Nové přerozdělení světa po roce 2020

p>Probíhá boj o nového světového lídra a čeká nás nové přerozdělení světa. Již nyní probíhá hybridní válka (obchodní, kybernetická, technologická, (dez)informační, měnová atd.).

V roce 1945 připravili Roosevelt a Churchill poválečné období vyjednáváním s Josephem Stalinem v Jaltě o příslušných zónách vlivu; tentýž rok bylo Německo rozděleno do čtyř okupačních zón (sovětské, americké, britské a francouzské).

Nové přerozdělení je důsledkem změn, které probíhají ve společnosti od roku 2000.

Jak bude svět přerozdělen do sfér vlivu v 21. století?

Koronavirová epidemie urychlila vývojový proces kapitalismu 21. století, zrychluje se aplikace digitálních technologií, robotizace, UI a díky nastupující globální multi sektorová krize dochází ke změně řídících struktur na globální úrovní (boj o globálního lídra)-

  • USA, Evropa, Čína a Irán?
  • Humánní technokracie nebo Totalitní technokracie se sociálním bonusem, DVS?

Klíčové období pro nové přerozdělení je po roce 2022, kdy startují závody o kolonizaci Měsíce a Vesmíru. Kdo ovládá Měsíc ovládá planetu - Lyndon B Johnson, prezident USA 1963-69. (rozvoj moderních technologií a robotizace i díky epidemii koronaviru proces urychlí). Otázkou je, z to budou národní státy nebo soukromé společnosti v podobě DVS (s modelem Technokracie - kontrolovaná společnost). Kdo vyhraje závod s časem?

Bude další Jalta II (2020)?

  • skončila platnost Versailleské mírové smlouvy (podepsaná 28. června 1919), byla posléze 10. ledna 1920 ratifikována nově vzniklou Společností národů, jejímž členem Německo tehdy nebylo.
  • bude realizování nové přerozdělení světa prostřednictvím klíčových mocností (Rusko, Čína, USA)? Nebo do tohoto procesu vstoupí nadnárodní technologické firmy?

Jalta III - kolonizace vesmíru (2022-2024)

19.7.2020 Kometa NeoWISE (Jiří Kubík) , souvisela s rozjetím celosvětové pandemie, která byla spouštěčem ekonomické krize a hlubších mocenských změn ve světě (hlavním problémem je ekonomika, nikoliv epidemie)  

zobrazit více..
Loading...