Anthea, Margot Vaneková

Anthea Réa, Margot Gabrielle (Rheónna, Rheanna)

Jako divná už se narodila, ale několik roků jí trvalo, než to zjistila (na nějaký čas si to zavřela, protože ta vysoká citlivost a senzitivita, načítání myšlenek lidí a jejich emoce komplikuje život, bylo jí v tom těžko). Byla v rebelském tónu (metalačka, alkohol, cigarety). V 18 ji přišla boží facka, kdy měla epileptický záchvat a to byl zážitek, který ji probral (ze dne na den přestala kouřit, pít alkohol, atd.) a z úrovně duše pochopila, že tak již nemůže pokračovat a duše ji začala vést a postupně si rozpomínala co už duše znala. Potom po několika letech se opět spustil ten informační kanál.

 • Má syna (2017, který je také načítač jako Anthea, ale na rozdíl od ní je velmi zemský typ - je éterický i zemský, (je Arkturiánský světelný rytíř, velký bojovník a strážce), to byl také spouštěč (plány duší matky a dítěte) jejich schopností a zájmu o její služby (malování obrazů, výklady).
 • Dar dítěte je vždy navýšení vibrace v poli matky.
 • Je HSP - hypersenzitivec (vnímám a cítím víc věcí než běžný člověk, načítám informace z prostoru a lidí - proto mohu číst z ákašických záznamů), až po narození syna jsem zjistila jak jsem bezhraniční a jak jsem si nedokázala nastavit hranice - prostor pro sebe, odmítat to co pro mě bylo nezdravé atd.).
 • Je hvězdná duše, kosmický typ, který přijal poslání být mostem mezi nebem a zemí a má se velmi silně uzemnit (proto to dítě) a má přítele, který je strážce rovnováhy a je velmi zemský typ (skládá se to vždy tak, jak potřebujeme).
 • Dělá podporu pro vzestup lidí (otevírání jejich vědomí), tak aby to bylo prakticky žitelné v našem životě (v radosti a svobodě) a může to mít spoustu různých forem.
 • Mám být mostem mezi nebem a zemí, mám být kvalitou, která nejen že pomáhá lidem se probouzet, kteří hledají cestu, ale pomáhat i stahovat vědomí, kteří ho mají moc otevřené a potřebují ho zdravě uzemnit. Anthea se zrodila až z propojení kosmu a Země.
 • Je umělecká duše, dělá ákašické vhledy pro lidi, vysokovibrační obrazy, tanec, podporu pro vzestup atd.

www.anthea.cz, Provozovna: Havlíčkův Brod, Termesivy 96, 580 01, nyní žije s přítelem na Slovensku. +420 774 777 118

email: info@anthea.cz

 • Je kanálem, přes který přichází informace a který komunikuje se zdrojem (Bůh, informační pole).
 • Bohatství  (peníze jsou energií zdroje, energií matky Země) je od slova Bůh.
 • Semináře: Tvůrci nové Země.

4.6.2021 Anthea Rea: Porodní kontrakce nové Země

4.4.2021 Anthea Rea: Tvoření Nové Země v jednotě


6.3.2021

KDYŽ SE VRATKÉ ZÁKLADY DEFINITIVNĚ ZHROUTÍ, A OSVĚŽUJÍCÍ OSVOBOZENÍ S JARNÍM VÁNKEM VSTOUPÍ DO DVEŘÍ Nádech, výdech.. První jarní slunce nás nabíjí. Dodává nám sílu opustit staré příběhy a jít dál, vpřed. Anebo spíš zpět - do své skutečné podstaty. Do osvobození od všeho, co bylo v našich kořenech odumřelé.

Jsme stále ještě na začátku roku, a přesto už jsem stihla na vlastní kůži pocítit, jak nekompromisní je energie tohoto roku. Jakoby se letos vytahovalo na povrch vše, co už konečně musíme dotáhnout do konce, abychom přestali opakovat staré chyby. NEVÍM, JAK VY, ALE JÁ SI PŘIPADÁM JAKO VE SPIRÁLE, KTERÁ MĚ VEDE STÁLE HLOUBĚJI A ZÁROVEŇ STÁLE VÝŠ. Před lety jsem žila v dost hutných, karmických energiích. Pak jsem pochopila, že musím být ochotná řešit své problémy důsledně, a tak jsem prošla hlubokou očistou. Díky tomu přišlo zasloužené odlehčení, sebenaplnění, rozkvět poslání a nové, podporující vztahy s rodinou duše, kterou jsem měla tu radost konečně poznat.

A letos? Ještě před nedávnem jsem se cítila, jako bych se opět po dlouhé době zanořila do bažiny, ve které se nedá hýbat. Zpětně se směju tomu kritickému hlásku, který se ve mě ozýval:,,..JAK TO ŽE SE TI TO DĚJE?? PO TAKOVÉ DOBĚ?? VŽDYŤ UŽ JSI BYLA NĚKDE ÚPLNĚ JINDE..!" ACH, TA LIDSKÁ PÝCHA... ČLOVĚK MÍNÍ, BŮH MĚNÍ.. Věděla jsem, že se ocitám na místě, které je postaveno na špatných a vratkých základech, a věděla jsem, že se musejí dřív nebo později zbořit. Přesto jsem se snažila je udržet, protože jsem chtěla věřit příběhu, který se nabízel. Bylo by krásné, kdyby byl pravdivý. Jenže ten příběh byl v rozporu s mou intuicí a touhou duše. A přesto jsem jej následovala. Ano, přátelé, je to tak: i vědmy občas neposlechnou svou intuici a pak dostanou přes frňák. Dobrá zpráva je, že když už se to stane, člověk vyjde z takové cenné zkušenosti náležitě odměněn. Samozřejmě, pokud je ochoten ponořit se do bolavých míst, naslouchat, projevit vděčnost za vše prožité, a nechat se vést dál. Podařilo se mi prožít určitý druh regresu, který ale nepřišel na zmar. Byl mi předán ten nejcennější dar: odhalení prapříčiny všeho, co v mém životě nebylo vyladěno. A to je hluboký, neskutečně silný pocit osvobození. Ne takový, jako před lety, když se daných témat dotýkáte poprvé, podruhé, potřetí, stále hlouběji.. JE TO TAKOVÝ POCIT, JAKO KDYŽ SI SÁHNETE NA DNO, A DŮKLADNĚ SI OSAHÁTE, CO NA TOM DNU VLASTNĚ JE. TEPRVE TEĎ, KDYŽ SE DOKONALE ZNÁTE I NA MÍSTECH, KTERÁ VAŠEMU VĚDOMÍ ZŮSTÁVALA SKRYTA, SE MŮŽETE ODRAZIT A ZAČÍT PLAVAT SVOBODNĚ, BEZ TOHO, ANIŽ BY VÁS NEVĚDOMÍ TÁHLO ZPÁTKY KE DNU. Už jste jednoduše svobodní, protože jste si dali upřímný pokec s vašimi kostlivci ve skříni. Ne s těmi v první řadě, ty už přece dobře znáte. Ale s těmi, kteří byli zasunutí někde vzadu za tajnou stěnou, o které jste ani nevěděli, že existuje .A tak už se vám nemusí cpát do života. Už o nich víte, a neztotožňujete se s nimi. Víte, kdo jste, a víte, kdo nejste. A je vám taaak dobře, že se s tím vším můžete přijmout! Ne na 90%, ale na maximum! 

