Kateřina Motyčková (Karaimi, Ameera)

Kateřina Dominika Motyčková (Karaimi, Ameera)

Žena nadčasové hloubky pracující se zemskou energii, moderní šamanka přenášející spiritualitu původních učení do současného života. https://karaimi.cz, https://ameera.cz/

 • Pracuje s indiány KOGI, šamany atd.
 • Haluzice, manželé Karaimi a Viktor Motyčkovy zde vybudovali svůj duchovní DOMOV pro sebe, své přátele, a jako přirozený svobodný prostor pro Boží řád (s pomocí pana Koláčka).
 • Moje poslání a veliký dar je práce s lidmi, jsem typ učitele, který si nenechává nic jen pro sebe (vše co mám, to dávám lide, mám z toho radost a mám to vše na sobě vyzkoušené, jsou to jednoduché metody) - spirituální transmise.
 • Projekt: Ameera akademy (transformační manuál nové země), platforma na kurzy, které jsou určeny k průstupu do další dimenze Nové Země (jak projít tímto mostem zdárně a plné síle do nové dimenze) pro muže i ženy.
 • Riskuji celý život, odvážným štěstí přeje. Spoustu toho nevím a učím se každý den.
 • Kozoroh (9. ledna 1971), je prvorozená a má 2 sestry a dvě dcery, od dětství jsem byla jiná, byla jsem samotářka a vyhledávala jsem starší lidi (ráda jsem poslouchala babičku), dělala jsem gymnastiku na škole. Špatně jsem se učila mám vytěsněné celé gymnázium a základní školu, bavili mě spolužáci kolem, ale nebavilo mě se učit. Začala jsem normálně žít, kdy jsem cítila sebe naplno, až v 17 letech (duší jsem umělec), kdy jsem začala malovat (měla jsem soukromého učitele) a dokonce jsem prodávala své obrazy v galerii. V 18 letech jsem vyjela do zahraničí (1990, Švédsko), chtěla jsem se odpoutat od domova a cítit kdo jsem, žila jsem bohémský umělecký život (byla jsem vymetač hospod a párty). V 19 jsem zažila poprvé spirituální zážitek a začala jsem vidět orgány, atd. Známý léčitel ji naučil pracovat s touto energií, byla jsem úspěšnou léčitelkou. Chtěla jsem mít rodinu a léčitel mě řekl, že to nejde skloubit pro ženu (potom po 3 letech jsem ze dne na den zavřela tyto schopnosti). Byla jsem také ředitelkou ve velké nadnárodní společnosti. 
 • Zažila jsem také klinickou smrt, po které také nastal další velký zlom (bylo to nové fyzické znovuzrození) a nastoupila jsem cestu na které jsem do teď, ale nebylo to ze dne na den. 

