Velký Reset - restart, Great Reset

p>Koronavirová pandemie je současní procesu, který se nazývá Velký restart, který je projektem pánů za oponou.

Kniha Klause Schwaba: Covid 19 VELKÝ RESET (K původnímu stavu se již nevrátíme, Covid je globální problém, proto je potřeba jej řešit globálními prostředky, lze očekávat zánikem národních států a jejich kompetence budou přesunuty na vyšší úroveň. Čeká nás sdílená ekonomika, přechod na DIGITÁLNÍ FORMU PENĚZ - odbourání hotovosti, zavedení nepodmíněného základního příjmu, cílem je zotročená společnost)

  • za duchovního otce velkého resetu lze považovat Klause Schwaba
  • podporuje průmysl 4.0
  • světové ekonomické fórum (od 1987, setkávají se každoročně v Davosu) v těchto procesech hraje zásadní roli
  • digitální měny (digitální euro) nahradí papírové peníze 
  • zrychlí krachy malých a středních firem

Velký Reset začal s předstihem už 5.12.2020 a zrychlí se po Brexitu a inauguraci prezidenta USA.

Nástroje, které jsou používány pro realizaci velkého resetu:

Pro realizaci Velkého resetu se využije koncept Digitálních virtuálních států, které jsou spojené se zánikem národních států a jejich kompetence budou přesunuty na vyšší úroveň.

Velký Reset (Zdeněk Chytra) není nic jiného, než ekonomická (korporátní socialismus, korporátní fašismus) a politická (jednotná a centralizovaná politika na vyšších místech, než je EU) přeměna globálního světa. Bankéři (defacto dnes ovládají min. západní svět) v tom hrají zásadní roli.

Odkazy:

https://cz24.news/nwo-velky-planovany-reset/

https://naseveru.org/2020/06/29/deep-state-priprava-velky-reset/<br>

18.12.2020 Velký restart by to tedy chtělo, to zcela nepochybně. Zlikvidovat největší světové bankovní skupiny. Nuceně rozbít největší světové korporace do mnoha menších firem. Zrušit nespravedlivé dluhy a vůbec neřešit, jaký to bude mít dopad na manažerské bonusy. Jednorázově zdanit nebo zabavit největší světové majetky. Zastavit volný pohyb kapitálu. Dát jednotlivým národním státům možnost, aby si samy řídily své ekonomické záležitosti, včetně práva odmítnout mezinárodní arbitráže a práva stanovovat kvóty a celní tarify.

Bylo by tím pár lidí zruinováno? Nepochybně ano. Byla by to škoda? Ani náhodou.

Konec konců, v některých historických společnostech probíhaly takové resety pravidelně. Čas od času byli propuštěni otroci, koupená půda byla vrácena původním majitelům a začínalo se zase od nuly. V evropských dějinách byl tento princip zcela opuštěn, což umožnilo neomezenou akumulaci kapitálu a hospodářský růst. Jenže dnes jsme v situaci, kdy další hospodářský růst už nevede ani ke zvyšování životní úrovně občanů, ani ke zlepšení žádné jiné oblasti jejích životů. Právě naopak. Čím více ekonomiky rostou, tím hůř se většině daří. To, že jsou dostupnější iPhony, to není dostatečná náhrada za nemožnost sehnat dostupné bydlení.

https://www.protiproud.cz/politika/5499-velky-reset-pohled-ze-slonovinove-veze-forum-nikoli-obcanske-jake-jsou-gender-aspekty-covidu-zazit-krachy-nevadi-chrlici-frazi-bez-schopnosti-premyslet-prijde-pad-nebo-nas-stihnou-vymenit.htm<br>

18.12.2020 Bulharský premiér Bojko Borisov očekává příchod bezprecedentní finanční a ekonomické krize. Evropské státy podle něj začnou bankrotovat nebo budou mít 15% deficity (The Capitals) 

zobrazit více..
Loading...