude více napětí a my budeme muset pomoci tou lehkostí (vše je v hlavě), konstelace znamená patovou situaci, vůbec nevím, co mám udělat.
 • Mým úkolem na planetě je, napomáhání tomu, aby lidé netrpěli.
 • Nepodmíněný příjem je také iluze, každý člověk by měl společnosti ničím přispívat, je úplně scestná představa, že lidé budou dostávat jen tak něco za nic..., jenom za to, že žijí a proto mají nárok na nějaké benefity ze strany státu (tak to není v přírodě a nikde). Představa, že každý z nás ve společnosti nějak přispívá je prostě nádherná. V tom spočívá i nalezení vlastní hodnoty, v tom je ta seberealizace a užitečnost (to je široký pojem).
 • Aby změna měla smysl, musí stát před námi něco lepšího.
 • My věci nevyřešíme myšlením, my je potřebujeme nejprve navnímat (intuicí, srdce, tělem), za tím účelem musí dojít k určitému zpomalení, paradoxně ten covid tomu nahrává. Čím více covidu (možná i restrikcí), tím lépe já se cítím. Covid nám zastavením ukázal, jak člověk opravdu žije, pokud není zaměstnaný nesmysly okolo sebe. 
 • Vše slouží k dobrému těm, co milují boha. Moje představa je taková, abychom covid nechali protéct (jako, že se nezblázníme z této vaší hry) a budeme si muset počkat (ale hrozí, že nám sem hodí ještě jiný covid, další a další očkování a domnívám se, že takto je to nakoncipovaný).
 • Věřím že Česká republika a snad i celá ta střední Evropy (dál nedohlédnu) se těší určité formy ochrany, nezbyde nám nic jiného než spolupracovat a komunikovat, to nemá žádné jiné řešení.
 • Nemohu divákům dávat návod, co se má dělat, co je správný postup, nebo lidi něco dělejte.. My jsme přistiženi v určité koncepční bezradnosti (celá alternativa nepředvedla během covidového roku o moc víc než, že si pouze přeposíláme různá videa).
 • Pan VK (Aeronet): v dohledné době může mít velký problém EU nebo NATO, protože s Tureckem (klesá jim 4 roky měna a Turkům se žije špatně) na obzoru není žádné rozumné řešení.

31.12.2020 Astro na rok 2021

20.12.2020 Zdenka Blechová: Předpověď na rok 2021 aneb co nás čeká

Informace:

 • V roce 2021 to bude hodně o přírodě, účincích přírodních vlivů.
 • Pyramidy sloužili lidem ke spojování s Vesmírem a také v době různých klimatických extrémů (jako úkryt).
 • Naše mysl bude ovlivňovat počasí (když se budeme cítit dobře i příroda se bude cítit dobře a odmění se nám za naše konání a naopak (hádky a boj mezi lidmi znepřátelí i přírodu).

23.12.2020 Jindřich Pavlis - Astrologické poselství 2021

27.12.2020 Veronika Navrátilová: Rok 2021 dle astrologie a projevy vlivu Vodnáře

 • Saturn ve Vodnáři (hlavně 3 x kvadratura (únor, červen, prosinec) na Uran v Býku) bude způsobovat omezení (restrikce, vládní nařízení, očkování) a také bídu mezi lidmi (budou se bouřit, demonstrace) až do roku 2023. Díky působení Jupiteru budou restrikce podpořené zákonem. Během kvadratury Uranu v Býku mohou být výbuchy sopek, zemětřesení.
 • Daleko větší práva pro menšiny (energie roku 2021), Vodnář (vzdušné znamení, sociální média, neviditelný svět) je spojen s menšinami a komunitami, etniky, různých orientací atd., chce nastolovat rovnost. Dalším tématem bude migrace (neziskové organizaci ji budou podporovat).
 • Uran v Býku je nestabilita ekonomiky, měny (některé mohou úplně zaniknout a nové digitální měny mohou vznikat), krachy či vznik nových bank, výkyvy na burzách (investice rozdělit do více oblastí včetně nákupu zemědělské půdy), krachy firem, nezaměstnanost. Porostou digitální technologie a firmy (on-line svět a reklama poroste).
 • Věcí nebudeme vnímat lineárně (zemské znamení, čas), ale cyklicky (vzdušný prvek, překonání času a prostoru), čeká nás posun ve vnímání Vesmíru a naší reality.
 • Neptun v Rybách (duchovno, pomoc člověku, charita, pomoc postiženým, pomáhat si v komunitách).
 • Většina aspektů, které působí na Česko jsou negativní (zánět, infekce), např. kvadratura Neptunu působí do 16. února. Stresové období a chaos může být v průběhu celého roku. Největší napětí jsou v lednu a únoru 2021 (vláda, prezident - zdravotní stav).
 • Je úpadek demokracie, vidíme to v USA (korespondenční hlasování, Trump nebyl vyslyšen ve stížnostech). V různých státech USA může dojít až k občanským válkám.
 • Mohou být vytvořeny restrikce vůči určitým druhům náboženství.
 • Změna k lepšímu nastane až v průběhu 2022 -23, rok 2021 nevypadá moc optimisticky.
 • Budhismus (cokoliv člověk dělá, tak si může ověřit a analyzovat na rozdíl od křesťanství, které je postavené na víře a po smrti) a rovnováha srdce (soucit) a moudrosti do které se dospívá. Člověk by měl rozpouštět ego.
 • Rozpady vztahů jsou zapříčiněné nezralostí lidí (mají očekávání, jak ten partner se má k nám chovat, ale v podstatě jde o rozpuštění ega) - na řešení osobního i pracovního života je jedinečná budhistická psychoterapie (rozpuštění ega = vyléčení a přijetí zranění).