OPĚT SE MI POTVRDILO, ŽE JSME JAKO STROMY. MÁME MNOHO KOŘENŮ A MNOHO VĚTVÍ. NĚKTERÉ Z NICH JSOU NÁDHERNĚ ROZKVETLÉ A PLODIVÉ, A JINÉ JSOU VYSCHLÉ A ZCHÁTRALÉ. A I KDYŽ JE NAŠE KORUNA KRÁSNĚ ROZKVETLÁ, NESMÍME ZAPOMÍNAT NA TY NENÁPADNÉ, ALE PODSTATNÉ KOŘENY, KTERÝM DOSUD CHYBĚLA MÍZA.. Přesně tato místa se nám letos ukazují jako pod zvětšovacím sklem, abychom je jednou provždy mohli dosytit, vyživit, a žít svou prapůvodní sílu svobodné lidské bytosti s božským vědomím. Děkuji životu za velmi hutné, ale cenné zkušenosti a vedení duše, které mě s vděčností za vše krásné i hrozivé láskyplně dokopalo zpět do Čech, zpět k sobě. Do větší autenticity a pravdivosti vůči sobě a životu, než kdy dřív. Do absolutní úlevy a pocitu osvobození. A CO VY, JAK PROŽÍVÁTE SVÉ OSOBNÍ ZNOVUZROZENÍ V TOMTO ROCE? Přeji nám všem, ať projdeme zakončovacími karmickými cykly, které se po dlouhé době opět vynořují, bez odporu a v plné důvěře v proud života, protože jeho cílem je přenést nás na druhý břeh s lehkostí a zázračnou podporou, kterou si zasloužíme žít. Stačí, když si v tom nebudeme bránit. S vděčností za pestré učení života, 

Margot Gabrielle (Anthea Rheanna)

6.2.2021 Anthea Rea: Karmické a jiné vztahy a akášická kronika

 • Existují z mé zkušenosti tyto vztahy: karmický toxický, transformační, dvoj plamen, léčivý, novodobě tvořivý. My se vyvíjíme po spirále a většinou je to tak, že v každém vztahu je zastoupen střípek z každého aspektu vztahů a mění se na základě toho na kolik % je tam karmická zátěž, tvůrčí potenciál, léčivé pohlazení atd. Mění se jen poměr složek, který tam v tom vztahu působí. Proto dělení vztahu na jen karmický, tvořivý atd. je černobílé vidění. 
 • Mezi nejsilnější vzorce patří: nedůvěra (prazákladní kořenová nedůvěra mezi mužem a ženou). Ženy mají pohádkové snové vize dvou plamenů a to bývá překrytý velkým růžovým závojem. Na vyšší úrovni mě bylo ukázáno, že existuje takový způsob propojení, kdy muž a žena jsou v absolutním sladění a tvořivém módu, ale ukázalo se mi, že my přes to máme růžový opar přes tuto vizi a vidíme to všechno hodně růžově. 
 • Mužům se (nyní hodně kolektivně čistí) mění vztah k emocím (prožívání emocí). Otevírá se jim zranění z minulosti, kdy se je žena snažila přes emoce ovládat (manipulovat přes krásu a podbízivost).
 • Pořád jsme ve fázi třídění, kdo zůstane ve starém světě (chce tam být) a kdo půjde do přirozenosti, nového světa. A u těch lidí, kde se je to v procesu třídění, tak je tam velká šance, že přes naše osobní a vztahové transformace to dolehne i k nim (pokud jsou otevření a naslouchají svému nitru). Pokud někdo jede pouze v materialistické módu, tak je tam silný poklop, že to tam ani nedolehne.
 • Manipulace (i nevědomá) vychází ze strachu (bývá existenční, strach ze smrti). Manipulace je nástroj na kontrolu a ovládání určité situace (protože se bojím, že přijdu o život).
 • Když se naváže vztah, tak je automaticky předurčen k zániku. Protože vše co je stvořeno jednou končí (dříve nebo později). Důležité je mít uchopenu tu konečnost ve vztahu, to je důležité proto, abychom si mohli věřit, otevírat svůj potenciál naplno. 
 • Další vzorec žen je (je to jejich poslání, dávaní se do role učitelky kněžky, matky): já jsem tady od toho, abych probudila muže, aktivovala jeho sílu a lásku. Jak to splním odcházím (vyměním muže za jiného). Ukazuje se v tomto modelu žena zapomíná na sebe (vlastní sebehodnota a současně na určité úrovni duchovní pýcha). Dokud mám muže, kterého budu učit, tak jsem v bezpečí a chráněná, protože nikdo na mě nemůže nic a já je jako ta láska a vyrovnanost stále někam vedu.
 • Mořské panny, kentauři atd, jsou skutečné (nejsou to pohádky ani symbolika), byli historicky na Zemi (odumřeli v hmotné podobě a jsou přítomní pouze jemnohmotně). 
 • Programování přes dohody a sliby (kouzlo očarování láskou) z minulosti a je to často provázeno se sebe prokletím. A my nemusíme tyto programy opakovat a můžeme je zrušit. Je to vzorec ovlivňování lidí kolem sebe v určité skupině, aby mě milovali nebo abych byl středem pozornosti (je to zase strach, že nebudu milován, nebo budu odmítnut). Pokud je kolem nás hodně lidí, kteří nás adorují, tak tam není něco v pořádku. 
 • Jsou jangové, jinové a neutrální duše, je jedno jestli jsou to ženy nebo muži.
 • Dualita je stav mysli, kdy odsuzuji a rozděluji dobro a zlo (špatné lidi od dobrých lidí) a zamotávám se do nekonečného zacyklení kritiky a odsuzování, z čehož jdou hodně těžké energie, potom tam nemůže proudit láska. Když jsem ve stavu vědomí polarity (sjednocené polarity), tak je to přijetí přirozenosti zákonů života. Máme tu mužský a ženský pól a dohromady tvoří jednotu a celek. 
 • Homosexualita je odmítání mateřského nebo otcovského principu v sobě (odpor k zemi, kde je dualita, pramení to opět ze strachu v minulosti), jde o nepřijetí pohlaví a země.
 • Nyní jsme ve fázi, kdy roušky, očkování není v rovině dobrovolnosti, je to v rovině nátlaku a manipulace, která je přebarvená na růžovo (myslíme to s vámi dobře). U každého člověka, který vzal odpovědnost do svých rukou, si tato situace žádá jasné vymezení na jakou stranu patřím. Vůbec nejde o dualitu (světlo a temnota), ale jakmile někdo (jednotlivec nebo společnost) používá svoji vůli, aby vás utlačil a dostal tam, kde být nechcete, tak už je na místě se vymezit. Nelze to chápat jako souboj, zacyklení se do souboje. My si musíme uvědomit, že elity vědí, že pokud vyvolají vlnu restrikcí, tak zákonitě to vyvolá odezvu postavit se za udržení života, jaký byl dříve a to znamená udržení se v systému, místo vystoupení z něj. Takže když nám vše zavřou, my se vzbouříme a chceme, aby to vše bylo zpět. A tím nás mají tam kde chtěli. Tím se nesnažíme změnit život od základu a budovat ho přirozeným způsobem mimo stávající systém, který se, tak jako tak, hroutí. My jsme oslepeni tím, že jak nám někdo bere svobodu, tak se snažíme bojovat za to, aby ta "svoboda" toho umělého byla zpět. Otevřené kavárny a restaurace jsou náplastí na destruktivní podmínky, které tím systémem jsou cíleně vytvořeny na zotročení lidstva. Je na nás, za jakou stranu budeme kopat a tím podporovat koloběh tohoto systému, který se potřebuje zhroutit (můžeme přestaneme na systém reagovat). A nebo jestli tu energii nasměruje úplně jinam a přestaneme hrát tu hru s pokřivenými pravidly a začneme si tvořit vlastní, jednoduše tím, že začneme zase žít, setkávat atd. Měli bychom budovat nové soběstačné společenství v souladu a propojení s přírodou (tvoření paralelního světa). Pokud to tam není, tak jsme pořád ovladatelní a manipulovatelní přes cokoliv.
 • Napřed se potřebuji se osvobodit uvnitř sebe od svých programů, bloků a závislostí, potom ve vztazích. Pak mám i vnější svobodu.
 • Ženy mají vzorec (u tématu dvoj plamene) a tendence upřednostňovat to duševně duchovní pouto ze srdce nad vším ostatním a pokud to má žena takto nastaveno: já se mu podívala do očí a splynuly jsme ve vesmíry a je to pro ni to nejdůležitější na světě v tom vztahu, tak potom bude potkávat samý neschopný chlapy, který jsou nevyzrálí, který vůbec nejsou připravení na vztah a ano, může tam být to silné duševní spojení, ale v realitě to vůbec nebude fungovat. To je zrcadlo pro tu ženu, aby si uspořádala svoje hodnoty a priority a tak spadla z toho vesmíru a šla si proto, co je pro ni důležité v mužsko-ženském vztahu tady na zemi. Aby se ženy neulítávaly to co cítí v srdci, jó tak to je on a pak najednou mají potřebu z toho vztahu odejít, nebo se to ani neuskuteční, muž je nepřipravený a je z toho zklamání z lásky. Nasměrují pozornost na něco, co je nedosažitelné a není to pro ně ani dobré. To co chci versus to co potřebuji.
 • Svoboda není vakcína.

