Baba Vanga (Vangelia Gushterová)

Baba Vanga (Vangelia Gushterová)

Slavná bulharská věštkyně Vangelia Pandeva Gušterova (31.1.1911- 11.11.1996), známější pod jménem Baba Vanga. Když jí byly tři roky, matka zemřela a otec odešel bojovat na frontu během první světové války. Dodnes není jasné, jak tak malé dítě (téměř osamocené) zvládlo unést situaci, která ho postihla. Otec se vrátil až po čtyřech letech a znovu se oženil.  Rok 1923 se stal Babě Vanze osudným, protože se s rodinou přestěhovala do Novo Selu, vesnice v severozápadním Bulharsku, kde jí nešťastná souhra náhod způsobila doživotní postižení. Malá Vanga se vydala s bratrancem k fontáně pro vodu. Během cesty propukla děsivá bouře, která holčičku odnesla dva kilometry daleko do polí. Špína a prach se jí dostaly do očí a s šílenou bolestí nedokázala otevřít víčka, přišla o zrak a v roce 1939, po několikaměsíčním boji o život s těžkým zápalem plic, se u ní začnou projevovat nadpřirozené a léčitelské schopnosti (stanovovala diagnózy i léčila). Předpovídá budoucnost s 80 -90 % pravděpodobností a má vize.

Baba Vanga 2021, podle webu Yearly-Horoscope.org

Ailný drak (Čína?) pozře svět, mezi národy se rozpoutají velké nepokoje, zaoceánský národ (USA?) čeká zničení, přímořské oblasti budou zaplaveny, mnoho lidí zemře na kruté nemoci (covid?) a ti ostatní se mohou jen modlit, aby dopadli o něco lépe. 

 • Právě se nyní blíží věk, ve kterém bude vynalezen lék na zákeřnou nemoc.
 • Na začátku 21. století se lidstvo nadobro zbaví rakoviny. Přijde den, kdy bude rakovina svázána železnými řetězy," vyslovila se. Stejně tak by měl brzy pokročit vesmírný výzkum. Ten jednou prý pokročí natolik, že se lidstvu podaří objasnit původ života na Zemi.
 • V roce 2021 by totiž mělo dojít k dosud největší ekonomické krizi v novodobé historii. K té už lidstvo letos nakročilo kvůli pandemii koronaviru, která decimuje celý svět. Rozpočty všech zemí, měst, firem i živnostníků jsou seškrtávány. Spousta zaměstnanců je propouštěna, lidé živoří a v krajních situacích páchají sebevraždy.
 • Současný americký prezident Donald Trump nevyhraje letošní volby. Příznivce jeho soka Joea Bidena (78) však bulharská vědma nepotěší. Příští hlavě USA vyvěštila zdravotní problémy. Prodělá prý mozkovou příhodu, následkem které ztratí sluch. Biden si proto musí dávat pozor na zdraví. Ostatně bude po inauguraci nejstarším prezidentem USA.
 • Evropu obsadí migranti, mezi kterými se mohou ukrývat teroristé. Zůstaňme však nohama na zemi. Toto už Vanga prorokovala i pro minulé roky a migranti zatím starý kontinent neobsadili. Faktem však zůstává, že počet teroristických útoků neustále roste. Dle Evropských novin byly v roce 2014 dva, v roce 2015 jich bylo 17 a o dva roky později dokonce 33.
 • Nyní na vzestupu nová světová velmoc. "Lidstva se zmocní silný drak. Tři obři se spojí. Hodně lidí bude mít rudé (krvavé) peníze. Vidím čísla 100, 5 a hodně nul," předpověděla Vanga. Znalci se domnívají, že oním záhadným drakem - či spíše trojhlavou saní, může být spojení Číny, Ruska a Indie. 100 čínských juanů je červená bankovka. Stejně jako 5000 rublů.
 • V následujícím období by se měl znovuzrodit Sovětský svaz. Rusko je dodnes světovou velmocí a je podle mnohých pozorovatelů z Východu veřejným tajemstvím, že tahá za nitky i v nepokojích zmítaném Bělorusku. Tedy alespoň podle zvěstí.

https://promuze.blesk.cz/clanek/pro-muze-tajemno/663739/vedma-baba-vanga-predpovedela-vybuch-v-cernobylu-i-rozpad-sssr-co-nas-ceka-v-roce-2021.html