29.12.2020 Velká předpověď na rok 2021, který je rokem osvobození, rok 2020 byl rokem izolace

 • Tarot, 21 - nastává rok Univerza, Vesmírů (je neomezený, nekonečno, rovnováha, odhození veškerých pout, která nás přitahují k zemi), astrologicky začínáme novou etapu.
 • astrologicky bude velmi pěkný leden, ale problematičtější únor (globální informace, která způsobí změnu náhledu na vakcínu) s covidem bychom se mohli popasovat do začátku dubna či května.
 • Jaro bude teplé už koncem února přijde jaro.
 • Událost či změna pohledu na vládu, vládní představitele naší země (zásadní převrat ve vedení státu).
 • Červen a červenec jsou komplikovanější měsíce celosvětově, přijímat a zvyknout si na nové události či změny (obrovský boom v mediální komunikaci).
 • Druhá polovina srpna, celosvětová změna náhledu na církev či víru, nebo to může zatřást s nějakou vírou (až 14 dní to může být předmětem světových debat, každý den budou přicházet nové zprávy na které budeme muset reagovat, ale také vláda a politici).
 • Říjen a listopad, mohli bychom prožít druhé převratné události a změny (budeme se dívat jinou optikou) spojené s celospolečenským a vládním děním (velké vládní změny), koncem listopadu se nám může zopakovat nějaká globální pandemie (nebudeme tak sešroubovaní jako nyní).
 • Tento rok nám muže přinést významný a dalekosáhlý objev z Vesmíru.

Taťjana Micic Horoskop 2021 - Ať hoří!

2.1.2020 Predikce na rok 2021 vědma Iva Břečková (46)

 • Deset let jsme šli na vrchol, nyní nás čeká cesta dolů. Duchovní cestu jsme vyměnili za požitky a materiální přístup ke světu i lidem. Když se něčeho bojíme, tak to začne sílit a nakonec nás to pohltí. 
 • Lidé začali ulpívat na materiálních hodnotách a ve svých životech povyšují mamon nad lásku a víru. 
 • Rozpadají se vztahy, bohužel se rozpadají i vtahy v rodinách. Rodina vždy byla a je základem státu. Takže co čekat od států, když se již dlouho rozpadají rodiny? Nic na světě není náhoda. Momentálně se nacházíme v období jakési porodní fáze, je to důležité období pro celé lidstvo. Musíme si promyslet hodnoty a vytyčit si nový směr.
 • Ukázala se mi karta, která mluví o komunikaci. Lidé by měli umět hovořit mezi sebou a měli by se umět dohodnout také s úředníky. Karta také říká, že lidé by se měli umět nad sebou zamyslet. Nad svou uštěpačností, pichlavými vzkazy, nenávistnými frázemi, nad svou vlastní závistí a nepřejícností.
 • V budoucnu nás čeká velká transformace. Něco starého odchází a něco nového nastupuje. Pro mnoho lidí to bude bolestný proces. Vědma vidí velké ztráty pro lidi, kteří lpěli na majetku, financích a práci. 
 • Pamatujte si, že kdo není připraven ztratit, tak vždy ztratí. Je třeba se naučit vnitřně přijmout úpadek, ztrátu či smrt, než se opravdu uskuteční. A tohle moc lidí právě neumí. Raději zkrátka čekají, jsou negativní a bojují proti všemu a všem, kteří vám něco berou. Jsou jako malé děti, kterým někdo sebral hračky. Velké očekávání vede ke zklamání. Je lepší raději moc neočekávat, aby pak člověk nebyl zklamán.
 • Důležité je umět změny přijmout a nebát se toho, co přichází. Čím více se lidé bojí, tím přibývá nemocných a umírajících. "Sklíčenost se stává normálním stavem. Vnitřní klid nenajdete, dokud svou duši nenaplníte láskou. Nemluvím o sexualitě nebo o lásce k mamonu, ale mluvím o Božské lásce. Soustřeďte se na zvolenou cestu a zbytečně se nerozptylujte negacemi, závistí, sklíčeností, ziskuchtivostí, zkrátka strachem. Dejte ostatním lidem prostor, aby si vybrali, jakou cestu zvolí. Zbavte se předsudků, buďte objektivní. Dotahujte věci do konce a věřte ve spravedlnost.
 • Přijdou obrovské nepokoje a nepříjemná atmosféra. To je trest za zlost, hněv a negativní postoje mezi lidmi. Do března to bude pro lidi hodně těžké. V létě se to zklidní a na podzim znovu začne cyklení. Je třeba na sobě začít pracovat, uchovat si vnitřní klid, uzdravit duši a naplnit ji láskou.
 • https://zivotvcesku.cz/predpoved-pro-rok-2021-po-vrcholu-prijde-upadek-a-nepokoje-predpovida-vedma/  