30. ledna 2021 

TVOŘÍ SE DVA PARALELNÍ SVĚTY STOJÍME NA PRAHU ROZHODNUTÍ: ZVOLÍME SI ŽIVOT, ANEBO PŮJDEME PROTI ŽIVOTU? Začalo to rouškami. Pak přišly lockdowny. Na to navazuje ,,povinně dobrovolné očkování" (můžete cestovat a stýkat se s lidmi, ale jen s covidpassem). Kam to směřuje? Tato absurdní celosvětová hra graduje, aby umožnila procitnout větší mase lidí.

ŽIJEME V DOBĚ, KDY JSME VEDENI SE ROZHODNOUT, NA JAKOU STRANU SE PŘIKLONÍME. A nemusíme tomu říkat ,,dobro" a ,,zlo". Ostatně, tyto role si v průběhu života mezi sebou různě střídáme. Je před námi jednoduchá volba: zvolíme si život, anebo se postavíme proti životu? Zvítězí nad námi strach, anebo nás do nového světa povede láska? Necháme si zásadně překročit hranice naší osobní svobody a pomůžeme tím vytvořit otrocký systém a třetí světovou válku, kde místo zbraní vládnou technologie a čipy ve vakcínách tvořící z lidí prázdné schránky bez duše?

Anebo ochráníme svůj posvátný prostor natolik, abychom řekli ,,NE" praktikám, které zásadně narušují svobodu jak lidských práv, tak i života samého? BUDEME RESPEKTOVAT PRAVIDLA VE HŘE, KTERÁ BYLA CÍLENĚ VYMYŠLENA TAK, ABYCHOM NEMOHLI VYHRÁT? ANEBO TU HRU JEDNODUŠE PŘESTANEME HRÁT, ZAČNEME ZNOVU ŽÍT A BUDEME TVOŘIT VLASTNÍ ŽIVOT V SOBĚSTAČNÉM, UDRŽITELNÉM SPOLEČENSTVÍ, POSTAVENÉM NA SPOLUPRÁCI MEZI ,,OBYČEJNÝMI" LIDMI?

Mnozí by si má slova mohli vyložit jako pobídku k anarchii, nebo jako nerespekt a nesoucitné jednání vůči ohroženým skupinám. Chápu, může to tak znít. I já jsem zezačátku respektovala nařízení kvůli lidem, kteří se skutečně bojí. Soucítím se všemi, kteří nemohou jinak. Teď však mluvím k těm, kteří vidí, co se zde rozehrává za hru, a váhají, na jakou stranu se přiklonit dál. Ruku na srdce: je v pořádku přijmout něco, co víte, že nechcete a nepotřebujete, jen proto, že je to nařízení autority? Kdyby vám někdo zazvonil na dveře a vrazil vám do rukou bednu se starým oblečením bez zeptání, zda ji potřebujete, přijali byste ji? Kdyby vás někdo chtěl zatknout bez udání důvodu, přijali byste to?

Vláda se přesně tak chová. Vydává nařízení, která jsou údajně dobrovolná. Tak jaktože je porušení pravidel sankciováno? VLÁDA NERESPKETUJE NAŠI SVOBODNOU VOLBU A BERE NÁM MOŽNOST BÝT SAMI ZODPOVĚDNÍ ZA SVÉ ZDRAVÍ A ZA ŽIVOT, ABY S NÁMI MOHLA MANIPULOVAT A PROMĚNIT TRŽNÍ EKONOMIKU VE VIRTUÁLNÍ. SMYSLEM JE VŠEMOŽNÝMI PROSTŘEDKY ZROBOTIZOVAT LIDSKOU RASU V AUTOMATY, PLNÍCÍ SLEPĚ POD ROUŠKOU SVOBODY JAKÉKOLI NAŘÍZENÍ. Děje se to proto, abychom se rozhodli.

Chceme skutečně respektovat autoritu uměle stvořenou ze Strachu a manipulace? Nebo konečně uvěříme tomu, že ani celosvětově zavedený systém nemá tu moc nám vládnout? NEEXISTUJE ŽÁDNÁ VYŠŠÍ AUTORITA, KTERÉ BY ČLOVĚK MUSEL BÝT PODŘÍZEN, VYJMA DÉMONŮ, ŽIJÍCÍCH V NAŠÍ HLAVĚ. JEDINÁ SKUTEČNÁ ,,AUTORITA" JE ŽIVOT SÁM A BOŽÍ SÍLA, UKRYTÁ V KAŽDÉM Z NÁS.

Stojíme na prahu velké zkoušky, zda si uvědomíme, že svoboda nám nespadne do klína. Může kvést jedině v našich rukou, skrze naše činy. Jak se k situaci postavíme, takový vývoj nás čeká v následujících letech. Žádné Bytosti Světla už nepředpovědí, jaké to bude, protože je to JEN NA NÁS. Když uvěříme, že ta jediná ,,autorita" je život sám a Boží síla, budeme existencí chránění. Pomůže nám vytvořit most a přejít z nemocného světa do nového, paralelního Nebe na Zemi. Aby se to stalo, je potřeba vzdát se posledních střípků domnělých jistot a strachu z trestů a odnětí svobody. Zdroj podpoří svou milostí každého, kdo se s odvážnými kroky a soucitným srdcem vydá na cestu pravdivého Života. NAPŘÍKLAD I LIDÉ, KTEŘÍ CHTĚJÍ JÍT NA TESTOVÁNÍ PROTI COVIDU PROTO, ABY SI UDRŽELI SVÉ PRACOVNÍ MÍSTO, STOJÍ PŘED ZÁSADNÍM ROZHODNUTÍM: ,,ZAPRODÁM SE KVŮLI JISTOTÁM? ANEBO UDĚLÁM TO, CO CÍTÍM JAKO SPRÁVNÉ, I KDYŽ SE BOJÍM, CO BUDE DÁL?"V těchto dnech mě častují vize, jak moc je Život připraven chránit a vést ty, kteří odvážně, i se svým batůžkem strachu, skočí do jeho náruče. Lidé, kteří si dovolí být natolik odvážní, že nezamění své poslední zbytky svobody za pracovní jistotu, budou existencí odměněni za svůj čestný záměr. (Nejen) finanční podpora se jim naskytne velmi záhy z jiných, nečekaných zdrojů. Ale pozor, neznamená to, že jedni jsou trestáni, a jiní obdarováni. Existence miluje každého z nás úplně stejně. Jen nemůže narušovat naši svobodnou volbu. Může nás jedině varovat nebo pobídnout skrze synchronicity a intuitivní vjemy. Ti, kteří se rozhodnou být nadále mrtvými za živa, se stanou zastrašujícím příkladem pro ty, kteří stále váhají a mají na výběr. Upřímně, cítím velkou vděčnost vůči všem, kteří na sebe vzali roli chudáků umírajících na následky očkování. Tito lidé si pro to šli na osobní úrovni sami ze své svobodné vůle, protože uvěřili dobrému úmyslu zdravotnictví. Na úrovni vyššího já věděli, do čeho jdou, a splnili tak svou roli v této tragikomické hře, aby mohlo dojít k další vlně probuzení a k jejich novému, lepšímu znovuzrození. Všechna čest těmto lidem. I TAKTO VYPADÁ VELKÁ OBĚŤ LÁSKY. LÁSKA TAK DLOUHO UKAZUJE, ČÍM VŠÍM NENÍ, ABY KONEČNĚ LIDÉ VĚDĚLI, ČÍM JE, A ROZHODLI SE PRO NI.(Pro jistotu dopním, že nemluvím pouze z úrovně vhledu. Zkušenost nepodložených účinků a pochybného složení vakcíny na covid potvrzuje mnoho lékařů a odborníků. Jeden z mnoha zdrojů zde: https://zvtv.sk/dialogy/rene-balak/...)Není to o tom, spadnout do vážného dualistického boje mezi Světlem a Temnotou. I to je pastička. Ale nemůžeme si už dovolit ani přehlížet, že je potřeba se postavit na jednu nebo na druhou stranu: pro život, nebo proti životu. Pro odevzdání, nebo pro falešné jistoty. Pro svobodu, nebo pro zotročení. Pro rozkvět, nebo úpadek. ŽIJEME V DOBĚ, KDY NEUTRÁLNÍ PASIVNÍ PŘIHLÍŽENÍ BY ZNAMENALO PODPOŘIT DESTRUKCI. A TAK JSME VEDENI BÝT JASNÍ V TOM, ČEMU ŘÍKÁME ,,ANO", A ČEMU ŘÍKÁME ,,NE". Nikoli z úrovně nesmiřitelné bojovnosti plné strachu a hněvu, ale skrze čistou sílu, pramenící ze Zdroje naší podstaty. Soucit neznamená podporovat nemocná nařízení skrze pasivní přijetí. Skutečný soucit nebojuje proti nikomu, chápe všechny zúčastněné.

