Budoucnost

p>Nové druhy živočichů nevznikají plynule, objevují se nové druhy a některé druhy zanikají), takový vývoj se týká i člověka, až přijde čas vzniku nového lidského druhu, tak se musí ti co budou genetickým pokračováním zásadně odlišovat od svých rodičů až dojde k oddělení- nyní jsme jsme v uprostřed cyklu přeskoku (indigové děti, několik generací je nositelem přechodu po dlouhém "období klidu"), musíme nasbírat energii a pak k němu může dojít, dříve ne (pokud se to nepovede, tak za 25 000 roků dojde k dalšímu okamžiku přeskoku), přechod je tu, pokud jsme citliví vidíme to při pohledu do kočárku (Tomáš Pfeiffer 8.6.2020)

Podstatou dějů a jevů, které vidíme na planetě je přemnožení jednoho z tvorů (člověka) cca trojnásobně, je jedno co děláte vzhledem k přírodnímu prostředí a planetě, protože děj přemnožení je nejsilnějším hráčem a všechno ostatní, to jen urychluje nebo zpomaluje tato slova se naplní během několika roků (zdroj: DUB Tomáš Pfeifer, Praha 26.4.2019), přemnožení lze řešit jedině za pomoci vědy (ne násilím ke kterému mají lidé sklony), kdy je důležité pochopit, kde se v současné fázi přírodních katastrof nalézáme (Biotronika to pochopila již před 50 roky, např. dobrovolná a vědomá snaha, aby dva lidé měli pouze jedno dítě), budoucí válka může mít na svědomí 2-3 miliardy. "Akcelerátory růstu potřeby" v podobě robotiky, umělé inteligence atd. pouze děj urychlují (akcelerují současný stav) odsunují řešení do nemožnosti, která bude bodem zlomu a projevem rovnováhy (dynamická rovnováha vztahů např. Jin a Jang).

Cílem vývoje člověka je jeho propojení se svým vnitřním hlasem (vědomím), stává se vědomým člověkem, který nevěnuje svou energii věcem a událostem, které odebírají energii (polarita: pravda - lež, černá a bílá atd.). S tím procesem je genetický vývoj a vznik HOMO Aquarius.

Vanga (byla slepá)

Wolf Messing (1899-1974) byl nejznámější okultista novodobých dějin. Narodil se 10. srpna 1899 nedaleko Varšavy v židovské rodině. Po vpádu Německa do Polska pro něj v zemi nebylo bezpečno, a když si dovolil předpovědět krutou porážku fašistů, konečnou kapitulaci a smrt Hitlera, musel utéct do Ruska. Jak využíval své nadpřirozené schopnosti poté, co se stal členem sovětské tajné služby? Jaké byly jeho skutečné záměry? A proč se lidé dodnes obávají o něm mluvit? Sledujte tento dokument.

Edgar Cayce, spící prorok 18.3.1877- 3.1.1945

více

Leden 2020 přesná konjunkce Saturnu a Pluta (Plutokracie v kontextu tranzitu 2020 - 2024) ve znamení kozoroha (Taťjana Micic)

  • 12. leden 2020 přesná konjunkce Saturnu a Pluta (Plutokracie v kontextu tranzitu 2020 - 2024) ve znamení kozoroha
  • leden 2020 je ještě silnější a ničivější aspekt než opozice v 11.9.2001 (jde o střet mocností??), energie se může měnit i před tím i potom.. 
  • může dojít k incidentu, který může být důvodem k ještě větší kontrole lidí, to by mohlo vést ke změnám na makro úrovni
  • změny ve světových strukturách a kdo bude dále vládnout, vytváří se základy pro budoucí existenci člověka, Saturn a Pluto znamenají konec něčeho 

Pokud se vyčerpá plutokracie (2023-2024, Pluto vstoupí do znamení vodnáře) následuje technokracie, DVS (ovládnutí masy pomocí technologie), přechodná fáze je velmi nebezpečná (spojuje obě formy vlády, neví se, která je potenciálně nebezpečnější)

  • velké množství uvědomělých jedinců (rozšířené vlastní vědomí) může mít vliv na další vývoj společnosti
  • s technokracií dojde pravděpodobně k polarizaci ve společnosti (např. jako na konci druhé světové války mezi západem a východem)
  • jedna část světa bude ovládaná moderními technologiemi a druhá část světa z bude těžit z výhod moderních technologií (lidé a humanoidi roboti)

Čeká nás vývojová transformace v období 2020 - 2024, kdy dojde ke změně či zániku současného systému a vzniku nového systému - vše bude provázané se změnou paradigmatu.

zobrazit více..
Loading...