4.1.2021 Anna Jirschová, predikce a rok 2021

Anna Jirschová patří mezi ty světově nejuznávanější jasnovidce. V minulosti předpověděla hned několik významných událostí (brexit, prvního černošského prezident USA, tsunami v Asii nebo útok na dvojčata). Magazín Unilad se jí proto dotázal, jak vidí rok 2021.

 • Klíčovou vlastností pro rok 2021 přizpůsobivost. Svět se bude nadále rychlým tempem měnit a dařit se bude především těm, kdo nad tím nebudou žehrat, ale pokusí se z toho pro sebe něco vytěžit a získat. Rok 2021 tak bude přát zejména lidem odvážným a inovativním. 
 • Odchod z Evropské unie začne, také vlivem koronakrize, řešit ještě více zemí, přičemž jednou z nich bude Itálie. Následovat mají i další národy, s nimiž Velká Británie uzavře obchodní spolupráci. 
 • Mám pocit, že se připravují mnohé velké obchodní dohody, ale zatím nebyly zveřejněné.
 • Joe Biden překvapí spíše negativně a zaplete se do různých mezinárodních potyček, jimž se jeho předchůdce Donald Trump vyhýbal. "Trumpa ještě neodepisujte. Vidím, že jeho vliv roste. Bude se účastnit mírových rozhovorů po celém světě a vytvoří nový způsob komunikace prostřednictvím sociálních médií a televizních kanálů. 
 • Rok 2021 bude rokem velkých změn v čele různých států. Přijdou totiž dramatické změny, které povedou k výměně vlád. "Covid je jen první z mnoha věcí, které nám změní život. Po světě se vyskytnou lokální problémy od požárů přes zemětřesení až po viry". "Uznávanější budou optimisté. Do centra pozornosti se dostanou charismatičtí, ale lehce hloupí lidé. Nemyslete si, že až se virus ustálí, svět se vrátí do normálu." 
 • Můžeme očekávat velké změny v oblasti internetu. Současné platformy sociálních médií se podle ní ukázaly ve své nedokonalosti a postupně začnou ztrácet přízeň lidí. Objeví se nové a lepší systémy, které přinesou kvalitnější zkušenost a budou osobnější. Spíše než na tisíce přátel se zaměří na menší skupiny tak, jak tomu bylo dříve v mezilidských vztazích. Významnější roli bude hrát umělá inteligence, jejíž vývoj se velmi urychlí a která zbaví lidi od různých typů práce. 
 • Rok 2021 bude o mnoho lehčí, protože se ustálíme v novém normálu. Uvědomíme si, co znamenal rok 2020 a budeme vděční za věci, které pro nás byly samozřejmostí. Budeme si více vážit zdraví, práce či možnosti cestovat. Budou nás opět fascinovat běžné způsoby a věci, které znaly už naši předkové.
 • https://www.mix24.cz/slavna-jasnovidka-predpovida-jaky-bude-rok-2021-v-pristich-mesicich-se-mame-na-co-tesit-rika/<br>