Ale není ani pasivní. Aktivně vyčkává na impuls existence, který nás směřuje k možnostem, jak tvořit nový, lepší svět, postavený na pevných základech harmonie a sounáležitosti. SOUCIT NENÍ PASIVNÍ SÍLA ,,PŘIJETÍ". NECHÁVÁ KAŽDÉHO JÍT SVOU CESTOU, ALE ZÁROVEŇ SI JASNĚ VOLÍ, KUDY SE VYDÁ. A KDO SE CHCE PŘIDAT, TOHO S LÁSKOU VEZME S SEBOU.

Sílí tlak na to, aby ti připravení opouštěli stávající pokřivená pravidla hry, a hráli podle pravidel skutečného Života, na základě vyšších morálně-duchovních principů. Jsme vedeni sjednotit oba póly, a naučit se fungovat jak v mužském stanovení hranic a rozhodnutí. tak i v ženském soucitném přijetí, které neodsuzuje a trpělivě dál a dál rozsévá lásku ke všem lidem, kteří mohou procitnout.

Poslední dny ke mně chodí čím dál naléhavější zpráva: ,,PŘESTAŇTE SE DĚLIT NA ,,DUCHOVNÍ PROBUZENÉ" A NA ,,SYSTÉMOVÉ SPÍCÍ". UVĚŘTE UŽ KONEČNĚ TOMU, ŽE JE VÁS, SE SVOBODNÝM A ČISTÝM SRDCEM, MNOHEM VÍC, NEŽ SI MYSLÍTE. VE STÁTNÍCH ZAŘÍZENÍCH JSOU LIDÉ, KTEŘÍ ČEKAJÍ NA VAŠI PODPORU A MOTIVACI KE ZMĚNĚ: LÉKAŘI, UČITELÉ, PRÁVNÍCI, EKONOMOVÉ, A MNOZÍ DALŠÍ. PŘISTUPTE K NIM S OTEVŘENU MYSLÍ A SRDCEM, JAKO K ČLOVĚKU, KTERÝ MOŽNÁ JE JEŠTĚ OVLÁDANÝ STRACHEM, ALE TAKÉ V NĚM ŽIJE LÁSKA A TOUHA PO SVOBODNÉM SOUŽITÍ. JEDINÉ, CO POTŘEBUJE, JE VAŠE SOUCITNÉ PŘIJETÍ A NABÍDNUTÍ NOVÉHO ÚHLU POHLEDU. UVĚŘTE, ŽE KDYŽ SI ZACHOVÁTE LIDSKÝ PŘÍSTUP NA PRVNÍM MÍSTĚ, A NENECHÁTE SE ROZDĚLIT NÁZOROVÝMI STŘETY, MŮŽE DOJÍT K ZÁZRAČNÝM POSUNŮM JAK VNĚ SYSTÉMU, TAK I MIMO NĚJ. TVOŘTE SPOLEČNĚ, NAJDĚTE SI K SOBĚ CESTU, SPOJTE SE."A tak jsme vedeni jít cestou rázného mužského ,,NE", a zároveň soucitného ženského ,,ANO", jež nepřestává věřit v lásku.

My jsme život a my si jej volíme. Zůstaňme bdělí a soustřeďme svou energii a pozornost na to, jak tvořit nová pravidla hry a přestat hrát ty staré. Náš čas na Zemi je tak vzácný. Važme si jej a neplýtvejme svou energií na boj, který je dopředu prohraný. Revoluce nespočívá v boji, ale ve schopnosti ponechat starému systému prostor bez reakce, ať se zhroutí sám. JÁ MÁM ZVOLENO UŽ DÁVNO. A CO SI VOLÍTE VY? Skutečná revoluce podle mě spočívá ve vytvoření nové, soběstačné společnosti, žijící v souladu s přírodou. Tuto cestu už s Reonem prošlapáváme díky projektu Ostrovy Svobody - Prostor pro tvoření společenství Nové Země. Jsme vděční za každého, kdo si taktéž dovolí přispět k tvoření svobodného života.

S vírou v úspěšné vytvoření dvou koexistujících paralelních světů, ponechávajících si svobodu, Margot Gabrielle (Rheónna).

https://www.facebook.com/MargotAntheaGabrielle

22.1.2021 Anthea Rea, Kódy Vzestupu - Podpora pro Tvůrce Nové Země

 • Přerod do Nové země se nedá udělat jinak, než přes totální rozpad a destrukci. 
 • Temno je viditelná a křičí na nás a světlo je takové skryté a je to jemný hlásek. 
 • Bytosti z galaktické rady to jenom pozorují a je to jen na nás, jaký si zvolíme scénář (jaké budou naše činy).  
 • Měli bychom pootočit úhel pohledu, že se nemusíme vracet do toho systému a bojovat uvnitř něj, ale můžeme z něj vystoupit a tvořit svobodná společenství mimo systém. Sjednocováním můžeme více ovlivnit stávající systém, může se restrukturalizovat zevnitř tím, že tam bude nový lidé s novým nastavením. Důležité je nelpět na tom a zachraňovat starý systém, nasměrovat pozornost na hledání pozemků a soběstačného života s lidmi, se kterými to jde (svobodná společenství).
 • Země nám vzkazuje, že se již nemůžeme vrátit do stavu. kde to bylo. 
 • Informace a synchronicity propojování s lidmi, se kterými to již jde tvořit, se mohou dít pouze tehdy, když tam zaměříme svoji pozornost tím směrem.
 • Tvoří se vědomým sněním, není to stejné, jako si někam ulítávat. Jde o vědomé zaměřování na tvoření nového světa (toho co chceme). A tím přichází lidé, informace a synchronicity. 
 • Důležité je proměnit napřed svoje nitro a potom společnost, ale na druhou stranu jsme ve stavu, kdy jsme svoji svobodu a odpovědnost odevzdali ven (systému) a trvalo to dlouho, proto je to nyní v bodu zlomu, rozpadu vládního systému takového, jak nyní, proto nás to více směřuje k tomu, vzít si zpět tu svobodu a zodpovědnost právě tím, že začneme tvořit mimo a potom se to může restrukturalizovat i tam.  
 • Měla jsem vhled, že i  z rodů Rothschildů (kabalistický systém, elity atd.) a Rockefellerů, tak je tam mladá krev, která se nyní odtrhává a chce tvořit úplně nanovo, propojuje se i s anglickými rody, přes Trumpa a další. To jsou nyní velké osobnosti, které s tím hýbou, takže i když se podíváme na tu společenskou strukturu, tak jsou tam silné síly světla, ale oni pracují ve skrytu a nejsou vidět. Nyní se to ukázalo i s americkými volbami, jak Trump vyhrál, ale díky to, že tam dal tu kampaň sledování, že je to vidět, že je to zfalšované. A to byl mistrovský tah, který byl komponovaný velmi dlouho dopředu. Takže tady je vidět, že i ty temné síly rozehrávají hru na několik tahů do předu, tak i síly světla to umí rozehrát na x. tahů do předu. To je důležité si uvědomit, že jsou ty síly světla i v nadnárodních společnostech a vládních strukturách, ale nejsou ještě tolik záměrně vidět, aby mohli měnit a vystoupit s tou proměnou. To mě velmi uklidnilo, když to přišlo.
 • Když se člověk na temnotu podívá očima zdroje, tak tma je převlečené světlo, takže z tohoto hlediska nějaký boj a vítězství úplně není, je to tady rozehrané pro nás. 
 • Na vybočení ze systému se potřebuji sjednotit s jinými lidmi a tam máme směřovat svoji pozornost. Vystoupit z izolace v našich obydlích, to nám ubližuje a bere nám moc, svobodu a odpovědnost. Jakmile z toho vystoupíme, tak pořád můžeme mít svoje soukromí a království, ale na území, kde budeme v sousedství. 
 • Jsou tady lidé odpojení od zdroje a které můžeme nazvat zlem, ale současně se nedá úplně určit hranice, kde začíná zlo a kde končí a začíná dobro.
 • Kolektivní karma se čistí, je to v procesu, ale ještě to potrvá, bude to proces na několik roků či desítek roků. Nyní procházíme procesem třídění (kdo tu zůstane, jaké duše odejdou z těla) a výběru (kdo nový vejde do systému a bude tvořit společnost atd.). Od listopadu 2020 cítím velké energetické rozvolnění, přestože ve společnosti jsou stále restrikce. Je to takové osvobození a nový nádech, je potřeba abychom byli trpěliví a počkat až to dosedne do hrubohmotné úrovně.

