Miroslav Zelenka

p>Miroslav Zelenka vystudoval práva, podnikal, absolvoval semináře Petra Chobota. Odvádí přisedlíky a usedlíky na dálku. Pořádá semináře a spoluorganizuje kolektivní meditace.

Teoversum = Universum

Miroslav Zelenka, názory, komentáře

28.12.2020

  • Během ledna a března 2021 dojde ke konfliktu, pak se to uvolní.
  • Nyní má přijít věk Býka nikoliv věk Vodnáře, uvádí to i astrolog Milan Špůrek
  • "Solární záblesk" jsou energie, které jsou z centra galaxie (Slunce je jen retranslátor). Corey Goode a Jaroslav Chvátal podle Miroslava Zelenky uvádí také rok 2022
  • Vymření dinosaurů byla způsobena kometou nebo meteoritem, byl to cílený zásah bytostí (podobně jak tvrdí Edgar Cayce), planeta by se měla ubírat jiným směrem.
  • Poprvé po letech se naplno otevírá jeviště zvané svět. Buďme v roce 2021 nejen diváci, ale i herci a tvůrci děje.

28.10.2020

  • Schumannova rezonance a ÚNAVA? Změny v Schumannově frekvenci  jsou v důsledku dopadajících energií z kosmu (Schumannovy frekvence jsou projevem energií  kosmu).

8.10.2020

  • Myslím si, že něco podobného jako záblesk se odehraje, nebude to nic, co by se projevovalo v hmotné sféře (nebude to elektromagnetický impulz, který by mohl civilizaci do značné míry zničit, ale to bude v počítačové mluvě vyjádřeno "reset v morfogenetickém poli lidstva", nebo informačním poli lidstva. Záblesk bude působit a lidské vědomí. Takový reset je potřeba, protože je tu mnoho škodlivých návyků. Záblesk se dostaví až v okamžiku, kdy lidstvo na to bude připraveno, potom bude morfogenetické pole vyčištěno od škodlivých návyků, mohlo by tím dojít k čištění karmy jednotlivých lidí a národů (lidé a národy si díky tomuto resetu dokáží vyčistit karmu sami). Kdy to bude nevím, údajně do roku 2022 -23 (už se tvrdilo, že se to stane v roce 2012).
zobrazit více..
Loading...