Teal Swan, predikce na rok 2021

 • Rok 2021 je rokem resilience (odolnosti), zjistíte co není odolné a můžete to nahradit něčím co je odolné. Vytvořit si odolnost (firma, finance, zdraví, vztahy, rodina, životní styl, mysl, emoce, mentalita, zásady atd.) v různých oblastech života. Odolat nepřízni osudu a přizpůsobit se nepřízni osudu. Mnoho lidí zjistí, že jejich odolnost není taková, jak si mysleli.
 • Nedívejme se dozadu, ale budujme novou přítomnost.
 • Stav současného akciového trhu neodráží realitu vnímanou lidmi, současný ekonomický systém je velmi zranitelný, bojuje s recesí a hroutí se.
 • Někteří lidé přijdou na způsoby, jak být plně nezávislý na penězích a ekonomickém systému, díky dovednostem, které jim nemůže nikdo vzít. Dovednost má vždy hodnotu.
 • Lidská civilizace je uprostřed obrovského mocenského sevření (všichni budou soupeřit se všemi na úrovni států, firem, skupin i jednotlivců). Každý se bude muset rozhodnout sám za sebe, jak se k tomu postaví.
 • Bude výrazný rozdíl mezi mediální prezentací reality a skutečnosti, někteří lidé to však nebudou chtít vnímat.
 • Rok 2021 začíná válkou vakcín, lidé se budou polarizovat na různých mediálních platformách (budou řešit témata: svoboda, zdravotní škodlivost, sociální kontrola, cenzura, osobní odpovědnost atd.)
 • Souboj centralizované moci (národní státy, banky) s kryptoměnami a digitální (virtuálními) měnami - bude to boj nad kontrolou peněz a jejich toků. Budou se hledat cesty jak osvobodit peníze od státu.
 • Všechny různé možné cesty na různých úrovních a ve všech částích světa postupně kondenzují do 3 dominantních cest pro Zemi: potenciál pádu či přiblížení asteroidů k planetě (nastává doba, kdy se asteroidy vrací zpět k člověku, přinášejí nám lék, je přitahován k zemi díky panice, ale lidé také mohou více nacházet asteroidy, které již dopadli na zemi).
 • Zadržovaný tlak (polarizace lidí, mocenských struktur, politických stran a hnutí) a napětí vždy hledá výstup a vytváří společenskou krizi (bude to až do úrovně vědomí lidí) -je tak zranitelná díky občanské válce a ta může otevřít dveře světové válce (může vypadat velmi odlišně od války minulé - může to být válka za "sametovou oponou", díky rozdílným hodnotám je světový konflikt téměř nevyhnutelný, protože přecházíme do nového věku Vodnáře, končí stará a vzniká nová civilizace - lidstvo je polarizováno a dochází ke ztrátě důvěry ve vládnoucí elity v důsledku dění v roce 2020), důsledkem bude pozitivní restrukturalizace.
 • KONJUNKCE JUPITER SATURN - 21.12.2020 a vstup do Věku Vodnáře neznamená jen epochální posun pro lidstvo (zánik starého systému a počátek nového, změna směru do strany, nebo změna trajektorie), ale také epochální posun pro planetu a vážné klimatické posuny (tropické bouřky, zemětřesení, stoupající hladiny oceánů, požáry, havárie).
 • Nová epocha je ovládána živlem vzduchu (Vodnář, vzdušené znamení) - nové myšlenky, intuice, inovace, vynálezy, může dojít k průlomu ve výzkumu rakoviny.
 • Dochází ke globálnímu resetu a lidé se budou muset zásadně změnit a přizpůsobit se novým změnám na makro i mikro úrovni (platí to pro vše na co si vzpomenete).
 • Pojem manželství zaznamená největší revizi v myšlení lidí a tím se změní i právo, trend bude směřovat k lokalizaci potravinové, energetické atd.
 • Již není možné pasivně čekat, až se věci změní, musíme převzít iniciativu (myšlenky, slova a činy, realizace vlastních cílů) a odpovědnost za svůj život a vývoj. Musíte říci a dělat co chcete, aby to věděli a dělali i ostatní.

Duchovní aspekty roku 2021

Zana Saluber, https://www.vestkynazana.sk/Velky-horoskop-na-rok-2021

Slovensko

Ťažký rok 2020 je za nami a pred občanmi Slovenska sa otvára rok 2021, ktorý je zasľúbený číslici 5, nesúcej v sebe nádej a uvedomelosť. Avšak! Epidémia koronavírusu, ktorá rozvrátila nielen našu krajinu, ale celý svet... bude mať svoje slovo aj v nasledujúcich mesiacoch. A tie budú komplikované, plné podráždenosti a zmien. Či už v zmýšľaní ľudí alebo ekonomiky, ktorá sa bude knísať na okraji priepasti. Zaťažujúce budú najmä prvé tri mesiace roku 2021, pričom sa treba vyhnúť svadbám, kupovaniu nehnuteľností či sťahovaniu sa. Je možné hovoriť o tom, že od januára do marca 2021 by sa Slovensko malo ,,zastaviť,, a nerobiť vážne rozhodnutia.