13.12.2020 Anthea Rea: Děti nové doby a vzkaz akašických mistrů

 • Letošní slunovrat bude velmi silný (je to napojené celospolečenskou globální situaci - velký přerod), něco silného vypluje na povrch o i těm hodně zarytým jedincům otevře oči, tak aby to probuzení bylo globálnějšího charakteru (připravme se na nějaké bouře), je to nezbytné k tomu, aby jsme pokročili dále.
 • I když budou katastrofy, nemusíme se toho bát, protože je to nezbytná součást tohoto přerodu, přesměruje to naši pozornost z médií a systému k tomu, abychom již tvořili nezávisle každý sám za sebe, abychom si hledali i to svoje místo pro život (pozemek, abychom se osvobodili od lpění na systému a to co nabízí, uvědomili si, čeho se nechceme vzdát). 
 • Nikdo nám nebrání žít svobodně, jenom my sami (nemusíme bojovat za svobodu, my už jsme svobodní).
 • Nůžky se rozevírají, kontrasty budou pokračovat, budeme tu mít paralelní reality a budeme se muset naučit v nich žít a nenechat se strhnout tím jak to má většinová společnost (půjdou dobrovolně se nechat očkovat atd.), která si prožívá své peklo a závislá na systému. Vše má svůj smyl.
 • Čistí se nám oddělenost ducha a hmoty (jaká hmota, když země je zhmotněný kosmos - část zhmotněného boha a současně planet a ras z různých hvězdných systémů, když to tak vezmeme, tak Země je nadupaný prostor kosmických energií, to není žádná hmota). Na Zemi se všichni setkáváme z úplně rozdílným naladěním a zkušeností (na rozdíl od jiných vesmírů) z různých vesmírů.
 • Slova karma je velice pokroucené, protože původně slovo ve Védách znamená "čin" (nehovoří se o polaritě), jak zaseji, tak sklidím a nikdo mě nesoudí. 
 • Nyní na Zemi jdou duše dobrovolně (i to se změnilo), dříve tady byla taková silná gravitace, která duši v meziprostoru mezi zrozením a smrtí držela a pak táhla zpět do těla, aby si odčinila co je potřeba - doučila zkušební lekce z minulosti. My už jsme naprosto svobodní, zda se na Zemi inkarnujeme nebo ne (důležité je se přijmout i v nedokonalosti jakou mám). Jestli se dále budeme chtít učit na jiných planetách nebo vesmírech.
 • Během několika let budeme komunikovat (se svou světelnou rodinou, kontakt s nimi pro přímou komunikaci jsme ztratili, proto také žijeme v nefunkční společnosti, protože nelze tvořit zdravou a funkční společnost a společenství, pokud tam není aspekt těch starších, té moudrosti, která už si prošla těmi zkušenostmi a dokáže poradit, kde nemáme nadhled) v lehkosti, jasnosti a přímosti (jak se baví lidé na Zemi mezi sebou).
 • Kristovo kosmické vědomí je nyní velmi hmatatelné (propojení s kosmickou rodinou) a brána toho živého srdce (to co on rozlévá) je pro nás takový portál, jak si navázat více komunikaci se světelnou rodinou nebo předky (abychom vymazali iluzi, že jsme tady sami).
 • V 5D bude mít myšlenka a emoce mnohem rychlejší manifestační dopad a navíc se budeme mnohem více cítit a načítat přes telepatii (proto se nyní čistíme v komunikační oblasti, kdo je v pravdě, něco co dělá a co má v sobě) - pozn. když jste to dělali vy nám, tak jsme byli trpěliví a naslouchali vám, tak nám to nyní nevyčítejme, že ještě nejsme v pravdě a hrajeme hry.