10.7.2021 Naše cesta sebepoznání, KARAIMI & LUCIE ARILAS BOLFOVÁ

14.3.2021 Aby nám bylo líp

 • Jsme vyvolenou zemí, jsou tady speciální inkarnace lidí, země VIP velikosti duší. Tato síla se teprve ukáže, já to cítím. Budeme mít šanci stát se velikým vzorem pro celý svět. Protože tato země je malá, je srdcem Evropy (my všichni máte to srdce na správném místě) a v takové koncentraci (tak silné srdce, jako máme my) to člověk nenajde jinde ve světě.
 • Pořád ale jedeme v malosti a velkém strachu a tomto jsme snadno ovlivnitelní. Každý kdo se ponoří do svého srdce, tak srdce začne udávat rytmus očisty. Důležité je si v tom zastavení (čas na ztišení) určit prioritu, co je důležité. Není to jenom hybernace, která je nakázaná, ale čas, který jsme možná ještě nevyužili. V nitru je nevětší léčitel, tam je síla světla, imunity a ducha. Když se s touto silou propojíme, tak se stáváme velmi nenapadnutelní (lidé jsou navibrovaní) ze strany všech virů a bakterií. Je dokázané, že emoce penetrují celou naši auru (ochranný energetický štít) a díky tomu se můžeme nakazit.
 • Vše je z nějaké sféry božství a je řízeno (koronavirus) a má nás to něčemu učit. Je důležité to otočit a vidět v tom šanci. V noci probíhají očisty a napravení, pochopení toho, co jsme neudělali dobře atd. To vše probíhá, pokud k tomu dáme souhlas.
 • Vše co jsme tak dlouho tvořili se rozbourává, už to nevymyslíme, nemáme se čeho chytit a cestu musíme hledat ve svém nitru.
 • Cílem je veliká sebeláska a je jedno v jaké jsem situaci. Mohu být ve velkých těžkostech a zastavení mě nic nestojí (mohu se zamyslet co je teď to co by mě udělalo úplně nejlíp) a to mohu udělat pouze já. Pokud to neudělám, tak mě ani nemůže přijít žádná pomoc, protože to pole odnikud nepřitáhne žádnou pomoc. A díky zklidnění v nás nastává změna (neovládá nás vnější svět a naslouchám sobě) a naše okolí to vnímá. V této době je důležité si dovolit úplné zastavení, prožít si to a mohli tak načerpat sílu sami ze sebe. Důležité je spojit se s duchem, duchovní sférou sama sebe. Od doby, kdy jsme to přestali uznávat, celý svět se začal bořit a my s ním.
 • Příroda je pro nás božská projekce, absolutní harmonie, je to krása, která nás spojuje, v lese můžeme udělat hluboký nádech a výdech, spojit se s tou krásou kolem nás. Příroda je lékem, všechny zvuky a barvy, které v ní vnímáme. Příroda je výborná pro uzemnění (zklidním se a dýchám s přírodou)
 • Ticho je nástrojem dnešní doby, je opozicí chaosu ve kterém jsme. Když se zamyslím, tak je mě zle, protože ta mysl je napojená na kolektivní pole, které je úplně zavirované a nechci to živit svou energií, takže dělám  na tom, abych přemýšlela o dobrých věcech, neposlouchala žádné stěžování a strachy. Vědomě se od toho odpojuji, odpojuji se od egregoru strachu a naopak spojovat se krásou a láskou. Sebe láska je probuzení, jakmile začneme milovat sami sebe, začneme se probouzet. 
 • Hned po probuzení se spojuji se svým srdcem, moje duše (identita boha ve mě) je v mém srdci a já ji probouzím svojí přítomností, teď a tady.  
 • My nemáme nyní stavět domovy venku (vylepšovat je a čistit), ale není to to hlavní, domov je uvnitř nás v srdci (tam máme pocit domova a potom ho můžeme sdílet s ostatními). Pokud jsme doma v sobě (tedy zevnitř ven), potom vytváříme krásné zahrady, dům i vztahy. 
 • Duch je ten tok, ta božská dálnice a já se spojuji s ní přes veliké odevzdání, pokoru a o nic se nesnažím. Naslouchám sama sobě a potom můžeme naslouchat i druhým. Díky odevzdání, pokoře a trpělivosti potom dostáváme myšlenky, napojujeme se na naše vnitřní vedení. Nyní jsme v přípravě, stále je tu chaotické tornádo uvnitř kterého je klid.
 • Jarní rovnodennost je zážeh světla a zastředěním pro nás v nás. Do 20. března bude ještě veliká rychlost, kterou je potřeba využít pro to, co má odejít z mého vědomí a života (úklid, není prostor pro tvorbu) 
 • Spoustu lidí změní zaměstnání a spousta jich o práci přijde, spousta lidí začne dělat úplně jiné typy zaměstnání nové doby, pro novou strukturu světa.  
 • Vztek je úžasný, děti ventilují skrze vztek. Vztek (přetlak energie uvnitř mě) je očistná a léčivá emoce, nesmí se potlačit a je potřeba to dělat tak, abych neubližovala druhým (musím za to převzít odpovědnost a tu emoci mohu ze sebe dostat např. během až do únavy, nebo mohu posekat dřevo atd.). Když mě něco vadí tak to jdu změnit a nemohu čekat, až se to někde vypaří, ale z toho jsou lidé nemocní (z potlačení emocí, protože nežijí svoji svobodu, sebevyjádření). 
 • My vnitřní svobodu máme vyprojektovanou jako vnější svobodu, svobodný člověk bere zodpovědnost sám za sebe (není závislý a osvobodil se od svých strachů, bloků). Svoboda je uvnitř nás (nedá se koupit) a nemá s tím vnějším světem nic společného. Svoboda a odpovědnost k sobě patří. 