Negativita sa zmierňuje od 4 - 17. apríla 2021, kedy sa k slovu dostanú zmeny v politickej moci a tiež zmeny v spôsobe života ľudí. Najviac ťažkostí zaregistrujú mladé rodiny, osamelí ľudia, balansovať na hrane budú tiež starí ľudia, pretože ekonomika sa posunie výrazne do negatív. Väčšina obyvateľstva rezignovala už koncom roka 2020 a to znamená, že v ľuďoch už nie je chuť počúvať reči politikov, že už neveria na nejaké zázraky, ktoré sú im každodenne sľubované. Je veľmi pravdepodobné, že sa uskutočnia predčasné voľby ohľadne parlamentu a dokonca je tu i hrozba rozsiahlych nepokojov a demonštrácií.

Nestabilná situácia v jednotlivých regiónoch Slovenska, podmienená rozhorčenosťou a sklamaním ľudí môže medzi aprílom a júnom 2021 viesť k ,,tichej,, občianskej vojne. Pravdaže - záleží na schopnosti konkrétnej vlády, či dokáže občanov motivovať takým spôsobom, aby bežní ľudia upustili od radikálneho prejavu svojej nespokojnosti alebo v ňom pokračovali. Taktiež sa budú komplikovať vzťahy so susednými krajinami na margo uzatvárania hraníc, zvýši sa hrozba ekonomickej krízy a Slovensko sa bude čoraz viac rozdeľovať na krajinu chudobných a bohatých, bez nutne potrebnej strednej vrstvy.

Na margo očkovania proti Covidu 19, ktoré bude ,,dobrovoľne,, nasilu nariadené, sú v nasledujúcich mesiacoch na vzostupe zdravotné komplikácie, ochorenia vyvolané látkami obsiahnutými vo vakcíne, genetické modifikácie a v neposlednom rade v kontexte očkovania mnohé úmrtia.

Prioritou roku 2021 je nastolenie nového vodcu, ktorý by našu úžasnú krajinu viedol spôsobom proaktívnym, a hlavne spôsobom, ktorý by hájil záujmy obyčajných ľudí. Je smutné, že v nasledujúcich mesiacoch pôjde dole vodou zdravotníctvo, ktoré sa nebude vedieť adekvátne k potrebám chorých ľudí postaviť na nohy, kolabovať bude poľnohospodárstvo a malí podnikatelia. A skutočne, iba veľmi málo z toho, čo sa bude diať na Slovensku budeme môcť pripísať celosvetovej kríze, pretože problémy, ktoré budeme nútení riešiť sú len dôsledkom zlého rozhodovania našich politikov v nedávnej minulosti. A tento aspekt nijako nesúvisí s tým, čo sa deje vo svete! V každom prípade potrebujeme vládu, ktorá vráti krajine jej meno, obnoví politickú stabilitu a bude funkčná najmä pre bežných ľudí a nie tých, ktorí sú ,,vyvolení,,.

A bohužiaľ, mnoho občanov sa najmä v druhej polovici roka 2021 bude zamýšľať nad tým, ako ďalej a či má vôbec zmysel žiť. Je možné, že stúpne počet samovrážd, i v dôsledku toho, že mnohí prídu o prácu, pričom im nad hlavou bude visieť Damoklov meč pôžičiek, úverov a exekútorov. Rok 2021 so sebou prináša vyššiu nezamestnanosť, menej peňazí, trpieť budú hlavne starší ľudia a tí, ktorí nie sú majetní. Kriminalita porastie, rodinné vzťahy sa zhoršia kvôli majetkovým sporom, ľudia sa budú snažiť získať pre svoje rodiny zabezpečenie a to takmer za akúkoľvek cenu. K nestabilite na Slovensku sa pridruží neustále zdvíhanie cien bežných potravín a služieb, pričom v určitom slova zmysle u mnohých občanov v takomto režime vyslovene pôjde doslova o holé prežitie!

Pozitívnymi dátumami v roku 2021 pre Slovensko budú 18. apríl, 11. jún, 24. september, 3. november a 13. december. Tieto dni budú vhodné pre rokovania, nadväzovanie kontraktov, uzatváranie dôležitých zmlúv a riešenie politických či hospodárskych zmien na medzinárodnej úrovni. Platia pre politikov, ale aj pre obyčajných smrteľníkov. Negatívne dátumy sú 12. február, 8. marec a 7. október 2021. V týchto dňoch nastanú nedobré udalosti, ktoré môžu mať až katastrofický charakter.