13.11.2020 Anthea Rea: Jak převibrovat negativní Matrix

 • Momentálně jsme ve fázi, kdy je zde obrovská diverzita informací, názorů, postojů a dělíme se na skupinky (strategií vyšších elit je nás rozhádat, abychom si řešili něco na svých písečkách a mezitím přestali dávat pozor co se děje). Smyslem pro nás by mělo být nejít do vzájemných konfrontací a sestoupit si více do prožitku, kde jsme všichni na stejné vlně.
 • Nyní už se začíná opravdu tvořit nová zem, přes postupnou restrukturalizaci systému (scénářů je obrovské množství) a záleží na každém z nás, kam zaměříme tu pozornost, energii a co budeme dělat. Není efektivní to změnit ve stávající politice (to je herní pole samo o sobě), protože se teprve probouzíme (nemůžeme to tedy měnit, protože jsou X kroků před námi, protože už v tomto herním poli hrají). Větší smysl má tvořit nová společenství bokem (přestože jsme součástí systému), zaměřit pozornost na svobodné zdroje, abychom měli svoji půdu, abychom žili na pozemcích poblíž sebe a tvořili nová společenství a komunity, protože to je to, co tady ještě nebylo. 
 • Vize nových komunit je taková, že budeme každý ve svém domě, ale blízko sebe (abychom se setkávali, slavili společně cykly roku a současně každý může mít svoje soukromí). 
 • Nyní můžeme pozorovat, jak se nám to rozvrstvuje v rámci společnosti (Země je prostor plný paralelních realit) a ti co mají potenciál a chuť mohou zaměřit pozornost a energii na tvorbu (sledovat dění včetně politiky pouze z pozice pozorovatele) v reálném životě a vše si v tom společenství uděláme po svém (školství, zdravotnictví, atd.).
 • Jsem přesvědčená, že je možná i částečná restrukturalizace v současném systému, ale zatím je to pozdržené díky plánům, které tam byli a díky pozastavení (covid) se to postupně přerozuje a v nejtužším jádru to nepůjde ze dne na den. Nové společenství můžeme vytvořit mnohem rychleji než přerodit současný systém.
 • Pokud chceme, aby se společnost a politika proměnila, měli bychom dávat větší váhu tomu, jak komunikujeme my uvnitř rodin a dívejme se, jestli tam nejsou stejné vzorce jako vidíme ve společnosti (přikazování, odporování, nerespekt, neúcta v komunikaci). A pokud to děláme doma, nemůžeme se divit, že se to děje ve společnosti (politika a společnost je jen velkým zrcadlem, jak se chováme v našich životech).
 • Je důležité více pošťouchnout lidi k tomu, ať v této společenské situaci se dennodenně napojují na zdroj (situace dnes nám říká, bez propojení s Bohem to nefunguje). Vše je energie a vše je propojeno v různých morfických polích (společnost, politika), které reagují na informace (jsme vysílači a přijímači informací, nic jiného) a když se na to podíváme z energetického hlediska, tak se po nás chce, abychom zvýšili bdělost a pozornost v tom, co vysíláme a co přijímáme.
 • Ta celospolečenská událost roku 2020 je i obrovský kvantový skok (manifestace informací se neustále zrychluje), ale může to být i pád a to záleží na nás (každý tu současnou situaci jinak prožívá přes své filtry a osobní zkušenosti, hodnoty, názory).
 • Slunce (galaktické Slunce) je manifestací Boha, které je nám nejblíž Zemi (propojuje se s námi tady na Zemi). Důležité jít každý den do klidu (i mentálně), uvolnili se a šli to stavu bezmysli (bez myšlenek a položím si záměr - vyslat otázku a potom čekám). Boží hlas se vždy ozývá, pokud jsme úplně v klidu. Z generátoru informací z nás (vysílač) se stáváme přijímačem informací ze zdroje.
 • Pokud chceme tvořit nová společenství a fungující komunity, které jsou postaveny na úplně nových základech, tak k tomu potřebujeme peníze (aby každý mohl vložit určitý obnos do toho celku), abychom to mohli tvořit ve hmotě, bez peněz to zatím nejde.  Peníze jsou bohem daná energie, která jenom zviditelňuje a zrcadlí, jak to máme v rámci sebeocenění, svých hodnot, přijímání, dávání atd. Jak si pročistíme staré záznamy a manipulace, tak nám to může proudit novým způsobem. A pokud jsme rozhodnuti používat peníze (ne zneužívat) pro dobrou věc, tak oni začnou téci.
 • Pocházíme z různých světů (kde platí různé zákony) a máme různé zastoupení živlů. Země je zatím jediné místo ve Vesmíru (taková škola), kde se setkáváme všechny rasy na jednom místě. My se učíme rozšířit svoje srdce a vědomí za hranice toho co známe a vejít do zkušeností toho druhého, které jsou nám naprosto neznámé a tím si rozšiřujeme schopnost soucítit.
 • Příčinou mnoha rozchodu je to, že partneři a jejich duše vibrují na různých frekvencích a jsou tam tak velké skoky (pokud jsou rozdíly malé, můžeme se vzájemně učit, jinak vznikají nerovnováhy v energiích), že už se to nedá propojit.
 • Vhled, sestup Kristova vědomí: Kristovo vědomí má být v každém z nás a v praxi to znamená, že Kristova vědomí (zprostředkovává nám milost - to je konat a současně zůstat v míru) po nás žádá, abychom se naučili milovat svoje nepřátele. Jeshua neřekl přijměte zlo, a nic s tím nedělejte. On řekl: stůjte si pevně za svým, vyzařujte to co máte, tvořte to, ale neodsuzujte a nevracejte to, co oni dělají vám. Nejděte do boje. A to je ta zásadní změna v tom prožívání. Nejprve to změníme v sobě ve svém myšlení a pak se to může na základě této změny přeskládat v hmotě.
 • Kdy přijímám i svého největšího nepřítele (nevysílám proti němu energetický šíp, pouze zřím), tak tím okolo sebe rozlévám z otevřeného srdce lásku a tím mohou někteří nepřátelé okolo mě dojít k tomu prozření (tím si zvýší své vibrace a probudí se). Boj vždy jen plodí boj. My potřebujeme nejprve pročistit ten náboj hněvu, křivdy a všeho, co jsme prožily v minulých životech, když jsme prožívali války a bezpráví. Pročistíme (tím vystoupíme ze zajetých kolejí), aby se nám to nemotalo do té naší reality, kde můžeme stát jako světlo s tím, že : to se mi nelíbí, já jdu tvořit jinak a ne že jdu proti někomu bojovat.
 • V současnosti dochází k propojení energie Krista a Lucifera (světlonoše), je to vlastně jedna strana téže mince a dokud my to oddělujeme na zlo a dobro (dualita), tak nemůže dojít k propojení a přerození. Byl tam obraz Lucifera, který po našem upřímném poklonění se změnil v Krista. Když to správně uchopíme (prožijeme a aplikujeme do života), totéž se může stát na celospolečenské úrovni.