 • Strach z materiálního nedostatku? Prapodstata Země je hojnost, my máme úplně jinou představu, co je to hojnost, co je to žít v hojnosti. Hojnost musí být vytvořena uvnitř nás. Strach je opozice toho, jak vytvořit hojnost a přitáhnout ji do svého života. Každý z nás má talent na něco, víme co nás baví. Hojnost nepřichází, když dělám něco pro něco, já mám dělat to, co mě baví a těší (dát si tu práci to objevit). Když to máme, není možné, abychom neměli hojnost. Jsme jedinečná bytost a nesmíme se snižovat tím strachem z toho nedostatku, ponižuje tak celý svůj tvořivý potenciál (strach je zabiják naší vize). Pokud jsme v této lince (když dělám to, co mě baví), tak je o nás vždy postarané. Důležitá je píle a také i když jsme v něčem dobří, tak je potřeba někdy udělat změnu a hledat nové (tím se rozvíjíme ale důležité je, aby nás to bavilo a naplňovalo).
 • My všichni v rodech máme chudáky a chudáčky na které si hrajeme (byli ve válkách atd.) i když tomu dávno odzvonilo, to musíme vyčistit. My jsme výjimeční (prošli jsme si bývalý režim, to bohatství jako v jiných západních národech tu nebylo), aby jsme přišli na to, že to bohatství je úplně někde jinde a máme k tomu dobře našlápnuto, protože nic nemáme. Musíme vyrušit program nedostatku, nuzoty a malosti, to je uvnitř nás a nezáleží to na majetku, který máme. Hojnost je nekonečná pro všechny lidi na celém světě.
 • Všichni se rodíme velikou bytostí (velikost nikdy nevytváří malost), ale to co naše národy prožili putuje v naší DNA (to jsou doslova programy v naší DNA), které se odkódují (spouští) podle prostředí ve kterém vyrůstáme a žijeme, tím co slyšíme a učí nás. Potom jak zrajeme je důležité, abychom si to uvědomili, že to není naše podstata a můžeme to vědomě opustit a změnit. Pokud to udělá jeden, pomůže rodině, celému rodu, protože se rozmotá kolečko karmy (protože jsme všichni jedno a je jsme vzájemně propojení, ale díky programů to nechápeme, máme nízké vibrace). A když to pomůže rodu pomůže to i národu. Pokud nepřiznáme, že je potřeba pracovat se spirituálním rozměrem sebe sama, tak se přes malost, závist a rozpory nemůžeme posunout. Důležité je opustit minulost, staré vzorce a programy (prožít a vystoupit ze zacyklení), nedávat tomu energii a zastředit se, potom to může odejít. 
 • Pokud na mě někdo něco projektuje (jaká jsem špatná atd.), tak je důležité sledovat svou reakci (když proti mě někdo vyjede). Tak začnu dýchat a začínám se být neutrální v tom, co poslouchám a nechávám to skrze sebe procházet jako průtokáč a nedávám tomu pozornost (jsem přítomna, ale já neživím ten program, který tam v sobě mám a neoživuji ho). Tím svým postojem, také pomáhám tomu druhému, aby tím prošel, aniž bych já přiživila tento program. Stavím se do neutrality a pokud se mě to někde hluboce dotýká ve mě (to co mě ten člověk říká - útok, boj o energii), tak je to moje a už s tím pracuji, protože to v sobě nemám zpracované. Nevracím to zpět (protiútok) a to je ta zodpovědnost k té svobodě. 
 • Jarní rovnodennost (bude 20.3. ráno) je přerod do nového. Jsme tvůrci budoucnosti. 19. 3. 2021 ve 20:00 bude online meditace, ke které se můžete připojit https://ameera.cz/jarni-rovnodennost-online-2021/
 • Kolektivní meditace se mají dělat protože to je jako bychom zaměřovali laserový paprsek, když všichni myslíme na jednu věc a ta věc se děje a nabírá obrovskou kolektivní sílu tvorby. Potom se dějí veliké zázraky, my potřebujeme aby se to už začalo spouštět. Je to jako by blesk střelil do toho tornáda, které se začne rovnat jako krajina. Je čas, abychom v sobě sebrali naději a věděli, že o koho tady jde jsme MY. My jsme hlavní účastníci této hry a tím jako účastníci máme velký vliv na to, jak to bude, dopadne a jak se budeme cítit. 
 • Všem doporučuji aby 20. března vyšli do přírody k nějakému vodnímu toku a vzít si krystal (v den jarní rovnodennosti se otevírá pozemská voda  - na povrchu země, zima je ta vnitřní voda, ponor, stabilní tuhá voda), aby nás tato voda očistila od zbytků toho, co ta vnitřní voda nepohltila (otevírali se studánky a prameny). Do krystalu (důležité je, aby se ten krystal předtím nabyl na slunci a spojil ho se Sluncem, jarní rovnodennost je příchod Slunce) tak vložím veliké přání (mám to od Kogi), aby bylo všeho dostatek, byla veliká hojnost plodů, aby vše rodilo, aby byla přesná harmonie a dostatek vody. V ten den se spojuje vize roku s realitou, hmotou.
 • Všechno jednou skončí, to je také zákon, aby mohlo začít to nové.
 • Důležité je přestat se bát, vymýtit strach ze své hlavy, těla, nedávat mu vůbec žádnou energii a pozornost, začít přemýšlet o tom, co mě v životě nejvíc baví a přichází to v pokoře a trpělivosti kdykoliv se zklidním. 

