Nové přerozdělení světa po roce 2020

Nové přerozdělení světa po roce 2020

Probíhá boj o nového světového lídra a čeká nás nové přerozdělení světa. Již nyní probíhá hybridní válka (obchodní, kybernetická, biologická, technologická, (dez)informační, měnová atd.).

V roce 1945 připravili Roosevelt a Churchill poválečné období vyjednáváním s Josephem Stalinem v Jaltě o příslušných zónách vlivu; tentýž rok bylo Německo rozděleno do čtyř okupačních zón (sovětské, americké, britské a francouzské).

Nové přerozdělení je důsledkem změn, které probíhají ve společnosti od roku 2000.

  • Co může být příčinami nového přerozdělení světa?
  • Nová studená válka 2.0?
  • USA exponenciálně rostou dluhy a soustavně klesá podíl jejich na celosvětovém HDP, který naopak u Číny roste. Jen v období prezidenta Baracka Obamy (2009 - 2017) došlo ze zvýšení dluhu z cca 10 bilionů USD na 20 bilionů USD, tedy o % 100%!!! (kolik to bude za vlády Donalda Trumpa? 27, 8 bilionů USD k 20.1.2021), Na rozdíl od Číny (její podíl neustále roste i díky počtu obyvatel) však soustavně klesá podíl USA na celosvětovém HDP!!!

Jak bude svět přerozdělen do sfér vlivu v 21. století?

Koronavirová epidemie urychlila vývojový proces kapitalismu 21. století, zrychluje se aplikace digitálních technologií, robotizace, UI a díky globální multi sektorové krizi dochází ke změně řídících struktur na globální úrovní (boj o globálního lídra).

Klíčové období pro nové přerozdělení je po roce 2022, kdy se globálně rozbíhá satelitní internet a startují závody o kolonizaci Měsíce a Vesmíru. Kdo ovládá Měsíc ovládá planetu - Lyndon B Johnson, prezident USA 1963-69. (rozvoj moderních technologií a robotizace i díky epidemii koronaviru proces urychlí). Otázkou je, z to budou národní státy nebo soukromé společnosti v podobě DVS (s modelem Technokracie - kontrolovaná společnost). Kdo vyhraje závod s časem?

Bude další Jalta II (2020)?

  • Skončila platnost Versailleské mírové smlouvy (podepsaná 28. června 1919), byla posléze 10. ledna 1920 ratifikována nově vzniklou Společností národů, jejímž členem Německo tehdy nebylo.
  • Dojde přerozdělení sfér vlivu, Jalta 2.0 (uprostřed Evropy bude klín, pod kontrolou Američanů - tzv. Trojmoří, mezi tím území pod kontrolou Berlína a Moskvy) 7.5.2021 Pan VK.
  • Bude realizování nové přerozdělení světa prostřednictvím klíčových mocností (Rusko, Čína, USA)? Nebo do tohoto procesu vstoupí nadnárodní technologické firmy?

Jalta III - kolonizace vesmíru (2022-2024)

  • Díky satelitnímu internetu, kontrolované společnosti se sociálním bonusem (naplnění projektu Velký reset) a kolonizaci dojde k řízenému nebo neřízenému přerozdělení světa.

19.7.2020 Kometa NeoWISE (Jiří Kubík) , souvisela s rozjetím celosvětové pandemie, která byla spouštěčem ekonomické krize a hlubších mocenských změn ve světě (hlavním problémem je ekonomika, nikoliv epidemie).

zobrazit více..
Loading...