Mimozemšťané

Mimozemšťané

Vznik a vývoj člověka

 • Křížení (žili ve stejnou dobu) denisovanů, neandrtálců a homo sapiens odporuje Darwinově teorie, podle některých teorií to byli právě "bohové, kteří stvořili člověka (prostřednictvím různých pokusů a vylepšování), který jim měl sloužit.
 • Proces tvoření: magie pohybu (gestem pracuji v časoprostoru), magie slov (zvuků, čarujeme s kódem nebo vzorcem), magie myšlenek a snů (napojení do zdroje, "síla myšlenky tvoří - ovlivňuje hmotu", pracujeme v kontaktu se zdrojem), jsme mágové svých životů.
 • Historii člověka a jeho vývoje ve svých transech popisoval i Edgar Cayce.

27.12.2020 Příběh Stvoření: Největší Tajemství v Historii Lidstva

Před 445 000 přišli na Zemi bohové "Stvořitelé"(Anunnaki, ti, kteří přišli z nebe na zem), v té době byli jedinými obyvateli planety nedomestikované zvířata a předchůdci dnešních lidí.. Anunnaki obývali vzdálenou planetu Nimiru (Nibiru, Planeta X), která do našeho solárního systému vstupuje jednou za 3 600 roků.

 • Eridug (Perský záliv)
 • Přivezli si sebou podřadnou rasu Igigi, která těžila zlato pro Anunnaki. Igigi povstali proti Anunnaki a byli téměř vyhubeni.
 • Nibirský vládce Anu přikázal synovi Enkimu, aby vytvořil novou rasu otroků, který by byla schopná vykonávat náročnou práci a byla podřízená Anunnaki (byl to hybrid mezi jeskynním člověkem Homo Erectus a Anunnaki, výsledkem byl Homo sapiens). Anunnaki v porovnání s homo sapiens byli obři.
 • Byl stvořen první člověk Adam (v hebřejštině Adam znamená člověk) a jeho potomci (byli původně sterilní a následně se mohli reprodukovat, následně došlo k přelidnění), ti pracovali v dolech v Mezopotámii a byli vzděláváni v sociálních zručnostech, akademických záležitostech a technologiích.  
 • Proces vyhoštění (v důsledku přelidnění) z ráje je popsán ve vyhnání z ráje.
 • Nefilim, starověcí obři (výsledek křížení Anunnali s Homo sapiens)
 • Enlil vůdce Anunnaki.
 • Potopa světa (byli pozorovány černé skvrny na Slunci, zesláblo magnetické pole Země, zvýšila se teplota a ledovce se začali rozpouštět) vznikla díky přiblížení Nibiru (zářivá hvězda na nebesích). Potopené město na dně Perského zálivu. Vybudovali loď - Noe (Zisusudra).
 • Anunnaki budovali svoje stavby podle pozice hvězd (země odrážela nebeskou noční oblohu). 
 • Anunnaki Zemi nakonec opustili a jejich vliv zasáhl každý kousek Země. Obdarovali Sumerskou civilizaci, která byla na svou dobu nevysvětlitelně vyspělá a zjevila se náhle. 
 • Anunnaki geneticky manipulovali s královskými pokrevními liniemi (omezení křížení šlechty s dalšími společenskými třídami, podobně to bylo v Egyptě a Indii - kastovní systém).
 • Anunnaki se mohou opět vrátit na Zem při přiblížení Nibiru a obnoví svoji vládu nad otrockou rasou, kterou stvořili. 

4.2.2021 Profesor Harvardské univerzity Avi Loeb má za sebou význačnou kariéru v astronomii, astrofyzice a kosmologii. Je autorem stovek akademických prací o tématech, jako jsou černé díry a vznik vesmíru. Na různých projektech spolupracoval s legendárním Stephenem Hawkingem a téměř deset let řídil na Harvardu astronomické oddělení.

V roce 2017 astronomové (Loeb mezi nimi nebyl) zahlédli podivný objekt neobvyklého tvaru, odlétající směrem od Země se zvětšující se rychlostí. Ještě pozoruhodnější bylo přesvědčení astronomů, že objekt pochází zpoza naší sluneční soustavy. Tento vůbec první objevený mezihvězdný objekt dostal přezdívku Oumuamua, havajské slovo, které se překládá jako "zvěd". Vědci z celého světa začali pracovat na analýze dostupných dat. Přestože Oumuamua byla objevena až poté, co vstoupila do naší sluneční soustavy, prolétla kolem Slunce a Země a začala naši sluneční soustavu opouštět, jen málo teleskopů dokázalo získat cokoli, co by se byť jen blížilo detailnímu snímku objektu.

https://www.flowee.cz/planeta/8464-harvardsky-profesor-si-je-cim-dal-jistejsi-objekt-oumuamua-k-nam-vyslali-mimozemstane? 

28.10.2020 Mimozemšťané nás mohou sledovat ze zhruba tisícovky hvězd, naznačuje to nový výzkum

https://veda.instory.cz/1416-mimozemstane-nas-mohou-sledovat-ze-zhruba-tisicovky-hvezd-naznacuje-to-novy-vyzkum.html

zobrazit více..
Loading...