Svet

Oproti roku 2020 sa toho veľa nezmení. Ľudia budú aj naďalej zaslepení, nebudú pripúšťať, že svet kolabuje vo svojej veľkosti. Stále sa budú hnať za vidinou peňazí a moci, pričom je viac než zreteľné, že to zlé a staré musí ustúpiť novému a dobrému. Hoci rok 2021 prisľubuje významné zmeny na svetovej politickej a ekonomickej scéne, stále pretrvávajú jednotlivci mariaci tento trend. V popredí sú revolučné zmeny v myslení ľudí, ktorých odvrátenou stranou je neschopnosť vedúcich politikov riešiť situácie.

Extrémistické skupiny sa budú snažiť ovládnuť trh, budú sa snažiť zmanipulovať bežných ľudí, ktorí sú najviac náchylní veriť propagandistickej pravde. Ale už nebudú rozlišovať, čo pravda je a čo nie! Ľudia vo svete budú plní negatívnych pocitov, pravdepodobné je nenávistné konanie, spolčovanie sa, rabovanie, boje a konflikty o územia alebo nerastné bohatstvo. Do celosvetového diania razantne vstúpi Rusko a Čína. Napriek tomu, že svetu predložia svoje podmienky a požiadavky, na základe ktorých mnohým krajinám veľmi výrazne budú môcť pomôcť, táto pomoc nebude akceptovaná, čo len predĺži agóniu, ktorú priniesol rok 2020.

Vedomie ľudí sa rozdelí, bude podliehať náboženskej viere a nevylučujem ani globálny konflikt. Do priority sa dostane Rusko, Čína, India, ktoré začnú vytvárať spoločenstvo tak mocné a nezávislé, že v nasledujúcich rokoch sa mu bude musieť podrobiť celý svet. V tomto kontexte môže byť rok 2021 ničivý, pretože dopad uzatvorených ,,zmlúv,, v danom roku sa ponesie počas nasledujúce desaťročia ako temnota nad ostatným svetom. A pritom by stačilo tak málo... aby ten svet začal počúvať! Spolupracovať. Neničiť a napredovať.

Od februára do júna 2021 budú zaznamenané nové objavy, či už vesmírneho alebo farmaceutického charakteru. Mnohým by tieto objavy mohli priniesť nové lieky, a teda úľavu a vyliečenie sa. No práve farmaceutický priemysel vďaka finančným príjmom bude na prvom mieste v pomyselnom rebríčku peňazí, ale bez toho, aby aspoň časť zo svojich príjmov ponúkol ako záchranný balík pre tých, ktorí by to najviac potrebovali, takže znovu bude všetko fungovať vo veľkej nerovnováhe.

Celý svet bude čeliť veľkým zmenám v politickej sfére. Dôjde k transformáciám vo vládnych kruhoch takmer všetkých krajín, vďaka čomu sa otvorí ťažké obdobie, trvajúce 4 až 6 nasledujúcich rokov. Takmer všetky kontinenty budú čeliť chemickým a biologickým útokom, zmení sa štruktúra nielen obyvateľstva, ale i pôdy, ktorá začne negatíva odovzdávať nasledujúcim generáciám. Klimatické zmeny povedú ku konfliktom, aj vojnám, pretože svet bude bojovať o prírodné zdroje. Nasledovať bude masová migrácia, hlad, choroby a vedomé utláčanie tých, ktorí nedisponujú peniazmi.

No, katastrofy sa nebudú odohrávať iba v politických štruktúrach či ekonomických plánoch krajín. O slovo sa prihlásia ničivé povodne v Ázii a východnej Európe. Koncom roka 2021 postihne západné pobrežie Ameriky veľké zemetrasenie, ktoré rozvráti hospodárstvo a bude vyžadovať pomoc zvyšku sveta. Každá jedna ľudská bytosť bude musieť v roku 2021 nahliadnuť hlboko do svojho vnútra a bude prinútená prehodnotiť priority, ktoré určia ďalšiu cestu.

Znovu sa vrátia a rozšíria choroby, ktoré boli vytlačené na okraj a zasiahnu práve tých ľudí, ktorí trú biedu alebo žijú v otrasných bytostných podmienkach. V Afrike a Indii bude mnoho mŕtvych, niečo z toho spôsobia choroby a hladomor, sucho a záplavy. A niečo bude pripísané na vrub nepokojom, zbraniam, terorizmu či biologickým zbraniam.

