Jaroslav Chvátal

Jaroslav Chvátal, Matrix 2001

Anunaki (inteligence humanoidního charakteru), Nefylym (spící, k člověku neutrální status, ale berou člověka na těžkou práci), Elohym (probuzení, lidská bytost má právo na svůj vývoj a práva). Nyní převládá populace Elohym nad Nefylym v poměru 80:20. Nezasahují do dění na planetě (planetu opustili před cca 4000 až 5000 roky. Zanechali zde filosofické učení.

14.12.2020

 • Geopolitické mocnosti dlouhodobě (desítky roků) spolupracují mimozemským inteligenčním faktorem (se zástupci, kteří jsou součástí galaktické federace), díky tomu se neustále zvyšuje nerovnováha mezi běžnou populací a úzkou skupinou využívající tuto spolupráci (potvrzuje existenci tajných vesmírných programů, Chaim Eshed 8.12.2020), která probíhá z 80 % mimo naši planetu (Měsíc a Mars)
 • Trump a jeho politika jednoznačně směřuje ke zveřejnění těchto informací (a také odblokování technologického deficitu mezi elitou a masami, která trvá 70 -90 roků)
 • Trump měl při volbách 2016 mimozemskou podporu jinak by to nevyhrál, měl ji celé volební období, ale tu podporu ztratil (zástupci galaktické federace se lekli té dynamiky naplánovaného odhalení a zveřejnění, jak se věci ve skutečnosti mají, lekli se toho, že lidstvo není dostatečně intelektuálně připravená na tyto informace- s tím ale já nesouhlasím) a to způsobilo to, co se nyní v USA děje
 • Spuštění informací od Esheda (8.12.2020) a skupin co za ním stojí, bylo načasované (kdyby zvítězil Trump ve volbách, tak by tato informace nebyla zveřejněna)
 • Aby bylo lidstvo (celá civilizace, nejen Elity) přibráno do galaktické federace je nutné, aby lidská civilizace jako celek odpovídala číslu 1 a výše na Kardašovově stupnici - škále (intelektuální a technologický stav) jako celek, nyní jsme jako civilizace na 0,7 a utajené projekty řízené elitami je na 1,15 - 1,2. Důležitou roli tady hraje kvalita vědomí lidské bytosti.
 • Oni chtěli počkat na konec roku 2022 (Mikronova - solární záblesk, účinek spočívá ve skokové změně a přenese člověka na úroveň 1,4 - 1,5 na Kardašovově škále, která je neopakovatelná, nemáme nějakou známou analogii o kterou bychom se mohli opřít) za vlády Trumpa, mělo se to rozběhnout od počátku roku 2022. Trump ale nechtěl čekat na rok 2022 a chtěl to rozběhnout od ledna 2021. Proto se rozhodli zabrzdit Trumpa, došlo k řetězení událostí a vyústění toho, co se děje v USA. To se galaktické federaci jevilo jako menší zlo, které spočívá v geopolitickém rozpadu Spojených států (vnitřní rozpad, krach), který bude přínosem pro celý svět. Ono by k tomu stejně došlo v roce 2022 pod vlivem té mikronovy. Zbrzdily Trumpa (na 99,5% nebude zvolen prezidentem) a urychlili tento proces, protože je nevyhnutelný (společnost v USA je zásadně rozdělená) vnitřní rozpad USA (společenský a politický rozkol) a tím dojde i k pádu USD a to urychlí instalaci širokého spektra pozitivních procesů na geopolitické a planetární scéně s tím, že se začnou souběžně prakticky objektivizovat věcí (společně s postupujícím rozpadem), které měl Trump a skupina kolem něj, v plánu. Rozpad USA bude postupně probíhat do konce roku 2022 (prostřednictvím revoluce - pták Fénix) a Mikronova to jen završí. Ten rozpad USA sebou vezme i EU - začne se proces metamorfózy a uvolní se prostor pro instalaci jiných mechanizmů a principů, které budou intenzifikovat proměnu a vzestup lidské společnosti tak, abychom se dostali přes index 1 na Kardašovově škále.
 • Exopolitika: Galaktická federace (monumentálně starý projekt, vznikl když ještě neexistovali lidská civilizace na této planetě, funguje na bázi spolupráce a vzájemné podpory různorodých civilizací, zejména humanoidního charakteru), Galaktická superfederace a Aliance sfér
 • My jako lidstvo nejsme vyzrálí, abychom byli schopni lákadlům a okouzlením moci, když dostaneme tu příležitost, proto galaktická federace chce čekat na solární záblesk, který impulzem kvalitativně povýší a posune globální povědomí lidstva na novou úroveň, ve které už tento fenomén přestane existovat.

24.11.2020

 • Na Měsíci májí základny mimozemské civilizace, aby pozorovali dění na Zemi
 • USA na Měsící byla
 • Je propojený supervulkán Yellowstone a neomadridský zlom (zlom San Andreas)
 • Benátské impérium (jsou tam i Rothschildové, Čína, Rusko - ne vlády) x Deep state (nástroj Joe Biden). Benátské impérum už spolupracovalo s Čínou za Marca Pola, hrálo významnou roli i v křižáckých válkách. Už opiové války byli prací Deep state (33 rodin, jejich kořeny sahají do říše Římské, Egyptu atd.)
 • Kde stojí Vatikán a finanční centrum Švýcarsko??
 • Trump (je propojený s Izraelem) stojí mimo tyto dvě síly, klan rodiny Trumpa (včetně zetě Jareda Kushnera) je postavením podobný klanu Kennedyů
 • Je tady síla - Planetární aliance, která usiluje o sesazení Benátského impéria, Deep state a nasazení Nového světového pořádku (NWO)
 • Koronavir je produktem Benátského impéria a reaguje na sítě 5G, ovlivňují ho frekvence
 • Část vědy je rukojmím (nadace, občanské sdružení, neziskovky, univerzitní pracoviště politicky ovládané) a jsou koupeni Deep statem, aby předkládala data a informace, aby byla v souladu s ideologií Deep state a Benátské impérium

Rok 2022

Rok 2022 je klíčový, připravuje se hromadný příchod mimozemské civilizace Annunaki (do roku 2022 si musíme na planetě udělat pořádek, aby přestali fungovat negativní principy, na kterých je společnost postavená)

 • připravují se přistávací platformy (Thajsko, Indie, Sibiř, Čína, Antarktida) pro příchod
zobrazit více..
Loading...