Myši

Myši


Myší migrace do našich příbytků propukne především na podzim a také na jaře. Proto se musíme proti těmto hlodavcům obrnit. Když doma zahlédnete jednu myš, můžete si být jisti, že jich u vás doma pobíhá víc. Myši jsou zvídavé a s překážkami si hravě poradí. Myši se prokoušou asi vším. Nezastaví se před elektrickými kabely, montážní pěnou, vylezou na nábytek a ničí zdi. 

Babské rady proti myším

Naše babičky vyřešily problémy s výskytem myší i bez jedu. Myši například nesnáší vůni máty a stejně tak jim nevoní ani volně položená levandule, heřmánek nebo větvičky ořešáku. Heřmánkový čaj smíchejte s prolisovaným česnekem, namočte v něm látky, usušte a rozložte na různá místa. Doporučuje se také dát trochu oleje a vody a rozmixovat ve směsi chilli papričky. Nechte je vylouhovat a postřik pak aplikujte na kritická místa výskytu myší. Z uvařených brambor umíchejte kaši, přidejte střepy, položte na ji na podnos a nastražte. Myši odpuzují i chuchvalce lidských vlasů. Rozložte je na místa, kde se myši nejčastěji vyskytují a kudy chodí.

  • Do nastražené pasti na myši, kam je vhodná čokoláda, špek nebo vlašské ořechy.  

https://www.mix24.cz/nesahejte-hned-po-jedu-nebo-pasti-mysi-v-domacnosti-se-muzete-zbavit-duvtipnejsim-zpusobem-odstehuje-se-okamzite/

zobrazit více..
Loading...