Ale čo je toto všetko oproti hrozbe asteroidu, ktorý môže našu modrú a jedinečnú planétu zasiahnuť v máji 2021? Všetky tie konflikty, kataklizmy, vojny... nie sú ničím oproti hrozbe vesmírneho telesa, ktoré si letí po svojej trajektórii a môže vyhubiť všetok život na Zemi! A v tieni tejto galaktickej hrozby je až smiešny neustály boj o moc, peniaze a politickú nadvládu!

Sila ľudského vedomia je neskutočné veľká. Dokáže poraziť zlo. Dokáže čeliť vojnám. A dokáže pretvoriť svet. A práve preto... je na ľuďoch, aby začali v roku 2021 hľadať spoločnú reč. Aby sa snažili skoordinovať a vybudovať si takú budúcnosť, v ktorej by dokázali prežiť všetci, nielen tí vopred určení.

Otázka však neznie tak, že čo prinesie rok 2021! Otázkou je, čo my, ľudia urobíme pre to, aby ten rok bol priaznivý a čo najviac vyhovujúci pre všetkých. Dokážeme namiesto peňazí odovzdať blízkemu objatie či milé slovo? Dokážeme nezhromažďovať majetok, ale sa rozdeliť o ten čo máme s nemajetnými? Dokážeme prekročiť svoju zónu komfortu a bojovať za to, čo je správne? Alebo budeme aj naďalej strkať hlavu do piesku a tváriť sa, že sa nás nič netýka?

Baba Vanga 2021, podle webu Yearly-Horoscope.org

 • Právě se nyní blíží věk, ve kterém bude vynalezen lék na zákeřnou nemoc. 
 • Na začátku 21. století se lidstvo nadobro zbaví rakoviny. Přijde den, kdy bude rakovina svázána železnými řetězy," vyslovila se. Stejně tak by měl brzy pokročit vesmírný výzkum. Ten jednou prý pokročí natolik, že se lidstvu podaří objasnit původ života na Zemi.  
 • V roce 2021 by totiž mělo dojít k dosud největší ekonomické krizi v novodobé historii. K té už lidstvo letos nakročilo kvůli pandemii koronaviru, která decimuje celý svět. Rozpočty všech zemí, měst, firem i živnostníků jsou seškrtávány. Spousta zaměstnanců je propouštěna, lidé živoří a v krajních situacích páchají sebevraždy.
 • Současný americký prezident Donald Trump nevyhraje letošní volby. Příznivce jeho soka Joea Bidena (78) však bulharská vědma nepotěší. Příští hlavě USA vyvěštila zdravotní problémy. Prodělá prý mozkovou příhodu, následkem které ztratí sluch. Biden si proto musí dávat pozor na zdraví. Ostatně bude po inauguraci nejstarším prezidentem USA.  
 • Evropu obsadí migranti, mezi kterými se mohou ukrývat teroristé. Zůstaňme však nohama na zemi. Toto už Vanga prorokovala i pro minulé roky a migranti zatím starý kontinent neobsadili. Faktem však zůstává, že počet teroristických útoků neustále roste. Dle Evropských novin byly v roce 2014 dva, v roce 2015 jich bylo 17 a o dva roky později dokonce 33. 
 • Nyní na vzestupu nová světová velmoc. "Lidstva se zmocní silný drak. Tři obři se spojí. Hodně lidí bude mít rudé (krvavé) peníze. Vidím čísla 100, 5 a hodně nul," předpověděla Vanga. Znalci se domnívají, že oním záhadným drakem - či spíše trojhlavou saní, může být spojení Číny, Ruska a Indie. 100 čínských juanů je červená bankovka. Stejně jako 5000 rublů.
 • V následujícím období by se měl znovuzrodit Sovětský svaz. Rusko je dodnes světovou velmocí a je podle mnohých pozorovatelů z Východu veřejným tajemstvím, že tahá za nitky i v nepokojích zmítaném Bělorusku. Tedy alespoň podle zvěstí. 

https://promuze.blesk.cz/clanek/pro-muze-tajemno/663739/vedma-baba-vanga-predpovedela-vybuch-v-cernobylu-i-rozpad-sssr-co-nas-ceka-v-roce-2021.html

8.1.2021 Tínka Hartmannová, Energie roku 2021

 • Rok 2021 je rokem transformace partnerských vztahů (ještě přiostří), přeladíme se na vědomé vztahy (svoboda, respekt, vzájemné propojení a současně i energie a harmonie).
 • https://www.youtube.com/watch?v=bp-mjMGy-p4<br>

13.12.2020 Čínský horoskop na rok 2021 předpovídá, že se budeme mít mnohem lépe, než v roce 2020. Rok Buvola slibuje, že těm, kteří v roce kovové Krysy řešili velké změny a těžké životní situace, se konečně uleví. V roce 2021 bychom se měli také zaměřit na zdokonalování všeho - uspořádat své vztahy, rozšířit své znalosti, nebo si najít lepší práci. Právě té bude rok 2021 přát. Rok Buvola se totiž nese ve znamení píle a pracovitosti. Takže po zásluze budou všichni odměněni. Úspěch ale skutečně nebude zadarmo a rok kovového Buvola vyžaduje pořádné zabrání a úsilí z vaší strany.