Baba Vanga 2020

 • Restart Slunce s roční periodou, bude oslabeno infračervené spektrum, které je nositelem tepelného záření (jas bude stejný, ale bude to studené světlo).
 • Bude nedostatek potravin a jídlo bude mít větší cenu, než zlato a stříbro (může být vydán konfiskační zákon, který byl už v USA jednou realizován), dnešní zbohatlíci budou škemrat, aby přežili.
 • Od ledna 2020 započne finanční krize v plném proudu, která bude větší než ve třicátých létech minulého století, celý západ se bude topit v této krizi, kterou si způsobil on sám.
 • Krizi přežije bez úhony Rusko (bude stát hlavně na duchovních hodnotách a růstu ekonomiky - to se stane základem pro rozvoj nového světa). Čína a Indie se spojí do unie.
 • V západní Evropě nastanou náboženské a etnické konflikty velkých rozměrů, pořádkové síly nebudou schopny nastolit pořádek a budou zdecimovány, bude to trvat několik roku, až přijdou do zdecimovaných zemí udělat pořádek Rusové pro zachování původních entit starého světa.
 • Tomu, kdo má určité vědomosti a ví v podstatě nic nehrozí, obyčejný člověk v tomto systému vždy bojoval o nějaké přežití, pokud zná fyziku a umí pracovat rukama, nemá problém.
 • V prvních 6ti měsících bude zahájena světová hospodářská krize, Rusko se s tím vyrovná.
 • Sluneční aktivita je příčinou přírodních katastrof, přijde řas, kdy bude svítit Slunce a nebude teplo, to říká i NASA.
 • Na Ukrajině se dají očekávat velmi závažné události, které budou v budoucnu hodně určovat dění.
 • Do konce roku 2020 předpovídá oteplovací vztah mezi Kyjevem a Moskvou.
 • Bude suché léto v Rusku, ale předpověděla úspěch v mezinárodních záležitostech, možná novou unii Ruska, Číny a Indie.
 • V Rusko se něco podobného objeví, nebo to bude nový ekonomický zázrak, nebo to bude něco duchovního, to se stane základem pro rozvoj celého světa (bude socialismus v nové podobě, do roku 2076 má být svět komunistický).

https://energieupramene.blogspot.com/ 

 • NIČIVÉ VLNY, do roka zasáhne vodní živel ještě ničivěji části Japonska, Číny, Aljašky a Pákistánu.
 • Vladimír Putin (*1952). Stane se prý obětí pokusu o atentát, který bude proveden členem jeho vlastního bezpečnostního týmu!
 • Donald Trump (*1946). Toho prý postihnou nepříjemné zdravotní potíže. Prezident sužovaný neznámou nemocí bude trpět tinnitem, těžkou nevolností a ztrátou sluchu. Mnozí si tuto záhadnou chorobu spojují s onemocněním, s nímž se ještě nedávno potýkali někteří američtí diplomaté a jejich blízcí při pobytu na Kubě.
 • V roce 2018 se největší velmocí stane Čína.
 • V roce 2030 vznikne první lidská kolonie pod hladinou oceánů a první kontakty s mimozemšťany.
 • V roce 2033 dojde k výraznému zvyšování hladin oceánů díky tání ledovců.
 • Do roku 2043 bude Evropa zcela muslimská a v roce 2066 se strhne válka mezi Evropou a USA. 

Její proroctví se proslavila po celém světě. Mezi ty nejznámější, které se naplnily, patří například vypuknutí druhé světové války a následky, které za sebou zanechala. Předpověděla také nukleární katastrofu v Černobylu, rozdělení Československa nebo určila na den přesné datum úmrtí ruského revolucionáře Josifa Vissarionoviče Stalina, tedy 5. března 1953. Z novějších věšteb pak stojí rozhodně za zmínku teroristický útok z 11. září 2001 na Světové obchodní centrum (WTC) v New Yorku. Baba Vanga zemřela 11. listopadu 1996 a krátce před svou smrtí zvěstovala, že přijde její nástupkyně - desetiletá francouzská dívka, která objeví svůj prorocký dar a uslyší o ní celý svět. Mezi poslední slovy Vangy na smrtelné posteli zazněla věta: Nesmíte se navzájem nenávidět, protože všichni jste mými dětmi.
Hranice mezi lží a pravdou může být někdy velmi tenká. Ale jedno je jisté - Baba Vanga a její proroctví už nikdy neupadnou v zapomnění. Ať už si o nich myslíme, co chceme.

https://zivotvcesku.cz/zena-jejiz-proroctvi-desi-svet-baba-vanga-prozila-zivot-plny-trapeni-a-osudovych-ran/

zobrazit více..
Loading...