18.12.2020

 • Rok 2020 byl pro mě zlomový a mám pocit, že si nic nepamatuji, na začátku roku jsem byla 2 měsíce v Indii.
 • Je neúnosná situace Země, té vyčerpanosti, díky koronaviru se spousta lidí věnovala sázení a zahradničení a díky tomu došlo k produchovnění, jsme na začátku té cesty.
 • Země vibruje a prostupuje do nové dimenze, to je doba, kdy umírá něco starého na Zemi, za malý čas budeme vnímat úplně jinak, budeme mít rozšířenější vědomí (tělo vibruje ve vyšších obrátkách a jsme daleko citlivější a otevřenější, nelpíme na identitě 3D matrixu). Ukončuje se karmický cyklus, který tvořil výukovou školu (nižší frekvenci vibrací ve které jsme byli uvězněni).
 • Průstup do duše je přes velikou lásku k sobě samému, my do té duše musíme v podstatě umřít, musí umřít ta naše stará identita přes hlubokou lásku k sobě samému, musí zemřít do naší duše a ona se rozlije do celé naší bytosti (fyzické i energetické) a my začneme vidět, hovořit a slyšet jako naše duše
 • Být skutečně svobodný je ta nejvyšší odpovědnost.
 • Dvě frekvence, které jsou jiné (nesourodé) nejdou spojit (žijeme s někým, s kým nerezonujeme a to se děje v partnerských vztazích a proto se lidé rozcházejí), tam neexistuje náprava, tam existuje jedině pochopení oddělenosti, odlišnosti a rozloučení (to nejde spojit, dvě frekvence, které jsou jiné). jediné propojení je v nejhlubší lásce, pochopení a opuštění, žehnání na cestu.
 • Partnerské vztahy v životě si volíme (na rozdíl od pokrevních a tady se musíme snažit vyjít) a ty nám zrcadlí, nebo je partner učitelem ve všem (aby jsme obnažili bloky, závislosti, nerovnováhy a prožili je), aby jsme se stali celistvější bytostí.
 • Dvojplameny (karmické nebo učící se vztahy) nyní končí, to se čistí, přitahují se stejní ke stejným.
 • 21.12.2020 je největší top celého roku, největší hlubina, které se můžeme dotknout a největší energie ze které můžeme vstoupit do dalšího roku. Dokončí se karma lidí, kteří skutečně pracují. V momentě, jak se dokončí naše karma, tak 21.12.2020 bude velký energetický kvantový skok na planetě Zemi, otevře se energie, která umožňuje velmi rychle čistit karmické cykly v lidech, kteří jsou připraveni a mají připravené energetické pole světla (dokážou přijmout silnou energii světla, aby se dostali do linie se vzestupem). Je to proces na mnoho dalších roků, spousta lidí není nachystáno. Ještě následující dva roky bude velmi silná kolektivní očista a rekalibrace DNA. Do 4 roků bychom měli budovat nové principy a systému (ten současný systém bude přeměněn).
 • Každou noc zažívám stavy bytí, stavy osvícení (zažívám stavy vymazání identity, protože se mě brzy změní i moje jméno, které mám, jméno duše, které mám), jsou to stavy, které budeme zažívat v nové realitě nové země, která prostupuje přes tuto dimenzi do dalších dimenzí.
 • Budeme žít v paralelních realitách, ty reality se nedají sloučit (Země bude pořád duální). Planeta, když vznikala, byla černá nasávala a pohlcovala do sebe celou galaxii, aby načítala (jako černá díra) vše (obsahuje v sobě DNA celé galaxie), až jsem vstoupí lidská rasa.
 • Na Zemi ještě bude selekce, země dává všem šanci, zda změní svůj přístup k sobě a tedy k Zemi, budou vznikat mikrokomunity, které se budou propojovat do větších celků