15.6.2020 Umění být ve svém středu a žit Nebe na Zemi uprostřed bouře

 • Jak udržovat rovnováhu (udržovat stabilní vibrace, jemné chvění): být ve svém středu a hledět si svého a zároveň bděle a bystře reagovat na případné změny (je rozdíl mezi pasivitou a tím, kdy jsem pevně ukotvený ve svém středu s vědomím, že to kolem sebe tvořím a pokud zvenčí přijde nějaký impulz, který půjde striktně vůči mým právům, tak si uvědomím svou vnitřní sílu (postavit se za sebe) - je to jemná rovnováha mezi konáním a bytím a naopak.
 • Jsme zahlcení medii, kde slyším jen jednu část pravdy, která je určena pro manipulaci nás všech, proto si pečlivě vybírám, kam vkládám svou pozornost, čas a energii a kam ne.
 • Tlaky z venčí budou chodit tak dlouho, dokud si nebudeme jisti sami sebou, svou svobodnou volbou a dokud neoprášíme naše spící instinkty.
 • Náš vnitřní oheň (vnitřní síla se stabilními vibracemi, vím kým jsem, proč jsem tady, jaká jsou má práva a zatím si stojím) může očistit akášické záznamy minulosti (třeba i z rodinné linie)- toto je energie, kterou v sobě potřebujeme všichni kolektivně ukotvit a žít ji (my se máme umět postavit za sebe a svá práva, nemáme nečině přihlížet) Ale současně, pokud se nás nějaká událost osobně netýká, tak je zbytečné si konfrontace přitahovat konfrontace do svého pole tím, že budu vysílat nesnášenlivost, odpor, boj proti temnotě, když chci bojovat tak mě do života přichází situace, abych se mohl bránit (tak je to jednoduché).
 • Na Zemi žijeme paralelní reality, tady není jenom světlo a temnota, je tu spousty dalších realit a my můžeme žít svobodný naplněný a odpovědný život s tím, že přijímáme strukturu nastavení tady na Zemi, což neznamená, že s tím souhlasím, ale tím že to přijímám, tak sama sobě otevírám prostor pro svobodný naplněný život. A tím že to žiji za sebe, tak to vyzařuji do okolí a přitahuji si lidí, kteří jsou naladění úplně stejně a tím se postupně tvoří ta komunita.
 • Hlavní destrukční nastavení mysli je, myslet si, že to světlo, které vidíte je ve svém blízkém okolí a cítíte ho v sobě, má být během chvíle po celé planetě (že se má vše změnit, "spící lidé" tu nemají být - země je multidimenzionální prostor, plný paralelních realit což znamená, že i ti lidé, kteří chtějí být stále v roli obětí a otroků, tak v ní také budou a budou tady žít vedle vás a bude to vypadat, že je jich většina, ale to nás nemá zastavit a odradit, protože když Vy se srovnáváte s nimi, tak je to jako když srovnáváte jabka s hruškama (jsou to mladičké duše, které si právě prošlapávají cestu té zkušenosti, kterou jste si už prošli, oni jsou odrazem Vaší minulosti, nechte jim tu zkušenost, nesrovnávejte se s nimi a nechtějte, aby přestoupili...oni nepřestoupí, protože ještě jsou jinde).
 • Na určité úrovni jsme všichni jedna bytost a je důležité si to pamatovat, a také je důležité si pamatovat, že na úrovni fyzické reality se rozvrstvujeme na různé typy duší podle toho, jakou úroveň vnitřní zralosti už v sobě máme (velmi se nám uleví, když pustíme představu, že by tady měli být jen samí osvícení lidé nebo jen převaha spících, ale pak je to vše marné a to je velmi destruktivní nastavení).
 • Je zde jakýsi konsenzus mezi světlem a temnotou, kdy ten restriktivní nesvobodný systém stále má své ovečky, svou cílovou skupinu, která tady je a bude, protože ona sama to chce a vyhledává to (můžeme tuto skupinu vidět jako ovce, ale oni sami sebe tak nevidí a nevnímají, oni potřebují tu berličku , vodění za ručičku, pro ně je systém rodiči, když to pochopíte a přijmete, že můžete žít svůj svobodný a zodpovědný život sami za sebe v přijetí, ale ne v souhlasení s tím systémem, svoji vlastní paralelní realitu, která se postupně rozšiřuje a také přijmete, že je zde paralelní realita lidí, kteří stále chtějí být otroky - tito lidé si to svobodně zvolili a chtějí to tak - a proto není narušena svobodná volba a kosmický řád, to je součást rovnováhy.
 • Platí přirovnání: jsme v jedné velké škole, kde jsou prvňáčkové, někdo je na střední někdo na vysoké, nemůžeme tedy chtít po prvňáčkovi, aby zvládal vysokoškolské učivo a to stejné platí naopak (prvňáček si myslí, že ví víc než vy, má více zkušeností a může se Vás snažit stáhnout na jeho první třídu (je to o osobní odpovědnosti nenechat se stahovat do vibrací, v kterých už nemusíme být), nesnažit se spojovat neslučitelné (stačí si připustit, že tito lidé zde mají své místo, a že zde budou a současně to nenarušuje Vaše svobodné a naplněné bytí (my sami si můžeme tvořit svoje nebe na Zemi, protože stačí být ve svém středu), proč bych měla reagovat na někoho, kdo žije úplně jiný systém hodnot a životní perspektivu, já i on se nemůže vzájemně pochopit - proč bych mu měla věnovat svou energii a nechat se tím "rozhodit" (přes odlišnost a výjimečnost vyvolávat dramata).
 • Když stojím mimo světlo a temnotu (ve svém středu a ve svojí síle), tak ve svém poli nevyvolávám impulzy k bojům a útokům, mohu respektovat úlohu temnoty, to co dělá pro evoluci duší a tím nezlehčuji bezpráví, které se děje Zemi. 
 • Je důležité vědět co to s námi dělá v našich životech, když se strachujeme a jsme zahlcování zprávami (je důležité mít přehled a být připraven, sledovat zprávy abychom byli připraveni na cokoliv , je rozdíl živit strach způsobený zprávami a ten kolem sebe ve stejné vibraci šířit kolem sebe) - sleduji, jakou kvalitu to ve mě probouzí...odvahu, statečnost, vědomí sebe, své síly, soběstačnosti a svobody, uprostřed zdánlivé nesvobody a restrikcí.
 • Člověk přestane být ovladatelný (nic nás nemůže ohrozit), když opakovaně projde branou strachu (a opustí strach o naše děti, strach ze smrti našich nejbližších, nebo sebe) a tím se dostáváme do svého středu, záleží pouze na tom jak reagujeme a udržovat své vibrace čisté a když přijde oheň hněvu nebo body bezmoci, tak jde o to odprožít si ten záznam minulosti a očistit ten živel v sobě, aby se stal součástí mého sebevědomí.
 • Příklad ze života: dokud má člověk pocit, že je světlo a bojuje s temnotou a má vůči ní odpor (to co vidíme vně sebe jen projekční plátno nás samých co přitahujeme v individuálním životě i celku), pokud tedy přijmu temnotu (a budu ji mít v úctě a lásce za to, jaké posuny se díky tady odehrávají) jako součást zkušenosti, která mě už dále neubírá energii (to co mám v sobě nastavené, to vysílám ven a to se mě odráží).
 • Zdravé kritické myšlení (které přichází zevnitř, ze svobodného ducha) je důležité proto, abychom se posouvali a vytvářeli se nové cesty a spojení.
 • Pokud kolem sebe vidíme jak se vše prorostlé, tak je důležité, že je to jen odraz, který můžeme změnit v sobě.
Anthea - Čtení z Akáši & Channeling
 • Akáša je prahmota ,která je tvořena 90 % prázdna, které vyplňuje tzv- hmotu, ve védách se akáša označuje symbolem, který vypadá jako černé vejce (vejcovitý tvar je symbol stvoření, např. aura a černá barva je stav ještě před stvořením, prvotní nicota - lůno kosmické matky), bůh (světlo) za stvořením - akášický zdroj a potom je buch ve stvoření a ve výsledku i to je akáša.
 • Prvotní stav vědomí (prvotní zdroj), že kterého se postupně vyzářily všechny elementy (světlo, duch - oheň, který potom začal pohánět vzduch, ten začal tvoření šířit do forem, potom voda, která je vlastně hmotným odrazem éteru, té vodivosti informací a pak země, která vlastně není samostatný element, protože země je prolnutí všech elementů v jeden, země je zhmotněním 4 předchozích elementů vody, ohně, vzduchu a éteru.
 • Ákáša není dimenze, která by plula v prostoru, je to to příslovečné 90 % prázdno těhotné informacemi, které prostupuje vším živým jako obrovská světelná síť.
 • Ákáša sama o sobě navozuje stav vnitřního vědění, které není z mysli, je to vědění z hlubin podstaty sama sebe, je tam obrovská moudrost, důvěra, klid, bezpečí , hluboký mír, schopnost odevzdat se, schopnost jenom tak být a nemuset vědět.

Anthea - Rok 2020: Vzestup je o Sestupu - ukotvujeme Božství v lidských činech

 • Vzestup je otevírání a vědomí srdcí (pamětí duše) kolektivně na Zemi až do té doby, až dojde k propojení, kořenů, tradic a moudrosti předků, modrosti země společně s otevřeným kosmickým vědomím, tak abychom tady na zemi mohli žít božství v lidství (propojit to). My to otevřené kosmické vědomí stahujeme do těla.
 • Tvůrci budou realizovat své poslání prostřednictvím nových postupů (propojovat nové a staré).
 • Třináct klanových matek, kniha v sobě propojuje tradice spolu s otevřeností vůči novým energiím (a to je proto proč je vzestup sestupem).
 • Zdravá mysl podporuje zdravé tělo (kniha Třináct klanových matek).
 • Tělo je vnějším odrazem duše a duše je vnitřním odrazem těla, tělo potřebuje pružnost a vzpřímenost, a to se odráží i na mysli (nezůstáváme ve starých strukturách, které nás omezují) a přírodní strava umožňuje lepší propojení s moudrostí země a kořeny.
 • Neživme svou pozornost tím to co se rozpadá, ale naopak energii dáváme tam, kde můžeme přispět novým tvořením podle svých darů a schopností.
 • Uchopme vůdčí kvality, schopnosti vést, provázet, tvořit nové cesty pevně propojené s tradičními kořeny, ať činy vítězí nad slovy. 

Poselství pro rok 2020 (8.1.2020)

Přijala: Anthea * 29. 12. 2019. Zatímco rok 2019 nás vedl nás k dokončování starých cyklů a k započetí nového, rok 2020 tuto rozjetou stopu ještě více zesílí. Je to jako tah štětcem: je jen na nás, jak intenzivní a pestrá cesta to bude. Jisté však je, že vše, co nám odebíralo životní energii, již nebude možné zuby nehty držet při sobě. Nefunkční způsoby uvažování, cítění a jednání musí odpadnout jako uschlé listí od stromu.

Odpadnou od nás mnohé iluze a podpůrné berličky na cestě rozkvětu duše, které ji ve skutečnosti brzdily v tom, aby stanula tváří v tvář čisté nahotě své vnitřní pravdy. Vše, čeho jsme se drželi ve falešné naději lepších zítřků: ať už je to rodina, práce, anebo seberozvojové semináře a potřeba dělat z inspirátorů a terapeutů své životní ikony hodné následování. Dokud v mysli přežívá pocit, že je někdo "dál" a "výš", upadáme do bázlivosti a vyvyšování hodnoty druhého nad tu svou. U mnohých lidí bude potřeba, aby prošli velkým rozčarováním z toho, jak se jejich ikony-bytosti světla jeví navenek, a jaké jsou ve svých osobních životech. Není to však o lidech jako takových; děje se tak proto, aby v DUŠI zemřela touha po dokonalosti, spasení, a odkládání své zodpovědnosti.