Ve znamení hojnosti

Finance budou hrát v příštím roce významnou roli. Ti, kteří je v roce 2020 až příliš řešili, nebo se jim jich nedostávalo, si konečně oddychnou. Mnozí můžou právě v roce kovového Buvola uspořádat své finanční záležitosti, srovnat dluhy nebo dokonce dosáhnout finanční nezávislosti. Lidé, kteří přišli kvůli pandemii koronaviru o práci, najdou jiné adekvátní zaměstnání a vynahradí se jim i finanční ztráty. Ti, kteří chtějí změnit zaměstnání by neměli v příštím roce váhat - nabídek by měli mít dostatek.

Buvol přeje vztahům, ale...

Rok Buvola se také ponese v duchu usmíření a urovnání nefunkčních vztahů. Najděte si tak čas pro svou rodinu, přátelé a posilujte své vztahy. V případě dlouhodobých vztahů a partnerství si však dejte pozor na nedorozumění. Pokud problémy vyeskalují, případný rozchod si dvakrát rozmyslete. Pozor také na rychlé zamilování - takové vztahy nemusí mít v roce 2021 dlouhého trvání a mohly by vám spíše uškodit. Nového partnera proto vybírejte s rozmyslem.

Dbejte na své zdraví

I v roce 2021 je víc než třeba dbát na své zdraví a prevenci. Nadále totiž hrozí zvýšené riziko respiračních onemocnění a také nehod a úrazů. Buďte na sebe proto opatrní a nezapomeňte nejen do nového roku vykročit správnou nohou. Tak si pište do diářů... rok Buvola startuje 12. února!

 • https://www.lp-life.cz/dejte-sbohem-kovove-kryse-privitejte-cinsky-rok-buvola-slibuje-obrat-k-lepsimu?

15.11.2020 WFP: V roce 2021 hrozí světový hladomor

Šéf Světového potravinového programu říká, že díky Nobelově ceně za mír může OSN jasněji varovat před nepříjemnostmi, které chystá příští rok. Ten má být horší než 2020, očekává se, že covid přehluší "hladomor biblických rozměrů". David Beasley v rozhovoru pro agenturu Associated Press uvedl, že norský výbor zpracovává report z konfliktů, katastrof a uprchlických táborů. Dle něj je třeba vyslat "zprávu světu, že se to tam venku zhoršuje a že naše nejtěžší práce teprve přijde". Beasley poznamenal, že v médiích dominují americké volby a pandemie a získat pozornost pro jiná témata je obtížné. Nobelova cena za mír tak byla "darem shůry".

"V roce 2020 se nám to podařilo odvrátit, protože světoví lídři problém byli schopni řešit penězi, stimulačními balíčky, odložením dluhu," řekl. Nyní Beasley uvedl, že spolu se zhoršením covidové situace se nadále horší i ekonomika, což způsobuje problémy zejména v zemích s nízkými a středními příjmy.

seznamzpravy.cz/clanek/2021-horsi-nez-2020-covid-ma-doplnit-hladomor-biblickych-rozmeru-129637#<br>

Zprávy v tisku:

28.2.2021 Prezident Miloš Zeman potvrdil informace CNN Prima NEWS o připravované vládní rošádě a výměně křesel mezi ANO a ČSSD. V nedělní Partii Terezie Tománkové uvedl, že je připraven jmenovat ministrem zdravotnictví místo Jana Blatného Jiřího Běhounka, čeká jen, až to premiér Andrej Babiš definitivně navrhne. Prozradil i to, kdo by se měl stát novým ministrem zahraničí. Místo současného ministra zdravotnictví Jana Blatného by nastoupil bývalý hejtman kraje Vysočina a poslanec Jiří Běhounek z ČSSD. Tomáše Petříčka na postu ministra zahraničí by nahradil státní tajemník a zkušený diplomat Miloslav Stašek. I to prezident Miloš Zeman potvrdil.

https://cnn.iprima.cz/zeman-potvrdil-vladni-rosadu-behounka-za-blatneho-prozradil-i-kdo-nahradi-petricka-20033?

zobrazit více..
Loading...