7.12.2020 Karaimi Ameera

 • V hmotě budou ještě 2 - 3 roky velmi husté.
 • V Nové Zemi se bude tvořit myšlenkou (už nyní můžeme dávat pozornost v meditacích tvorbě nové země).
 • Je potřeba kritické množství lidí, kteří vytvoří kvantovou vlnu proto, aby se zažehlo ven vědomí odstartování ostatních lidí, kteří se toho ještě ani nedotkly. Je důležité, abychom nyní nepodporovali žádnou negativitu (myšlenky, pole strachu, které se nyní zesiluje), která vytváří těžkost.
 • Čistit, vzestupovat, radovat se, dělat si dobře, tancovat a zpívat, zvyšovat svoje vibrace 
 • Procházím transformačním procesem probuzení a ještě to nemám dokončené (dostala jsem nové vhledy).
 • Od 12.12.2020 spouštím nový způsob práce (projekt: Ameera akademy, transformační manuál nové Země), potřebuji dát lidem vše co vím. Každý měsíc bude nové téma (formou on-line kurzů), bude to ucelený balík (meditace, informace, domácí úkoly)  - toto je můj životní počin (každé sekce bude mít i přizvaného učitele ze zahraničí), platforma na kurzy, které jsou určeny k průstupu do další dimenze nové Země (jak projít tímto mostem zdárně a plné síle do nové dimenze) pro muže i ženy. Každý měsíc budeme dávat aktuální sdělení k tomu co se děje a budu k tomu dávat aktuální meditaci na současnou frekvenci. Budu vysvětlovat co jsou to prastaré cykly země (hlavní jsou 4 - 2x rovnodennost a slunovrat - nádechy a výdechy) a máte 3 měsíce, abychom rebalancovali svoje tělo a frekvenci, kterou nám země předá. Bude tam i permakultura, jak posvátně sadit stromy - jak novou zemi prakticky tvořit (kombinace spirituální a praktické části života).
 • Jsme tady těsně před velkým krachem, proto je potřeba tady zůstat, protože tato země (Čechy i Slovensko) je opravdu vyvolená, duše, které jsou tady inkarnované, jsou speciální bytosti, proto je potřeba tady být a pracovat (já jezdím každou zimu do zahraničí), nyní je tu doba na kterou jsem čekala, jinde to člověk neudělá, tady je velmi speciální kotlina. Za chvíli o nás bude vědět celý svět, co se tady děje, my máme tak našlápnuto a ty systémy tady můžeme spustit na úrovni srdce (naše srdce je největší kvalita našich lidí, my jsme země, kde je veliké srdce).
 • Chybí mě sociální kontakt, semináře, všechny vidět a obejmout, sdílet - je to tak, jak to má být a správně, nyní je čas velikého ponoru a vnitřní smrti (staré v nás musí zemřít).
 • Slunovrat 21.12.2020 bude on-line pro všechny (největší svátek roku), doba znovuzrození a návrat slunce, nyní je doba smrti a velkého umírání, doba spálení mostů za minulostí - do se kumuluje každou zimu v období slunovratu (nejhlubší propad naší duše do této reality, božství se dotýká nejhlubší temnoty v nás a chtělo osvítit každou částečku, kterou ještě nedokážeme vidět, zviditelnit ji a propustit ji). Bude to dočišťování rodové linie, načtení vize na další rok.
zobrazit více..
Loading...