JSME ČISTOTOU SVÉ DUŠE VEDENI K TOMU, ABYCHOM SE NEUPÍNALI NA NIC A NA NIKOHO VE FALEŠNÝCH PŘEDSTAVÁCH SPASENÍ. JAKMILE SPÁLÍME MOSTY NEROVNOSTI MEZI NÁMI A DRUHÝMI, POTKÁME SE SE SVÝM KMENEM DUŠE, JENŽ NÁM VNESE DO ŽIVOTA NOVOU DIMENZI VZTAHŮ.

Díky tomu bude nastolena rovnováha, kterou celý rok 2020 bude magneticky vtahovat do našich životů. Může to být plynulé a snadné, anebo také drhnoucí a těžké. Je jen na nás, jak proces dorovnávání prožijeme. Rok 2020 přinese připraveným, kteří již uzavřeli staré nefunkční cykly, navázání NOVÝCH VZTAHŮ nesoucích se na vlně zcela NOVÉHO ZPŮSOBU SPOLUTVOŘENÍ. Volá nás kmen duše, hvězdná rodina, světelní předkové, abychom pocítili, že my jsme oni, a oni jsou my. Není mezi námi žádný rozdíl. Nanebevzatí Mistři, Archandělé, Bytosti krystalů, květin, vody, všech živlů a míst.. To vše jsme my sami. Mnozí toto donedávna věděli a prociťovali ve výjimečných prožitcích mystického vytržení či meditace.

NYNÍ JE ČAS ŽÍT TOTO VĚDOMÍ SVÉ VELIKOSTI, V ROVNOSTI VŮČI VŠEMU, CO JE, VE SVÉM BĚŽNÉM ŽIVOTĚ, VE SVÉ PŘIROZENOSTI.

Zatímco kolem nás se jednou za čas prožene bouře událostí vzbuzujících strach a stres, my v sobě již silně pocítíme možnost zvolit si prožívat svůj vnitřní chrám, v němž se rozlévá pokoj, blaženost a mír. Není to totéž, jako potlačovat temnotu a stíny, neboť mnozí nyní vstupují do cyklu tvoření z nové úrovně bytí - splynutí se svou podstatou MY JSME.

Matka Země se bude v průběhu roku 2020 nadále pročišťovat a tvořit tak nové podmínky pro Novou Zem. Nenechme se pohltit strachem, když uslyšíme o náhlých erupcích sopek, zemětřeseních či vulkánech. Teď je více, než kdy jindy důležité propojit se s Dechem Božství a Dechem Matky Země a vnést v tuto svou podstatu plnou důvěru a uvolnění.

Rok 2020 prověří naše mistrovství být ukotveni ve svém středu; nakolik jsme schopní udržet si svou vnitřní rovnováhu napříč tomu, že se kolem nás dějí obrovské změny?

STÁVÁME SE MISTRY PEVNĚ ZAKOŘENĚNÉHO KLIDU UPROSTŘED CHAOTICKÉHO PROUDU ZMĚN, JENŽ TVOŘÍ NOVÝ SVĚT. Jsme vedeni propojit se více než kdy jindy s vědomím ZDROJE, a s jeho paprskem projeveným na Zemi - s energií POLARITY: solární a lunární energie, mužské a ženské části v nás.

NENÍ NÁHODOU, ŽE DVOJKY OBRÁCENÉ ZRCADLOVĚ K SOBĚ TVOŘÍ SYMBOL SRDCE S PEVNOU PŮDOU POD NOHAMA, NEBO TAKÉ DVOU LABUTÍ, TVOŘÍCÍCH BRÁNU LÁSKY.

Propojování spřízněných duší, posvátných párů Nové Země, je již započato a v tomto roce pokračovat v plném proudu. Vyrovnávání mužsko-ženské energie v nás i kolem nás je hlavní hnací silou k pozitivní transformaci celé planety a lidstva. Síly zaslepenosti to vědí, a proto se nedivte, ucítíte-li snahy rozdělit vás. Pravdou je, že tou nejmocnější silou na světě je Láska, a tu nelze ošálit. Buďme bdělí a zaměřujme se do hlubších vrstev našeho srdce.

Ti, kteří mají v poslání duše spolutvoření v páru, či práci s posvátnou sexualitou, budou v roce 2020 vedeni toto své poslání začít naplňovat, nebo posouvat na novou úroveň. Můžete mít zvláštní sny, nebo setkání s lidmi, kteří probudí vaši paměť duše. Spustí se proces vašeho vnitřního zasvěcení, které je jen rozpomenutím na vaše moudré, celistvé já, tvořící v přesahu Kosmické Lásky zde, na Matce Zemi.

ROK 2020 JE ROKEM MATERIALIZACE A MANIFESTACE.

PROJEVÍ SE VŠE, NA CO SE V UPŘÍMNÉ TOUZE SRDCE ZAMĚŘÍME. ZÁROVEŇ TO VŠAK ZNAMENÁ VÝZVU PŘIJMOUT PLNĚ ZODPOVĚDNOST ZA VŠE, CO TVOŘÍME, NEBOŤ VŠE, V ČEM NÁM CHYBÍ PEVNÁ PŮDA POD NOHAMA A KDE MÁME VRATKÉ ZÁKLADY, BUDE JIŽ NEUDRŽITELNÉ.

Když se však vůči těmto slabým místům nebudeme obracet zády, ale rozhodneme se jít změnám v upřímné sebereflexi naproti, budeme plně podpořeni k postavení nové, pevné půdy pod nohama, která bude nést sladké plody úspěchu a hojnosti na všech úrovních.

Vyjasněme si, co nám v životě už neslouží, co potřebujeme uzavřít, a co si naopak z hloubi duše přejeme, ve jménu lásky a rovnováhy pro všechny. Uzavřeme-li včas již přežité, omezující cykly, brána dvojek nás o to víc vynese do proudu nového tvoření.

DOVOLUJI SI ZTĚLESNIT MÉ BOŽSTVÍ NA ZEMI

Zhluboka se nadechuji a vydechuji, v odevzdání vůči Lásce, kterou Jsem.

Mé tělo vibruje v záplavě sněhobílého, třpytivého světla.

Přede mnou se otevírá brána: portál čistoty a rovnováhy, v lásce a souznění.

Jsou to dvě nádherné, zářivé labutě.

Jejich křídla jsou i mými křídly.

S každým nádechem a výdechem ze mě odpadávají všechna omezení, těžkosti a starosti.

S každým mávnutím křídel prožívám více lehkosti a hlubokého uvolnění. Procitám do svého prapůvodního, skutečného Já.

Propojuji své mozkové hemisféry, svou levou a pravou část těla, s čistou silou bytostí Labutě. Dovoluji jejich třpytivému diamantovému světlu, ať mě polarizují a pozvedají mé vědomí Zdroje, ženské a mužské polarity do nové, aktuální vlny zarovnání s vědomím Nové Země.

Brána srdce, již tvoří dvě labutě, září a pulzuje společně s mým dechem i s dechem Matky Země.

Linou se z ní nádherně zářivé částečky,

Zlatorůžově měďěného světla. Přináší mi sílu hojnosti, mého vrozeného božského práva na život v radosti.

Nechávám se zcela zahalit zlatavými částečkami Lásky Zdroje, jako do milující mateřské náruče.

Kódy mého absolutního potenciálu duše nyní prosakují do mé kůže, do buněk, do DNA.

Ožívá ve mě pocit nového zrození, nových možností, zázraků a požehnání. S nádechem prostupuji branou rovnováhy a lásky vstříc ke svému novému Božskému Já, které mi náleží.

Děkuji za dary, které jsou zde pro mě, pro nás, připraveny k přijetí a projevení.

V lásce, Margot Anthea Gabrielle

https://vehvezdach.cz/anthea-poselstvi-pro-rok-2020/

zobrazit více..
Loading...